Rüya yorumu

Bu adamdaki en güçlü adam nedir? 3 en iyi yolu!

Pin
Send
Share
Send
Send


İlgilenen kişinin duygularını ve dikkatini çekmeyi amaçlayan aşk büyüsü, sadece büyülerle sınırlı değildir. Onlarla birlikte, prisuha veya prisushka gibi büyülü bir ritüel yaygınlaştı.

Prisushka özgüllüğü

Prushka nedir? "Prisuha" terimi, köklerini "kuruma" fiilinden alır. Sihirde, prisuha olarak yorumlanır amacı bir kişiyi diğerine bağlamak, onu güçlü bir özlem, “kuru” hissetmesini sağlamaktır. Eski zamanlarda kullanılan bir hıyar. İstedikleri adamın dikkatini çekmelerine yardımcı oldu.

Prisushka - ritüel çok basittir. Prisuha'nın kırsal büyü çeşitlerinden biri olduğuna inanılıyor. Bunu yapmak, asgari nitelik ve büyülü bilgiyi gerektirir ve deneyimsiz bile bu görevle başa çıkabilir. Aynı zamanda, ritüel çok etkilidir ve çabucak sonuçlarını verir.

Ancak, sihirbazlar arasında kuruluk hakkında oldukça belirsiz bir fikir vardı. En yaygın iki bakış açısını dile getireceğim:

  1. Bazıları, Priştine'nin kesinlikle zararsız bir ritüel olduğuna, çok yumuşak davrandığına ve olumsuz sonuçlarının bulunmadığına inanıyor. Sadece kurbanına, müşteriye fayda sağlayan yeni duyguları dayatıyor, kurumuş adamı özlüyor ve sıkıyor. Bu sihirbaz grubu priuska'yı zayıf güç ritüellerine göre sınıflandırır ve en yüksek sonucu elde etmek için kuruluğu diğer ayinlerle güçlendirmek için gerekli olduğu görüşündedir.
  2. İkinci sihirbaz grubu eteği hasar ile bir sıraya sokar ve aynı sonuçlara yol açtığına inanır.

Kime katılacağınızla, hangi düşünceye uymanız gerektiği - yalnızca size bağlıdır. Benim açımdan, sizi en basit ve en kolay olan herhangi bir sihir töreninin anlamsızca yaklaşıp hatalar yaparsanız çok zararlı olabileceği konusunda sizi uyarmak istiyorum. Seçtiğiniz birinin sevgisini elde etmek için sihire hitap edin, en sonunda diğer tüm araçlar işe yaramaz olduğunda gereklidir.

Aynı zamanda, sevgili kızlar, yüzlerce kez düşünün, ama bu adama gerçekten ihtiyacınız var mı? Belki de bazen popüler bilgeliği dinlemeli ve ona “şanssız” olduğunu kabul etmelisin? Ve sadece o zaman bekleyin, sonunda, gerçek mutluluğunuz.

Yukarıda ikna edici görünmeyen genç bayanlar için, bir erkek için prisushka için birkaç güçlü tarif öneririm. Oldukça basitler, ancak hızlı sonuçlarından memnun kalacaklar.

Güçlü prisushka adamı

Yöntem numarası 1 - ipte

Beyaz bir ip alın ve tüm uzunluğu boyunca düğümleri bağlayın. Numaralarını say. Düzgünse, üzerinde güvenli bir şekilde kurutma yapabilirsiniz, garipse daha iyi zamanlara kadar eritin. Bir arsa yardımıyla ipi konuşun:

“Halatın uzunluğu ne olursa olsun, son düğüm olacaktır. Benden nasıl gidersen git, köle (seçilen kişinin adı)ve iftiram seni mahvedecek. Bir kölenin ruhunu seviyorum (seçilen kişinin adı) ruh köleleri (adınız). Amin. ”

Sevilen birinin evinin eşiğine bir ip atın - üzerine basması gerekir. Özlüyor ve seveceğim.

Yöntem 2 numaralı soğan

Prisushka'nın amacı evliliktir. Güzel bir orta büyüklükte ampul (herhangi bir kusur olmadan) ve seçtiğiniz birinin saçlarını (baştan veya kasıktan ya da karıştırıp), kiliseden 3 mum (tercihen kırmızı) ve bir bıçak hazırlayın.

Ayin, erkekler ufkunda (pazartesi, salı, perşembe), büyüyen ayda, güneşin ufkun altında kalmasından bir saat sonra yapılır.

Mumları üst üste koy, hafif. Ampulü ikiye bölün, sevgili saçınızı iki yarıya yerleştirin, ampulü katlayın ve şöyle söyleyin:

“Tahliye, el. Drenaj, ayak. Boşalt, yürek. Drenaj, ruh. Soğan kurudukça sevgilim de kurur. Kurur ve kafa ve vücut, sonsuza dek benim olacak. Amin - 3 kez. ”

Mumların önüne saçları olan bir ampul koyun ve yanmaları için sessizce bekleyin (yaklaşık 20 dakika). Sonra kimsenin ulaşamadığı ve görebileceği soğanı çıkarın. Soğan kurudukça, seçtiğiniz kuru size kurur. Hiçbir sihirbazın Priştine'nin hareketi müdahale edemez. Etki yalnızca onu bulan ve yok eden biri tarafından giderilebilir. Bu nedenle, mutluluğunuzu korumak istiyorsanız, bu ampulü dikkatle izleyin.

Yöntem 3 - batan güneşin

En zararsız toskana biri. Büyüyen bir ayda gerçekleşir.

Seçtiğin bir fotoğrafını hazırla. Batan güneşi gözlerinizle (doğada ve evde mümkün olabilir) gerçekleştirebileceğiniz bir yere emekli olun, tek şey kimsenin sizi rahatsız etmemesi gerektiğidir. Güneşin ufkun ötesine geçmeye başladığı andan bir ya da üç dakika önce seçtiğiniz bir fotoğrafını çekin, gözlerinizle güneş arasında kalacak şekilde kendinize doğru kaldırın ve arsa söyleyin:

“Güneş parlıyordu, güneş ılıyordu, güneş hayat veriyor, ısınma dünyası ısınıyor. Sonsuza dek bana kökünüzün sevgisini verin (seçilen kişinin adı) ve beni de onunla birleştirin - demir zincirlerle, güçlü zincirlerle. Bana ışınlarınla ​​bağla, başka düşüncelerden kurtar. Sadece kölenizi solumama izin verin (seçilen kişinin adı). Bunun için ben, güneş seni sonsuza dek onurlandırırım. ”

Bundan sonra, resmi kaldırabilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ertesi gün, güneşin ışınları sevdiklerinize düştüğünde, o size gelmelidir. Bu gerçekleşmediyse - bu, prisuha'nın size uymadığı anlamına gelir. Başka bir ritüel kullanabilirsiniz.

Pin
Send
Share
Send
Send