Rüya yorumu

Kızın yakasını nasıl okuyabilirim?

Pin
Send
Share
Send
Send


Gençlik her insanın hayatında harika bir zamandır. Kanın kaynama zamanı, ilk sevginin zamanı en dokunaklı ve unutulmazdır. Bununla birlikte, kalbin meselelerinde, işler genellikle istediğimiz şekilde sonuçlanmaz.

Bu duygu karşılıksız, sonra bir genç adam arkadaşlar arasında bir uyumsuzluk elması olur, başka bir şey. Bu sadece böyle durumlarda sihre ihtiyacınız olabilir ve birçok genç bayan onun için döner. Bazen mutsuz ve yorucu bir ilişkiden çıkmanın tek yolu, çocuğun yakasını bir kızdan veya bir erkekten bir erkekten okumaktır. Kendin nasıl okunur - aşağıda.

Kızın üstünden adamın özellikleri

Sihirdeki açılış bir ritüeldir, amacı bir kişinin duygularını bir başkasına duygularını soğutmak ve ilişkilerini olumsuzlamaktır.

Yaka beyaz ve siyah. Bununla birlikte, bu makalede sadece beyazlara odaklanacağım, çünkü gençlik dikkatsizdir ve eylemlerinde genç kız ve erkek çocuklar duygulara ve duygulara nedenlerden çok daha fazla rehberlik ederler. Ve bu patlayıcı kokteyl daha fazla kara büyü karıştırmak için ise, sonuç en korkunç olabilir.

Ne zaman manşet kullanabilirim? Her genç çiftteki samimi ilişkiler, kendi bireysel senaryolarına göre toplanır, ancak geri dönüş ayinini kullanmak için iki temel koşulu ortaya koyabilirim:

  • aşk üçgeni ilişkiniz yandan denendiğinde ve rakiplerinizden kurtulmak istediğinizde (en sık) sevgili oğlunuzu yanınızda tutabilmek için;
  • can sıkıcı talip uzak yaka - Bir kızın kendini bir şövalyenin dikkatinden kurtarması gerektiğinde, sinir bozucu ve kalpsiz, oldukça sık rastlanan bir durumdur, çünkü her ikisi de böyle ilişkilerden muzdarip olur, mutluluk getirmez.

Bir katılım töreni yapma kararı kendiliğinden olmamalı: bunun hakkında düşünmeniz, bu durumda yardımcı olabilecek tüm alternatif seçenekleri aramanız gerekir.

Önerilerimden birkaçı:

  • azalan ayda yaka yakalanır, böylece aşk duyguları daha çabuk ölür;
  • ayin perşembe ve pazar günü gerçekleştirilemez: perşembe günü sihir, aile sevgisi ritüelleri günüdür ve pazar günü herhangi bir büyülü etki etkinliğini yitirir;
  • merak bir yakalama yapamazsınız, ritüele hafifçe yaklaşmak için - sihir, hatta beyaz bile, bunun için sizi affetmez ve kesinlikle geri dönüş elde edersiniz;
  • sihirli etkinin talimatlarını dikkatlice takip ettiğinizden ve en basit ayinleri seçtiğinizden emin olun - en küçük hata size karşı dönebilir;
  • Şüphe ve korku ile aşılırsanız, manşete dokunmamanız (aksi halde ilk başta istediğinizden tamamen farklı bir şey alma riski taşırsınız) veya bu konuyu ustaya emanet edin.

Niyetlerinize tam olarak güveniyorsanız ve sevginiz için savaşmaya veya gereksiz duygulardan kurtulmaya kararlıysanız, kızın yakasından erkeklerden verilen “tarifler” aşağıda - özellikle sizin için - verilir. En basit ritüelleri seçtim.

Bir kızdan beyaz bir yaka adam nasıl yapılır?

Yöntem 1 - çengelli bir pim üzerinde

Bu yaka kızın sinir bozucu talipten, eski sevgiliden ya da ilişkide neşe ve olumlu duygular yaratmayan bir erkekten kendini yıpratmasına yardımcı olur.

Taahhüt etmek sadece gerektirir çengelli iğneKızın anlaşılmaz bir şekilde adamın elbiselerini birbirine bağlaması gerekir. Pim yerini aldıktan sonra, arsa okur:

“Pimin çarpmasına, seni incitmesine ve ertelemesine izin verir, sonsuza dek rahatlatır. Onun sevgisinin ısısı soğumaya bırak, benim için sevgisi onun kalbinden akıyor. Bu pimi çıkarır çıkarmaz, sonsuza dek benim için soğumalarına izin verin! ”

Temel şart, pimin, adamın onu görmesi ve kendi elleriyle çıkarması için sabitlenmesi gerektiğidir. Bunu başkası yaparsa, törenin etkinliği çok düşük olacaktır.

Yöntem 2 - bir elmaya

Bir kadından bir erkeğin aşk büyüsünün uygulanması için bir elma, iki iplik (siyah beyaz), bir mum hazırlayın. Ayin geceleri gerçekleştirilir.

İpleri üç düğümle birbirine bağlayın, bir mum yakın ve elmayı bir bıçakla 2 yarıya bölün. İplikleri bir mum alevi yardımıyla ateşe verin ve nodüller yanar yanmaz, elmanın iki yarısı arasına katlayın. Meyvenin yarısını katlayın ve arsa söyleyerek aralarında yavaşça ovalamaya başlayın:

“Kutsal bir mum ateşinde, yeryüzünde sudur. İkiye böleceğim, çayırları izleyeceğim. Kutsal ateş Su, birlikte büyümüş, serin, daha hızlı kopar. Kutsal ateş Amin. ”

Sadece bu kelimeleri 3 kere oku. Sonra elmayı tekrar bölün, yarıya birbirinden ayrı olarak farklı yerlere yerleştirin. Sabaha geldiğinde, onları ayrı ve birbirlerinden uzağa gömün. Yaşadığınız köyün farklı bölgelerinde daha iyi yapmanızı öneririm.

İki ritüel, tüm koşullarla doğru yapılırsa çok basit ve etkilidir. Ancak çok sen lütfen yüz kere düşünün Onları almadan önce, artılarını ve eksilerini tartın. Ve unutmayın, lütfen gençlikte yaşamın daha yeni başladığını ve gelecekte gerçek aşkınızı, biri için ve yaşam için bulma olasılığının neredeyse% 100 doğru olduğunu unutmayın. Sadece biraz beklemelisin ve aşırı durumlarda sihir ele alınmalı. Büyü her şey için bir derde deva olarak hizmet etmez, sadece zor durumlarda size yardımcı olur.

Kelepçelerin sonuçları için videoya bakın:

Videoyu izle: Her Sabah Bu 5 Şeyi Yapın, Sizi Nasıl Değiştireceğini Görün (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send