Rüya yorumu

Bir erkeğin kendi aşkında bir aşk büyüsü nasıl okunur

Pin
Send
Share
Send
Send


"Savaşta ve aşıkta, tüm araçlar iyidir." Bu söz herkes tarafından bilinir. İnsanlar, ilgilenen kişinin yerini elde etmek için tüm olası yöntemlere başvurduğunda, kalbin meseleleriyle özellikle ilgilidir.

Geleneksel aletlerin çalışmadığı yerlerde, sihir kurtarmaya gelir. Çoğu zaman, okunacak bir aşk büyüsü kadınlar tarafından açıklanmaktadır, çünkü güçlü seks çoğunlukla şüphecidir ve karşı cinsle ilişkilerin önünde çok ciddi zorluklar yaşamaz.

Kadınlar arasında en popüler sihir ritüeli olan pratiğinden, bir erkeğin aşkı için güçlü bir aşk büyüsüdür ve bu makalede üzerinde ayrıntılı olarak durmak istiyorum.

Hangi aşk büyüsünü seçmeli?

Sevecen erkeklerin sevgisini ve ilgisini alabileceğiniz aşk büyüleri, aralarında beyaz ve siyah olan çok şey var. Genellikle en güçlü büyüyü yapmam isteniyor. Ancak, aşk büyüsü göreceli bir kavramdır. Büyülü etkinin gücü bile değil, her ritüelin belirli bir durumu çözmek için tasarlanması.

Ve eğer bir sihirbazın yardımı olmadan yapmaya ve kendi başına erkek aşkı için bir aşk büyüsü yapmaya karar verdiyseniz, uygun töreni seçerken çok dikkatli ve ciddi olmalısınız. Seçiminiz ne olursa olsun, daima haklı olmalıdır.

  • Aşk büyüleriyle çalışma fırsatınız olmadıysa, ilk deneyim için en kötü davranan ritüelleri seçmenizi öneririm - bu sayede güçlü bir geri çekilmeyi önleyebilirsiniz.
  • Büyüyü beyaz büyünün cephaneliğinden sevmek için tercihinizi daha iyi verin - onlardan olumsuzluk minimum olacaktır.
  • Eğer aşk büyüsü iyi bir amaç ile okunursa (ayrılan kocayı aileye iade etmek, yabancı bir kadından kovmak), o zaman kara büyücülükle ilgili bile olsa, en ciddi ritüelleri uygulayabilirsiniz. Rakibin eşinizi ele geçirmek için bir büyü kullandığı durumlarda etkili olurlar. Ancak, kara büyü konusunda çok fazla tavsiyede bulunmuyorum - bu çok tehlikelidir ve deneyimsiz bir kişinin elinde en öngörülemeyen şekilde davranabilir.
  • Kendiniz evli bir adamı büyülemeye karar verdiyseniz - bunun için özel olarak tasarlanan ritüelleri kullanın: bekar erkeklere uygulanan ritüel, evli bir erkeği etkilemeyebilir. Bir adamı bir aileden çıkarmak ya da olmasın, elbette, vicdanınızla ilgili bir meseledir, ancak bunu size yapmamanızı şiddetle tavsiye ederim. Halkın yüce bilgeliği, birinin mutluluğunu başkalarının talihsizliğine inşa etmenin mümkün olmayacağı konusunda uyarır. Evli bir adamı kendinize bağlamadan önce yüzlerce kez düşünün: belki kendiniz için mutluluk bulacaksınız, ancak uzun sürmeyecek ve tüm bedeli ödemek zorunda kalacaksınız.

Ayin için nasıl hazırlanılır?

Herhangi bir aşk büyüsü dikkatli bir hazırlık gerektirir. Tabii ki, bireysel talimatlar farklı olabilir, ancak ayin genel kuralları tüm aşk büyüleri için aynı kalır:

  1. Töreni gerçekleştirmeden önce tüm negatifleri yıkayın - yıkayın (banyoda, banyo veya duş alın), temiz giysiler giyin.
  2. "Kapalı" alanlardan kurtulun: tüm takıları çıkarın, kemerlerden ve saç bağlarından kurtulun (saçlar gevşek olmalıdır).
  3. Saat 11:00 - 04:00 arası ritüeli yapın - bu en iyi zamandır.
  4. Yalnız bir aşk büyüsü yapın, tam bir sessizlik sağlayın, dikkatini dağıtabilecek veya engelleyebilecek tüm faktörleri ortadan kaldırın.

Yazım talimatlarını her zaman dikkatlice okuyun ve net bir şekilde izleyin. Bu konuda herhangi bir rekabete kapılmamalı - ritüelin yanlış davranmasını ve korkunç sonuçlara neden olmasını istemiyor musunuz?

Bir erkeğin sevgisinde bir aşk büyüsü nasıl yapılır?

Aşağıda erkeklerin aşkı için bahsettiğim aşk büyüleri beyaz büyünün cephaneliğine aittir.

Metod numarası 1 - mumlar

Bu ritüeli gerçekleştirmek için hazırlamanız gerekir. 3 mum. Onları birlikte ör ve arsa deyin:

"Mumlar kendi aralarında retinelerdir - sizinle birleştirilmiş olacağız."

Ardından mumları yak ve metni tekrar söyle:

“Mumları yakarım, nazikçe sevinir, Tanrı'nın hizmetkarının kalbini açarım (seçilen kişinin adı). Amin. "

Ritüel harcamalar art arda 9 güne ihtiyaç duyar, aynı mumlar 9 kez yanar. Sonunda, dokuzuncu olarak, bir kere sonuna kadar yakılmaları istenir.

Yöntem 2 - mum ve bütçeyle ilgili güçlü bir komplo

Gerekli özellikler: beyaz masa örtüsü, kiliseden 3 ince mum, 3 küçük tabak veya bir şamdan.

Masa örtüsünü masaya yatırın. Mumları tabağa eritin, alttan eritin (veya küçük şamdanlar), sonra onları yakın. Aşağıdaki grafiği okuyun ve her okumanın sonunda bir mumu söndürün (bu, büyüyü 3 kez atmanız gerektiği anlamına gelir).

“Yüce Lord! Derin bir istek için sana dua ediyorum. Yüksek bir duvar oluşturun, derin bir çukur ve dikenli bir çit oluşturun, ölüm için acı bir ölümcül yaratın. Kapa çeneni, Tanrı, köle (seçilen kişinin adı), beni terk etmemesi için kendisi için başka bir kadın bulamadı. Bir anahtarla kilitleyin ve bu anahtarı alın. Tanrım, bana yardım et, Tanrı'nın sadık hizmetçisi (adın). Ve sen o kilidi açana kadar - beni bir köle sevmekten vazgeçme (seçilen kişinin adı). Amin! "

Son mum söndüğünde, 3 mumu da alıp birlikte bükün, sonra tabağı sabitleyin, yakın ve yanana kadar bekleyin. Ortaya çıkan dumanın camdan çıkmasına izin verin - camı açın ve odayı iyice havalandırın.

Bu videodaki fotoğrafları görmenin başka bir yolu:

Pin
Send
Share
Send
Send