Rüya yorumu

Elma prisushka

Pin
Send
Share
Send
Send


Sevgiyi arzulayan bir adamı yakalamak için tasarlanan en yaygın ritüellerden biri, prisushka'dır. Çok eski zamanlarda sevdiği birinin dikkatini çekmeye, eğilimini ve tepki duygularını elde etmek için yardımcı oldu. Kurak alanlara olan ilgi günümüzde sıkıntı yaratmadı.

Belki de bu aşk ritüelinin en popüler çeşidi bir elmanın üzerine prisushkadır. Bana sık sık evde bir elmanın üstünde prisuha yapmayı öğretmem isteniyor ve bu talepler çoğunlukla kadınlardan ve kızlardan geliyor. Bu sebeple, bu makalede bu konuyu dile getirmeye karar verdim. Bir elmada Prisushka en basit ve uygun fiyatlı biridir, ancak daha az etkili, büyülü ritüellerden değildir ve bunun şöhretinden kaynaklanmaktadır. Bu aşk töreni kendine has bir tekniğe, kendine has özelliklere sahip ve bunu kendin yapmadan önce, en azından ritüel hakkında genel bir fikre sahip olmalısın.

Elmada Hamur: Ayin Özellikleri

Herkesin neden bu aşk ritüel tercihinin bir elmaya verildiğini ve başka bir meyveye verilmediği sorusunu cevaplayamayacağından eminim. Cevap çok basit: Bir elmanın, sevginin meyvesi, günaha dönüşme sembolü olduğu düşünülür (Adem ve Havva'yı hatırlayın). Antik çağlardan beri insanlığın bildiği bu meyvenin katılımıyla yapılan törenlere bayılırım.

Elma ile biçmeye verilen görev, seçilen birinden veya seçilen birinden özlem özlemine neden olmaktır. Ayin, mağdurun enerji alanını etkiler, zihni ve iradesini etkiler, davranışlarda değişikliklere yol açar. Aşağıdaki özellikleri kullanarak, bir kişinin prisuha'nın bir elma üzerindeki etkisi altında olduğunu öğrenebilirsiniz:

  • Güçlü acı: mağdur ölümcül melankoli hissetmeye başlar, çok sıkılır, hiçbir şey onu memnun etmez;
  • İştah kaybı;
  • Sadece bir kişiyle birlikte olma arzusu - müşteri prisukhi;
  • Dış dünyadan ayrılma: kurban kaide üzerine sadece ayin müşterisi üzerinde durur, onu çevreleyen her şey ve her şey bir anlam ifade etmez.
  • Refahdaki bozulmaritüel her şeyden önce kurbanının sağlığını etkilemeye başlar. Güçlü bağışıklığı olan insanlar uyuşukluk ve halsizlik yaşayabilir.

Bir elmanın üzerindeki bir prisushka'nın birkaç çeşidi vardır: bazıları mağdur ile müşteri zaten bir ilişki içindeyken, diğerleri ise ilişki sadece müşteri tarafından planlandığında ortaya çıkar. İstenen ayin seçimi dikkatlice düşünülmeli ve prisukha'nın talimatlarını dikkatlice takip ettiğinizden emin olmalısınız.

Ayin için bir elma nasıl seçilir?

Akıllıca sadece ayin kendisini değil, aynı zamanda ana özelliğini - elmayı seçin.

  • Her ritüel için, kendi başına toplanan bir ağaçtan bir elma uygun olacaktır - canlı enerjiyle doyurulur, bu da prisushka'nın sonucunun daha hızlı ve daha belirgin olacağını gösterir.
  • Elmadaki prisuhların bir kısmı meyvelerin pazardan, meyvelerden veya bir dükkandan satın alınmasına izin verir. Genellikle tüm bunlar talimatlarda belirtilmiştir.
  • İstediğiniz meyveyi seçin ve onu yemek istemenizi sağlayın. Elma en sulu, engebeli ve güzel olmalı. Büyük meyveler tercih edin - onlarla çalışmak daha kolaydır.
  • Hiçbir durumda kesmeyin ve çok kuru bir durum olmadığı sürece çekirdeği çıkarmayın.
  • Elmanın solucan veya çürümüş olduğu ortaya çıktıysa, ayini bir iki hafta bekletiniz. Üst üste 3 kez hasarlı bir elma aldım - bu girişimlerin bitmesi zamanının bir işareti, daha yüksek güçlere karşı çıkıyor.

Ötesinde hiçbir şey yok. Ayinleri sadece ahlaki olarak hazır olduğunuzda gerçekleştirin, tüm artıları ve eksileri düşünün - hiçbir şeye sihre dönüşemezsiniz, anlamsız tavrı tolere edemezsiniz. Sadece hayati durumlarda bir toz bezi kullanın.

Bir elmayı nasıl kurutursunuz?

Yöntem 1 numara - bir elmanın üzerinde basit bir kurutma

Bu yöntem en basitlerinden biridir. Bunu yapmak için ihtiyacınız olacak kırmızı elmave, mutlaka bahçeden değil - mağazada satın alabilirsiniz. Gece yarısı, tercihen büyüyen ayda bir ayin düzenlenir.

Elmaya bakın ve seçtiğiniz birinin özelliklerini sunmaya çalışın. Sevilen birinin portresini yeniden yaratma hayal gücünüzde başarılı olduktan sonra, aşağıdaki grafiği okuyun:

"Elma kurur gibi, sen de öyle yap, Tanrı'nın kulu (seçilen kişinin adı) beni özleyeceksin Amin. "

Büyüyü 7 kez okuyun, sonra elmayı bir tabağa veya tabağa yerleştirin ve doğrudan güneş ışığına maruz kalacağı bir yere yerleştirin (örneğin, bir pencere pervazına). Birisinin onu görmesi arzu edilmez. Ayin etkisi birkaç hafta içinde ortaya çıkacaktır.

Yöntem 2 - kırmızı elma prisushka

Bu prisushka görevi - melankoli ve mağdur cazibe neden olur. Bu ayin tam olarak kullanılarak gerçekleştirilir kırmızı elma (tutkunun rengi). Şafakta bahçede kendi elini kırmalı. Ayrıca hazırlamak 2 mum ve 2 kürdan. Tüm yapay ışık kaynaklarını kapatarak gece yarısında kurutun.

Masada otur, mumları yak, elmaya bak ve seçtiğin fotoğrafı hayal et. Hayallerinizi ve fantezilerinizi serbest bırakın: sevgili ile birliktesiniz, mutluluk duygularıyla doluyorsunuz (görselleştirme, tozun etkisini arttırıyor). Ardından, arsa okurken elmayı kürdan ile iki yerde (karşı taraflarda) delin:

“Bu olgun kırmızı elma kuruduğunda, Tanrı'nın kulu da (seçilen kişinin adı) keder ve kuru benim için olacak, Tanrı'nın kulu (adınız). Öyleyse ol! Amin! "

Prisushka'yı yaptıktan sonra uyu ve elmayı güneşin doğrudan ışınlarının düştüğü yerde bırakın. Törenin etkisi hemen hemen fark edilir, daha güçlü bir sonuç almak için - zaman alacaktır.

Videoyu izle: Kavganın sonu nasıl bitti? - Yasak Elma 44. Bölüm (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send