Rüya yorumu

Mağdur ve müşteri için sevginin sonuçları

Pin
Send
Share
Send
Send


Uygulamamdaki aşk büyüleri kilit pozisyonlardan birini işgal ediyor. Bu tür sihirli bir etki yapmamı isteyen müşteriler, büyünün herhangi bir sonucu olup olmayacağı ve aktörlerin ritüeldeki ilişkilerini nasıl etkileyeceği ile hemen hemen ilgileniyorlar. Bu nedenle, müşteri ve mağdur için bir aşk büyüsünün sonuçlarını vurgulayacağız.

Neden aşk büyüsü?

Herhangi bir aşk büyüsü, büyülen kişinin enerjisi ve bilinci üzerinde bir etkisi olduğunu varsayar. Çoğu durumda, bu etki nesnenin iradesine aykırıdır. Kendisine yabancı olan duygu ve hisler iddialı olana empoze edilir, onlar onun için olağandışı davranışlarda bulunmaya zorlanırlar - bir deyişle, kişiliğinin tamamen bastırılması söz konusudur.

Bu gerçek, mağdurun iç muhalefetine, çok fazla enerji ve güç alan sürekli mücadeleye neden olur. İç çatışmaların sonucu, bir aşk ritüelinin sözde sonuçlarıdır.

Müşteri ve mağdur için tehlikeli beyaz büyü nedir

Beyaz büyünün cephaneliğinden kaynaklanan aşk büyülerinin herhangi bir olumsuz etkiye yol açmadığı düşünülmektedir. Aslında, bu görüş biraz hatalı. Beyaz aşk büyüsü, heceleyici üzerinde daha yumuşak bir etkiye sahip olması nedeniyle siyahtan farklıdır: onu karşılıklı duygu ve eylemlerin tezahürüne doğru itiyor gibi görünüyor.

Beyaz bir aşk büyüsü yaptıktan sonra, ritüelin nesnesi duygularda bazı değişiklikler hissedecektir. Onun için, sevginin müşteri büyüsüne olan çekiciliğinin gücü artacak, ama artmayacak. İstenirse Charmed, yeni duyguları kontrol edebilecek ve onları bastırabilecek.

Beyaz aşk büyüsü en çok mağdur müşteriye karşı bir şeyler hissettiğinde gerçekleşir, ancak tören sayesinde elde edilen takviye gereklidir. Komisyonunun sonuçları hala orada, ancak güçleri çok fazla farklılık göstermiyor, ılımlı, bu nedenle hem müşteri hem de mağdur, bunu bir banal yaşam şartı olarak alarak fark etmeyebilir.

Siyah aşk büyüsü bir adamı nasıl etkiler?

Başka bir şey - kara aşk büyüler. Başlıca özelliği şiddetli bir bileşenin varlığıdır. Siyah ayin zorunludur. Arzudan bağımsız olarak yeni duygulara, sevgiye ve cinsel çekiciliğe boyun eğmeye zorladı. Sonuç olarak, sihirli ayin ve kurbanın ruhu arasında bir mücadele başlar.

Her saniye bir aşk büyüsü, bir nesnenin bilincini ve bilinçaltını etkiler, ritüelin müşterisine yakın olmak, onu özlemek için sürekli arzuya yönelik içsel muhalefetlere neden olur. Büyülenmiş ailenin ve arkadaşlarının bariz olduğu belli bir saplantı var, ama kategorik olarak inkar ediyor.

Sonuç olarak, mağdurun ruhunun yaşadığı şiddetli baskı, tüm organizmanın durumunu olumsuz yönde etkileyen en güçlü sinirsel deneyimler ve şoklardan kaynaklanmaktadır. Bağışıklık zayıflar, kronik hastalıklar kendilerini ilan eder ve sinirlerde yenileri oluşabilir.

Kara aşk büyüsü bazen hasar olarak kabul edilir, çünkü neden olduğu “yan etkiler” birçok yönden hasardan kaynaklanan benzer olaylara benzer. Bazı siyah aşk ritüelleri (adet kanı, bir voodoo bebeği, bir mezarlığa), idamdaki en ufak bir hatanın kesinlikle sihirli bir ayinde tüm katılımcıları etkileyebilecek ve hatta çok rahatsız edici, hatta bazen trajik sonuçlara yol açacak şekilde güçlü bir geri dönüşe neden olacak şekilde karakterize edilir. .

Bu nedenle, tüm olumsuzlukların üzerinize düşmesini istemiyorsanız, bu tür ayinlere kendiniz katılmanızı tavsiye etmiyorum. Siyah büyülere dönüşen birçok insan, neyle ilişkilendirildiklerini ve hangi tehlikeye maruz kaldıklarını göstermiyor. Ve sonunda - yaşamları boyunca para ödüyorlar.

Aşk büyüsünün sonuçlarından nasıl kurtulacağınızla ilgili videoyu izleyin:

Büyü için aşk büyüsünün sonuçları

Herhangi bir aşk büyüsünün etkisi en çok ritüelin fedakarlığı için geçerlidir. Aşk büyüsü aşağıdaki şekillerde tehlikeli olabilir:

  • kötü sağlık: bitkinlik, kronik yorgunluk, uykusuzluk, baş ağrısı, çocuk doğurma işleviyle ilgili sorunlar;
  • psikolojik problemler: kötü ruh hali, depresyon, kendinizden ve hayatınızdan memnuniyetsizlik, depresyon;
  • karakter değişiklikleri: sinirlilik, huzursuzluk, saldırganlık, dokunaklılık, herhangi bir küçük nedenden ötürü skandallar.

Büyü, siyah bir büyünün etkisi altındaysa durumu daha da ağırlaştırılmış olabilir:

  • ciddi hastalıklar (onkoloji, kısırlık, iktidarsızlık),
  • şiddetli depresyon (intihar düşünceleriyle),
  • akıl kaybı (Çılgın)
  • alkol veya uyuşturucu bağımlılığı,
  • sosyal hayatın tamamen çöküşü.

Ritüel müşterinin sonuçları

Aşk büyüsü profesyonel bir sihirbaz tarafından gerçekleştirilse bile, ritüelin büyüsü ve müşterisi doğrudan katılımcıları olarak hareket eder. Kendini korumak için yetkin bir sihirbaz, bir aşk büyüsü yaparken daima koruma koyar.

Ancak ayin müşterisi bir aşk büyüsünün sonuçlarını atlamaz ve kendini şöyle gösterebilir: psikolojik yorgunluk ve kuvvet kaybı.

Çok daha şiddetli hasar kara büyü yapar. Neden olabilir toplam enerji tüketimimüşteri büyüdükçe bir tür enerji donörü olur. Ayrıca bir büyülemeye başlayabilirsiniz uyumakta zorluk (Kabus) ve ruh (depresyon, paranoya). Sık görülen sonuçlardan biri ciddi hastalıklar, ölümcül bir sonuca kadar.

Pin
Send
Share
Send
Send