Rüya yorumu

Kadınlarda ve erkeklerde Koç'ta Venüs: değeri

Pin
Send
Share
Send
Send


Koç'taki Venüs, astrolojik bir tablodaki bir kadına veya erkeğe ne söyleyebilir? Anlaşılması gereken birçok nüans var. Bu makaleyi sizin için hazırladım, böylece durumunuzu analiz edip doğru sonuçları çıkarabilirsiniz.

Koç'ta Venüs

Venüs, sevgi, uyum ve yaratıcılık dünyasından sorumlu gezegendir. Koç burcundayken kendini iyi hissetmiyor - bu çok canlı, güçlü ve sabırsız bir yoldaş. Bu nedenle, haritadaki benzer özelliklere sahip kişiler, kendileri üzerinde bazı zorluklar yaşayabilirler.

Böyle bir göstergesi olan bir kişi için genel noktalar:

 • Dünyadaki enkarnasyondaki görevi barışçıl olmaktır. Uyuşmazlıklarda tarafsız tarafa geçin ve rakiplerin uzlaşmaya varmasına yardımcı olun. Sow karmik tohumları iyi, örneğin sadaka yapıyor. İnsanların ilişkileri yeniden kurmalarına yardımcı olmak.
 • Fiziksel bedeni güçlendirmek çok önemlidir: spor yapmak, kendiniz için açık hava etkinlikleri seçmek, spor yapmak.

Koç'ta Venüs bir kadındır

Bu tür bir göstergeye sahip kızların harita üzerinde yaşaması kolay değildir: cesur taraflarını çekmek ve bir kadının zayıf ve savunmasız olması gerektiğini söyleyen kamuoyuna dikkat etmemeleri gerekir.

Bu tür kadınlar için tipik olan şey:

 1. Bunlar çok parlak ve açık kişilikler, enerji dolu ve coşku dolu. Hatta andıran ve seçkin kıyafetler giymeyi tercih ediyorlar. Herkes tarafından fark edilmeleri önemlidir. Markalı ürünler için asla para ayırmayın, çünkü başarılı ve statü sahibi bir kişi izlenimi vermek isterler.
 2. Girişimci bir ruhu var, pratik olarak zayıf havadan para kazanıyorlar. Aynı zamanda, finansman konusunda zorluk yaşayacaklarından dolayı çok fazla para kazanabilir ve daha fazla harcama yapabilirler. Finansal okuryazarlığı öğrenmesi önemlidir.
 3. Yaratıcılık onların unsurudur. Güçlü ateşli enerjiyi nötralize etmek, yaratılışa göndermek ve imha etmemek için onlarla başa çıkmaları önemlidir.
 4. Özel olarak yapmanız gerekenler: spor yapmak ya da dans etmek, oyunculuk yapmak, orantıya hakim olmak, halka açık yerlerde oynamak, eğlence etkinlikleri düzenlemek gibi mobil bir şey.
 5. Bu kadınlara muazzam seksilik çekiciliği verilir. Açık ve net bir şekilde duygularını gösteren şehvetli doğalardır. Aynı zamanda, sevgi nefretinden çok hızlı bir şekilde geçebilirler.
 6. Duygularını içtenlikle ifade ederler, asla kurnazlar ve ikiyüzlü olmazlar. Yanlış - onlar için değil.
 7. Genellikle erken yaştan itibaren bir hayran kitlesiyle çevrilidir. Erkekler tükenmez canlılık, açıklık, samimiyet, parlak karizma ve yaratıcı yeteneklere aşık olur.
 8. Her zaman sadece istediğini yapar, kalıplara uymamak ve ebeveynlerin ve halkın arkadaşlarının görüşlerine dikkat etmemek. Her şeyi hayattan alır. Parlak kişilik, aynı zamanda çekici ve can sıkıcı.
 9. Çok sevgi dolu ve her seferinde ilk defa olduğu gibi aşık oluyor. Bu nedenle, yaşamı boyunca birçok kısa vadeli kargaşa romanı yaşayabilir, ancak tek bir ciddi olamayabilir.

Böyle bir kızın "ateşli" niteliklerini kabul etmesi ve başkalarının görüşleri ve kamu kınamalarına bakılmaksızın bunları bastırmaya çalışmaması önemlidir. İnsanlar kesinlikle yeniden denemeye çalışacaklar, çünkü gerisi öyle değil.

Yalnızca ruhunun ve yüreğinin arzularını takip etmeli ve çevrenin görüşünü umursamamak zorundadır. Ve ancak o zaman mutlu, başarılı ve uyumlu bir kişilik olacak.

Bir erkek tarafından Koç Venüs

Bu tür erkekler feministlere bayılıyor. Saldırganlık dokunuşuyla bile, her konuda bağımsız ve bağımsız kadınları severler. Ancak, şu anki gibi - seçilen kişi talep ve beklentilerin listesini çıkarmaya başlar başlamaz, ilgi hızla ortadan kalkar.

Böyle bir adam için tipik olan şey:

 1. Fiziksel çabayı seviyor, bu yüzden aktif ve heyecanla spor oynuyor.
 2. Bakım ve sevgi gerekiyor. Kadının onun içinde tamamen çözülmüş olması ve yüzde bin ısı hissi vermesi onun için önemli. Aynı zamanda, onun çıkarları onun için çok az endişe vericidir.
 3. Genelde birçok hava aspiratörü var, bu bir kalp kırıcı. Cinselliğini, sebatını ve baskısını fethetti. Bir kadını fethetmek devam eder, arzularını ve düşüncelerini tükürür. Bu nedenle, çoğu zaman yoluna girer.
 4. Aşırı agresif ve dalgalı olabilir. Çok parlak bir mizacı var ve bu olumsuz duyguların parlamalarını her zaman söndüremiyor. O doğası gereği aşırı duygusal. Bu nedenle, kararlar genellikle kalp tarafından yapılır, kafa tarafından değil, aynı zamanda tutku ve kararlılıkla doludur, çünkü bunlar neredeyse her zaman istediğinizi alır.
 5. Bekleyemem İçeri girmek için bir kapı aramak yerine, duvarı yıkmayı tercih eder. Bu nedenle, daha sonra pişman olan saçma, neden olabilir.

Onun inancı: "Bir kez yaşıyoruz - her şey denenmeli." Aşırı eğlence, seyahat, aktif rekreasyon seviyor. Sık sık kadınları değiştirir, çünkü aynı şeyden sıkılır. Seyahat ederken, henüz bulunmadığı şehri veya ülkeyi seçer.

Pin
Send
Share
Send
Send