Rüya yorumu

Aşk büyüsünden nasıl kurtulursun?

Pin
Send
Share
Send
Send


Siz veya sevdiklerinizin büyülenmiş olduğundan şüpheleniyor musunuz? O zaman, olumsuz sonuçlardan kaçınmak istiyorsanız, bir aşk büyüsünün kaldırılmasıyla sıkmayın. Ve aşk büyüsünden nasıl kurtulacağınız ve kendisinden geçen zamanın ardından - bu makalede anlatacağım.

Bir büyüyü nasıl tanıyabilirim?

Bir insanın bir aşk büyüsünün etkisi altında olduğunu anlamak oldukça basittir, sadece ona yakından bakmak yeterlidir.

 • şaşkın bir insanda davranış kökten değişiyor: çok gergin ve huzursuz oluyor, kayıtsız ve dağınık ve hatta bazen saldırgan oluyor;
 • büyüleyen kişi sürekli olarak ritüel müşteriye yakın olmak ister, akraba ve arkadaşlardan kaçınmaya başlar, onlara ilgisizce davranır, etrafında neler olduğunu fark etmez;
 • Bir aşk büyüsünün aşk büyüsü bozulur: kabuslar onu rahatsız edebilir, uyku huzursuz olur, uykululuk ve gün içinde uyuşukluk sürekli bir arkadaştır;
 • samimi ilişkiler alanında sorunlar ortaya çıkabilir.

Açıklanan aşk büyüsü belirtileri bir kerede bir veya birkaç olarak görünebilir. Her durumda, bu durumda bir kişiyi terk etmek mümkün değildir.

Aşk büyüsü kaldırmak için hazırlanıyor

Bu ayrıcalığın eylemini kendinden kaldırmak en kolay yoldur, çünkü bu durumda olumlu bir sonuç için uygun koşullar yaratma olasılığı artar. Unutma aşk büyüsü kendiliğinden olamaz. Ayin, aşağıdakileri içeren özel eğitim gerektirir:

 • birkaç hafta boyunca samimiyetten uzak durmak;
 • en az bir hafta boyunca sıkı görev;
 • Diğer insanlarla, özellikle de aşk büyüsünün amaçlanan müşterisiyle olan iletişimin kısıtlanması;
 • sadece kişisel olarak pişmiş yemekler yemek.

Büyüyü kendinizden kaldırmak istiyorsanız tüm bu şartlara uymalısınız. Eğer sevdiklerinize (örneğin, eşiniz) yardım etmek istiyorsanız, hazırlık biraz değişir:

 • Bir papağan hazırladığınız yemeği yemeye çalışın;
 • sık sık büyülenmiş çamaşırları yıkamak;
 • karşılıklı aşk büyüsü yapmayın - bu sadece durumu daha da kötüleştirir;
 • Sabrınız ve gönül rahatlığınız varsa, sevgili biriyle daha az çatışmaya çalışın.

Hazırlık süresi sona erdiğinde, doğrudan bir aşk büyüsünü ortadan kaldırma ritüeline ilerleyebilirsiniz.

Bir aşktan kurtulun nasıl bir büyü

Bir aşk büyüsünü kaldırmak, azalan bir Ay'da ele alınmalı, ancak bu faktörün önemli olmadığı törenler de var. Erkekler ve kadınlar günlerini de göz önünde bulundurmalısınız:

 • Bir erkek büyülenirse, ayin pazartesi, salı veya perşembe günü yapılır;
 • Kadın büyülenirse, uygun günler Çarşamba, Cuma ve Cumartesi'dir.

Talimatlara göre ritüel birkaç gün için tasarlanmışsa, o zaman hala erkek gününde başlatılmalıdır - daha güçlü seks için ve kadın gününde - zayıf seks için.

Yöntem 1 numara - erkekler tuz kullanarak

Tuz negatif enerjiyi iyi emer, böylece bir aşk büyüsünden kurtulurken iyi bir servis yapabilir. üstelik tuzhazırlaman gerekecek büyülenmiş kilise mumlarının bir resmi (veya basit beyaz bir mumla değiştirin), bir çorba kaşığı, bir nevresim ve küçük bir tabak.

Törenin amacı - büyüyü erkeklerden çıkarmakBu nedenle, herhangi bir erkeğin günü, öğlen vakti, ay evresi farketmez. Bir mum yak, kaşıklara tuz koy ve ateşte ısıt. 3 kez ısınırken, aşağıdaki grafiği tekrarlayın:

“Rab Tanrı korusun ve yardım edin. Tuz, saf ve beyaz, çamurları Tanrı'nın hizmetkarından alın (adı büyülenmiş). Kötü, kederli, kederli keder, kötü düşünceler, lekeli duygular, zehirli duygular. Tüm uyarıları çıkarın: kötü bir kelime ile gönderilen, bir içecekle içilir, yemekle yenir, bir yastıkla alınır. Geldiği yere geri götür. Sözüm güçlü, öyleyse öyle olsun. Amin. ”

Ardından tuzu bir tabağa dökün (artık yemek için kullanılamaz), keten kumaştan bir kapakla örtün ve üzerine eğilmiş bir resmin üzerine koyun. Aşk büyüsünün olumsuz etkisi yok olacak ve ayin müşterisine geri dönecektir. Kullanılan kapak bir zarfa katlanmalı ve sokakta (evde değil) yakılmalıdır ve tuzlar kapıdan veya pencereden dışarı atılmalıdır.

Bu ayin art arda üç erkek gün yapılmalıdır. Her bireysel ritüel için, yeni bir bez parçası ve yeni bir miktar tuz alınır.

Yöntem 2 - kendinle, tavuk kemiğinde

Ayin, azalan bir ayda yapılır. hazırlamak bir mum, yaklaşık 20 cm uzunluğunda siyah-beyaz çiçeklerin iplikleri ve kavisli bir tavuk kemiği (Bir sapan şeklinde memenin bir kısmı). Kemiğin bir ucuna beyaz bir iplik sarın, diğerine siyah. Masanın üzerine, sapağın iki ucu arasına koyun, yanan mumu işaretleyin ve arsaları okuyun:

“Kara bir ayla konuşuyorum, ölü bir taşa komuta ediyorum. Benden geri dön, hepsi siyah ve prokosnoe, hepsi karanlık ve aldatıcı. Solda, tüm kederler ve sıkıntılar uzaklaşır, sağa, bütün umutlar ve arzular. ”

Son cümleyi söyledikten sonra kemiği kır ve şöyle de:

“Bu ölü kemik bir araya gelmediğinden, asla aynı fikirdeyim (aşk büyüsünün müşterisinin adı).”

Aşk büyüsünü durdurmak için, taşın iki köyünü yaşadığınız köyün karşı uçlarına gömün. İnflasyon sırasında, kelimeleri söyleyin:

“Bu kemikler birbirinden ayrı olduğu için ben de (aşk büyüsünün müşteri adı) birbirinden uzak dur. ”

İşiniz bittikten sonra eve dönün, arkana bakmayın ve yolda hiç kimseyle konuşmayın.

3 numaralı yöntem - kiliseye inananlar için

Ön koşul, bir haç ve Tanrıya iman varlığıdır. Cuma sabahı, tapınağa gidin, ancak aç karnına (bundan önce hiçbir şey yoktur). Bir mum satın alın, mumların geri kalanı için olduğu simgenin önüne yerleştirin. O zaman kendin hakkında arsa oku:

“Tanrı'nın İnsanları, yanınıza alın, köle acı çekiyor (büyülenmiş kişinin adı). Siz dünyevi kaygılardan, o (o) günahkar tutkudan dinlenirsiniz. Baba, Oğul ve Kutsal Ruh adına ”.

Simgeden önce bir süre bekleyin, mumun en az üçte biri yanıncaya kadar bekleyin. Bu törenin, en az üç cuma tekrarlı olarak ve en çok üç defa tekrarlanması önerilir - 7.

Eğer bir aşk büyüsünden kurtulma ritüelinden sonra, olumlu bir sonuç elde edemezseniz, bu, aşk büyüsünün bir profesyonel tarafından gerçekleştirildiğinin ve yalnızca yetkin ve deneyimli bir sihirbazın çıkarabildiğinin işaretidir. Böyle bir ustaya itiraz ile sıkmayın.

Aşk büyüsünün kaldırılmasıyla ilgili ilginç videoya da bakınız:

Pin
Send
Share
Send
Send