Rüya yorumu

Rakiplerden yaka - evde okumak

Pin
Send
Share
Send
Send


Rakibin kelepçeleri modern kızlar ve kadınlar arasında popüler sihir ritüeldir. Ve bu şaşırtıcı değil, çünkü aşk üçgenleri oldukça yaygın bir olgudur ve genellikle erkek temsilcilerinden dolayı doğarlar. Kadınların mutluluğu için mücadelede iyi hizmet edebilecek güçte güçlü bir yaka okuma. Ve bir rakipten bir aşk manşeti nasıl okunur - Size bu makalede anlatacağım.

Rakibin kelepçesinin özellikleri ve sonuçları

Bir kadın evliliğinin herhangi bir yakasının amacı, sevgilinizle (eşiniz) ve aşk üçgeni kuran yabancı bir kadının arasında ortaya çıkan kişilerarası ilişkilerin ve kalp bağlarının imhasıdır.

Yaka beyaz ve siyah. Bağımsız (evde) pratikte, sadece beyaz büyünün cephaneliğinden ayinleri kullanmanızı tavsiye ediyorum. Böylece, sihirli etkinin tüm katılımcıları için olumsuz sonuç riskini önemli ölçüde azaltırsınız. Aşk alanında rakibiniz olan bir kadından güçlü bir siyah yaka kullanmayı düşünüyorsanız, profesyonel bir siyah cadı veya cadıyla iletişim kurun. Aksi takdirde, tüm odun kırma ömrünüz için ödeme yapmayacaksınız.

Rakibin yaka ucu (özellikle beyaz) nispeten kolay bir şekilde uygulanabilmekte ve herhangi bir karmaşık bileşen ve nitelik gerektirmemektedir. Bu ayin kişisel bir idameden önce tavsiye ederim iyi hazırlanın, mevcut tüm bilgileri inceleyin - Bu, her şeyi doğru yapacağınız garantisini artıracaktır.

Herhangi bir yaka, azalan bir ayda gerçekleştirilir. Seçtiğiniz kişinin rakibine karşı olan hisleri gece ışığındaki düşüşle birlikte kaybolur, böylece sevdiklerinizi cetvelden sonsuza dek açabilirsiniz.

Rakibin manşetinin çalışma prensibi, negatif olanın seçtiğinizden ayrılmaya doğru kademeli olarak birikmesine dayanır. Büyülü etki, ilgisizlik, düşmanlık, öfke ile başlar ve sonuçta ilişkilerin kopmasına neden olan sürekli kavgalar ve nefretle sona erer. Yakaın etkisini tekrar tekrar geliştirmek, ayrıca vahşi doğada tüm nefretini taahhüt etmesini.

Yaka rakip çeşitleri

Mevcut tüm ritüeller üç büyük gruba ayrılabilir:

  1. Eşi aileye iade etmek için yaka. Eşi aileyi metresine tercih eden mutsuz karılar tarafından yapılabilir. Aynı zamanda, ciro, önceki ilişkiye geri dönmenin% 100 garantisini vermez - her durumda, sıkı ve sihirsiz çalışmak zorunda kalacaklar, böylece gelecekteki eşin rahat aile yuvasından ayrılma isteği bile olmaz.
  2. Koruma için yaka. Bu ayin, bir kişiden herhangi bir büyülü etkiyi ortadan kaldırmaya ve bir başkasının kadını nedeniyle kopma eşiğindeki ilişkileri sürdürmeye yardımcı olur.
  3. Paralı bir sona sahip olan yaka. Ayin, başkasının ailesinin imhasını içerir. Olumlu eylemi, sadece evlilikteki bir adam mutsuz olduğunda kendini gösterecektir ve karısıyla olan ayrılık hem ona hem de eşine faydalı olacaktır. Eğer görev güçlü ve mutlu bir aileyi kırmaksa, böyle bir adımın sonuçları en trajik olabilir (karma yasası iptal edilmedi).

Evde rakibinden bir manşet nasıl yapılır?

Yöntem 1 - yemek için

Ayin, kocasının yanında metresi olan evli kadınlar için uygundur. 3 gün boyunca, karısı kocasına sadece en lezzetli ve en sevdiği yemekleri pişirmeli. Et yemeklerinin tercih edilmesi istenir. Temel şart, yemeğe normalden daha fazla biber ve tuz koymaktır. En sevdiğiniz adama hizmet etmeden önce, rakibin bu kelepçesi 40 kez okunmalıdır:

“Acı biberler ve tuz tuzları gibi, sizi yerler, büyürler, Tanrı'nın kölesi için düşmanlık ve nefret arındırırlar (rakibin adı). Böylece ondan nefret edip hor gördün, ve sadece bana - eve, sevdiği kadına koştun. Amin. ”

Yemeğin çekici ve sulu olması gerekir, ancak çok sıcak olmamalıdır. Bir erkek bir iştahla onu yemeli. Flep neredeyse anında etki eder ve ilk sonuçlar 5-7 gün içinde görülebilir.

Yöntem 2 numaralı - su ve ateş üzerinde

Yaka için ihtiyacınız olacak seçilen kişinin ve rakibin taze fotoğrafları, bir ayna, bir mum ve bir bardak su ile dolu. Ateş, erkekliğin bir simgesidir, su dişildir. Ayin geceleri yapılır.

Tüm ışık kaynaklarını çıkarın, aynanın karşısında oturun, sağınıza yanan bir mum, sola bir bardak su koyun. Mumdan önce, bir erkeğin fotoğrafını koymadan önce, sudan önce - kadınlar. Sonra mumu solun (!) Elinle al ve bir bardak suya koy. Bir eylem yapma sürecinde, arsa okuyun:

“Ateş suyu uzak tuttuğu için, ateş sudan kaçtığı için Tanrı'nın kulu da (erkeğin adı) Tanrı'nın kölelerinden kaçan (rakibin adı)Tanrı'nın hizmetkarları (rakibin adı) önler. ”

Fitili kurutmak için mumu bir peçeteyle iyice silin, sonra tekrar yakın (ilk denemeden olmasa bile) ve tekrar kelimelerle suya koyun:

“Su ateşten korktuğu için, su ateşten kaçarken, Tanrı'nın kulu (rakibin adı) Tanrı'nın kulu (erkeğin adı) Korkarım, Tanrı'nın hizmetkarından kaçmak (erkeğin adı)”.

Fitili tekrar kurutun, bir mum yakıp şu kelimelerle suya koyun:

“Su ve ateş birbirleriyle yakınlaşmaz ve asla beraber olmazlar, Tanrı'nın kulu da (erkeğin adı) Tanrı'nın kölesi ile birlikte (rakibin adı) bir araya gelme ve asla birlikte olma ”.

Mumları silin ve ayin içinde kullanılan bütün eşyaları ertesi güne kadar kaldırın. Töreni arka arkaya 2 gece (sadece 3 kez) ya da sevdiklerinize sihirli bir etkiden şüpheleniyorsanız (örneğin, bir aşk büyüsü) 5 kez tekrarlayın. Ayin bitince avluya çıkın ve camdan sol omzunuzun üzerine su dökün. Mum sonuna kadar yansın, kalıntıları atın ya da gömün. Resimleri imha edin: dişi - su yardımıyla (örneğin nehire izin vermek için), erkek - ateş (yanma).

Yakayı döndürmenin başka bir yolu aşağıdaki videoda görülebilir:

Rakibin yakası çok güçlü ve eski bir sihir anlamına gelir. Sadece sevdiğiniz kişiyi saklamanın veya geri getirmenin diğer yolları etkisiz kaldığında kullanın. Yeteneklerinden şüphe ediyorsan, sihirbazın yardımını kullan.

Videoyu izle: Bir Değişimin Öyküsü: Canberk Öztorun 7 Boks Kombinasyonu #çekirgeninnotdefteri (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send