Rüya yorumu

Sevgili biri için aşk büyüsü

Pin
Send
Share
Send
Send


Muhtemelen dünyada hediye almak istemeyen böyle bir insan değil. Hediye verme sürecinde aşk büyüsü yapabileceğini ve bir hediye için aşk büyüsü yapabileceğini biliyor muydun? Bugün sana söylemek istediğim şey bu.

Aşk büyü özellikleri

Hediye üzerindeki büyü, astarın üzerindeki bir ritüel şeklidir. Büyüdeki armağan üzerindeki aşk büyüsü en zararsızlardan biri olarak kabul edilir ve birkaç avantajı vardır:

  • fiziksel nesne - armağan - büyülü ritüelin tam gücünü emer ve etkinliğini arttırmaya yardımcı olur;
  • Büyü, verme sürecine dayandığı için de dikkat çekicidir ve bu, iyi bilindiği gibi, hem bağış yapan hem de bağışlanan için her zaman olumlu duygulardır. Ayrıca, tören sırasında iki katılımcı, birbirleriyle manevi enerji alışverişinde bulunur;
  • armağan, büyülen kişinin kazanmasına yardımcı olur ve bu, törenin başarılı bir şekilde sonuçlanması için verilen savaşın yarısıdır;
  • tören sadeliği ile etkiliyor - sihirden uzak insanlar bile başa çıkacak.

Büyüdüğünde, armağan duyguları üzerinde sürekli bir etkiye sahip olacak ve bilincini ayin müşterisinin lehine ayarlayacaktır. Ayin kurbanı bir şeyin yanlış olduğunu hissetse ve aşk büyüsünden kurtulmaya karar verirse, o zaman hediyenin şüpheleri en aza düşer. Sihirli teşhis sırasında böyle bir “astar” tespit etmek çok zor olacaktır.

eğitim

Hediye üzerinde yapılan aşk büyüsü, gücüyle oldukça zayıf bir sihir törenidir. Bunu yaparken, etkinliği ile doğrudan ilişkili olan birkaç koşulu göz önünde bulundurmanız gerekir:

  1. Bir hediye. Sevdiklerinizi memnun edecek ve ona neşeli duygulara neden olacak olan şeyleri verme konusu olarak seçin. Bir hediye tamamen yeni olmalıdır (birinin kullanması ve enerjisinin bir damgasını bırakması imkansızdır) ve uzun bir hizmet süresi için tasarlanmalıdır. Yüksek kaliteli ve değerli bir hediye sunmayı şiddetle tavsiye ediyorum - bu yüzden büyülenmiş olanın ondan kurtulmak için daha fazla şansı yoktur. Bir hediye yeniden çizilirse veya işe yaramazsa atılırsa, aşk büyüsü anında durur. Dahası, sağlık ve baş dönmesi kötüleşmesi şeklinde kendini gösterecek kısa vadeli bir geri alma riski alırsınız.
  2. Mazeret. Bazı önemli olayların şerefine hediye vermeye çalışıldı. Büyülenmiş olandan şüphelenmek istemiyor musun?
  3. Duygudurum. Gerçekten mutlu bir ilişki elde etmek istiyorsanız, yürekten bir hediye verin. Tüm olumsuz düşünceleri ve kendi kendine hizmet etme niyetlerini bırak. Ve aşk büyüsü için en zayıf ritüelleri seç.

Gördüğünüz gibi, belirli bir zorluk ve karmaşıklık yoktur. Aşağıda bu töreni yapmanıza yardımcı olacak bazı basit ve kanıtlanmış yollar bulunmaktadır.

Bir hediye aşk büyüsü nasıl yapılır?

Yöntem 1 numara - büyü

Herhangi bir komplo gerektirmeyen aşk büyüsünün en kolay hali. Sevdikleriniz için bir hediye olarak, saçlarınızdan birini sessizce saklayın veya tükürüğünüzle nesneye küçük bir ızgara çizin.

Yöntem 2 numaralı - kolay yazım

En sevdiğiniz hediyeyi arsa okurken yavaşça ve nazikçe dikin:

“Beni hatırla, beni ara, beni ara! Sevgili sizi ele geçireceğinden, benim için acı çekecek, acı gözyaşlarıyla ağlayacak. Çabucak geleceğim, sabah gözyaşları ve beni rahatlatırım. Sözüm güçlü ve güvenilir. ”

Grafiği ilan ettikten sonra, baş harflerinizi parmağınızla yazın ve armağanı mümkün olduğunca çabuk sevindirin, büyülü etkisi çabucak kaybolur.

Metod numarası 3 - kilise mumunda ve Bakire'nin simgesi üzerinde

Törenin amacı bağışçıya aşık olan ihsan etmektir.

İhtiyacınız olacak Tanrı'nın annesi simgesi, kilise mumu ve ben hediye. Ayin gece yarısı yapılır.

Hediyeyi simgenin önüne yerleştirin, yanına bir mum koyun ve aydınlatın. Ardından arsa 3 kez okuyun:

“Hediyeyi kabul ettiğin için göğsünde bir ateş yakacak. Hediye alırken, size teslim edecek ve geri alamayacaksınız. Tanrının annesi, korusun ve yardım! Sonsuza dek bağla (isimleri - sizinki ve sevdikleriniz için). Amin. ”

Hediye 24 saat içinde gelecekteki sahibine verilmelidir. Bunu yapamazsan, töreni tekrarlaman gerekecek. Her şeyi doğru yaparsanız, büyü, sizin için hafif bir sevgi hissetmek zorunda kalacak. Ancak, arsa yüzeysel olarak ve kısa bir süre için onu etkiler, bu yüzden mümkün olduğu kadar iyi anı kullanın: tüm çekiciliğinizi açın, böylece ortaya çıkan sevgi korunacak ve gerçek güçlü duygulara dönecektir.

Yöntem 4 - tuz üzerinde, çok güçlü

Hazırlaman gerek tuz, kızartma tavası ve hediye.

Ayin dolunay sırasında düzenlenir. Tavaya bir avuç tuz dökün, hafifçe ateşe koyun ve yaklaşık 5 dakika ısıtın, arsa metnini söyleyin:

“Bir taş yanmaz ve dağılmaz, sevilen birinin ruhu her zaman benimle aynı fikirdedir. Tıpkı tuz yakılarak yok edilemez, bu yüzden aşkımın sevgilisini geri çevirmek imkansız. Hediyemi ellerimden alacaksınız - kalbinizi geri vereceksiniz. Bir gün için değil, bir yıl için değil, uzun yıllar boyunca. Taş güçlü, ateş sıcak! Tüm söylenenleri yerine getir! ”

Hediyeye veya ambalajın içine birkaç kristal tuz koyun. Sevgilinize bir hediye verin. Şişin elinden aldığından emin ol. Sonra eve dönerken, kalan tuz kesinlikle evinizin eşiğini serpin. Bu durumda Tuz sevdiklerinizi size çekecek ve mutluluğunuzu önlemek isteyen kıskanç insanlara karşı korunmanıza yardımcı olacaktır.

Bağımsız bir aşk büyüsünün etkisinin zayıf olacağını bir kez daha vurgulamak istiyorum. Ayinlerin mümkün olduğunca etkili olmasını ister misiniz? Ardından ana ile irtibata geçin.

Pin
Send
Share
Send
Send