Rüya yorumu

Bir iğne ya da iğne ile aşk büyüsü

Pin
Send
Share
Send
Send


Çengelli iğne küçük bir şeydir ancak günlük yaşamda oldukça kullanışlıdır. Bu ürün ayrıca çeşitli büyülü ritüellerde büyük bir yardımcı olabilir. Muhtemelen duymuş olduğunuz ve kendiniz bile kullanmış olabileceğiniz klasik bir örnek, nazar karşısında iğnenin kullanılmasıdır. Bu madde, herhangi bir olumsuzluktan yalnızca güçlü bir tılsım değil, kalbin işlerine de hizmet edebilir.

Bir iğne üzerindeki aşk büyüleri, en basit aşk ayinlerinden biri olarak kabul edilir ve onları sihirden uzak, kişiye bile uygular. Bu tür ayinlerin nasıl yapıldığını öğrenmek ister misiniz? Ardından makaleyi daha fazla okuyun ve gerekli bilgileri alın. Ve küçük iğnenin hayalini kurduğun ilişkiyi bulmana yardım etmesine izin ver.

İğnelerin sihirli özellikleri

Klasik bir pim genellikle metalden yapılır ve bu malzeme pozitif veya negatif enerji üretebilir ve ardından dokunulduğunda iletebilir. İngiliz kız kardeşi de aynı prensibe göre hareket eder.

Ona atfedilen ve sihirde kullanıldığı için sembolik anlam onun cihazından gelir: bir yandan pimde bir nokta var, diğer yandan yuvarlak bir uç var. Bir pimin biriktirdiği enerji keskin ucu ile çevreye akar. Bu nedenle, sihir ritüelini gerçekleştiren kişinin isteklerine bağlı olarak hem zarar hem de koruma için bir pim kullanılabilir.

Olumsuzluktan nasıl kaçınılır?

Çoğu zaman, pim, nazarda ve aşk büyüsünde nazar ve zarara karşı tılsım olarak kullanılır. Büyüsel özellikleri nedeniyle, sihir, beyaz ve siyah olarak popüler. Bu şeyin en sevilen özelliği çingene büyüsüne dönüştü. Ancak, ikincisine başvurmanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum - Roma ritüelleri, çoğunlukla siyahtır, sıradan bir kişi tarafından kullanılmaları tehlikeli sonuçlara neden olabilir.

  • Eğer aşk büyüsü acil bir ihtiyaçsa, o zaman ritüellerde beyaz büyünün cephaneliğinden daha iyi durun - böylece kendinizi ve aşk büyüsünü mümkün olduğu kadar tehlikeden koruyacaksınız.
  • Meraklı, intikamsız, bencil veya bencil amaçlarla büyülü ritüele dönüşemezsiniz. Aşk büyüsünün uygulanmasının nedeni gerçekten ciddi olmalı.
  • En güçlü sonuçlar, büyüyen Ay'da uygulanan aşk büyüsü tarafından verilmektedir.
  • Herhangi bir aşk büyüsü aşağıdaki talimatları net bir şekilde gerektirir.
  • Ayin tek başına ve sessizce yapılmalıdır. Kimse bunu anlatamaz.
  • Başarınıza olan inanç, istenen sonucu elde etmek için önemli bir bileşendir.

Bir iğne üzerinde aşk büyüsü yapmak nasıl?

Dikkatinizi bir aşk büyüsü için üç başarılı ve basit tarifler getirdim.

Metod numarası 1 - 7 iğnede bekar için

hazırlamak 7 pin. Bunlardan birini açın ve sevilen birinin eşiğinin altına yerleştirin (örneğin halının altına). Seçilen kişi bu pimin üzerine geçtiğinde, geri alın, kapatın ve aşağıdaki grafiği okuyun:

"Bırak da tüm sözlerin olsun. (seçilen kişinin adı)hemen hemen (adınız). Sadece ben izin (adınız)Düşüncelerimde olacağım (seçilen kişinin adı). Sonsuza dek kaderlerimizi birleştirseler, birliğimiz her geçen yıl daha da güçlenebilir. Amin! "

Ertesi gün, ritüeli ikinci pim ile, üçüncüsü üçüncü ile tekrarlayın ve 7 parçanın tümü tükenene kadar (7 gün). İşiniz bittikten sonra tüm pimleri bir torbada toplayın ve sekizinci günün şafağında, ancak kimsenin üzerine basmayacağı bir yerde kazın.

2 numaralı yöntem - mumlar, kibritler ve iğneler

Ayin için hazırlanın 1 pin, 3 mum (Hem pim hem de mumlar yeni olmalı) maçlar ve seçilen kişisel şey. Perşembe günleri mum alın ve töreni salı günü saat 12 ile 14 saat arasında gerçekleştirin. Pim ve mum alırken, satıcıya kesin bir miktar öder, böylece değişiklik olmaz.

Belirlenen zamanda, mumları masaya koyun, ortadaki pime yapıştırın. Mumları yak. Ateş pime ulaştığı anda, grafiği okuyun:

“Kutsal ateşle uyuyakaldım, aşkımla doldurun. İyi bir şaka yapmak için, sadece beni sevecek, diğerlerinden nefret edecek. Amin - 3 kez«.

O zaman sevilen birinin kişisel şeyine sadık kalacak pim.

Metod sayı 3 - kocasının düğünden gelen eşyalara dönüşü

Bu ritüel, metresine aileye giden eşin aileye geri dönmesine yardımcı olacaktır (önemli değil, kendi isteği ile veya rakibi tarafından yapılan bir aşk büyüsünün bir sonucu olarak).

hazırlamak pimleri, rushnyk veya düğününüzden başka bir şey, 1 kilise mum, "Semistrelnaya" simgesi. İğne sayısı aşağıdaki formüle göre hesaplanır: eşinizle birlikte yaşadığınız yıl sayısı + hala eşinizle evlilik içinde yaşamak istediğiniz yıl sayısı.

Tam olarak gece yarısında, zifiri karanlıkta, bir mum yakıp 12 kez, hızlı bir şekilde, "Babamız" duasını okuyun. Rushnik'i zemine yay, diz çök, iğneleri topla (daha önce kocamla yaşadığı yılların sayısıyla) topla ve büyü

“Pinler birleşiyor, kocam boşanmıyor. Gel koca, sarıl bana. Sözümü kıran dilini asla ateşten alamaz. Dediği gibi ve bitti! "

Daha sonra, ikinci iğne grubunu hala kocanızla birlikte yaşamak istediğiniz yıl sayısına göre alın ve ilk partiyle sabitleyin. Komploya eşlik eden eylem:

"Ben yaşadı (Sayı) kocasıyla yıllar (eşin adı)Ben hala çok yaşayacağım, mutluluk ve kar sevmek. Skandallar ve keder, okyanusların ötesine, kalın bir ormana, orman karanlığına gider! Öyle olsun! ”

Tüm pimleri tutturduktan sonra, bunları "Semistrelnaya" simgesinin arkasına gizleyin. Kalıcı olarak orada kalmalarına izin verin.

Pin
Send
Share
Send
Send