Rüya yorumu

Prisuha bir adamın güçlü aşkına

Pin
Send
Share
Send
Send


İnsanlar arasındaki ilişkiler, özellikle sevgi alanına gelince, karmaşık ve tahmin edilemezdir. Genellikle burada her şey yanlış gider, dilediğimiz gibi. Kalp ilacı sancılarından tıp, ne yazık ki, gelmedi. Ancak bu güçle baş edebilmek için sihrin gücü altında. Ve birçok kız bunu yapar, aşk büyüleri, prisuh ve kalp işleri alanındaki diğer büyülü ritüellerin yardımına başvururlar. Bu yazıda, cezaevlerinde durmak istiyorum.

Prisushka nedir?

Hayata getirmek istediğiniz herhangi bir eylem, önceden düşünmeyi gerektirir. Ne yaptığınızı açıkça anlamalısınız ve sihir bir istisna değildir. Aynısı prisushka (veya prisukhi) için de geçerlidir.

Çoğu kız muhtemelen prushka'nın bir aşk büyüsü ile eşanlamlı olduğunu düşünür. Aslında, bu iki ritüel - prushka ve büyü - tamamen farklıdır. Aşk büyüsü, kurbanın müşteriye dikkatini çekmek anlamına geliyorsa, prushka tamamen yabancı duygu ve duyguları kurbanın enerjisine dayatır.

Aşk büyüleri beyaz ve siyah olabilir, ama prisushka kara köy büyüsünün cephaneliğinden büyülü bir ayindir. Sadece cadılar ve büyücüler prisuha kullanıyor.

Sonuçta, prisuha hasara yakın, bunun özel bir çeşidi. Sıradan bir hasarın amacı, kurbanı “bir şey için kurumaya” zorlayarak cezalandırmaksa, o zaman kuru toprağın amacı neredeyse aynıdır - nesnesini “birileri olmadan kurumaya”, “birini kurumaya” zorlamak. Dahası, uygunsuz şekilde yapılan bir prisushka, sonuçları en korkunç ve öngörülemeyen olabilen standart hasara dönüşür.

Bu yüzden sana yalvarıyorum: Kendine bir erkeğe iniş yapmaya karar verirsen, bu adımı yüz kere düşün. Ve hatta dahası, merak edip, çalışıp çalışmadığını kontrol etme arzusundan küçük bir metresi yapmayın, bu sizin için bir şey olmayacak: hayatınızın geri kalanını ödemek zorunda kalacaksınız.

Prisushka yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Etki gücü açısından, zayıf (hafif) ve güçlü (ağır) etkiler vardır. Eğer hala bu ritüeli uygulamaya karar verirseniz, bu, sizin durumunuzda gerçekten hayati önem taşır. Büyülü deneyimlerinize inişlerdeki zayıf deneyimlerle başlamanızı öneririm - bu istenmeyen etkileri en aza indirir.. Prisushka'nın tam olarak nasıl çalışacağını tahmin etmek çok zordur ve eyleminin kurbanını kurtarmak neredeyse imkansızdır. Kaldırılamaz bir aşk büyüsü gibi iniş.

Bu ritüelin birçok çeşidi vardır. Bir fotoğrafta, bir içkinin veya yemeğin, kurbanın kişisel eşyalarının, vb. Birinin üzerinde bir kapsül yapılabilir. Ayrıca, bir kişiyi uzaktan “kurutabilirsiniz”, ancak bunun için çok güçlü bir enerjiye sahip olmanız gerekir. Her durumda, ayin talimatlarına tam olarak uymalı, tereddüt etmeden büyüyü okuması (ya da gönülden öğrenmesi) ve istenen sonuca kesinlikle inanmanız gerekir.

Bir erkeğe ördek nasıl yapılır?

Sizi, cadılık eylemlerinizin olumsuz sonuçları ve olası geri ödemeleri konusunda sizi uyardım. Kendinizi uygulayabileceğiniz birkaç “prisukh” tarifinden bahsedeceğim. Ancak onlarla bağlantıya geçmek, ancak sihir olmadan aşk cephesindeki probleminizin çözülemeyeceğinden ve sonuçların sizi korkutmadığından kesinlikle eminseniz.

Yöntem numarası 1 - bir fotoğraf şarj

Törenin uygulanması için ihtiyacınız olacak sevilen birinin resmiiyi kalite Üzerine tam büyüme ile bastırılmış olmalı veya gözleri açıkça görülmeli. Ayrıca yemek yap 3 mum ve saati kontrol etmek için saat. Ayın evresi önemli olmasa da, gece yarısında ayini geçirin.

Tüm ışık kaynaklarını kapatın, aşırı gürültüden ve sizi önleyebilecek her şeyden kurtulun. Işık mumlar, sevdiklerinizin fotoğrafını elinizde çekin ve sevginizle şarj etmeye başlayın: dikkatlice, tercihen - gözünü kırpmadan, fotoğrafa bakın, sevginizi seçtiğiniz kişiye gönderin. Eylem 13 dakika boyunca gerçekleştirilir, daha sonra büyüyü okuyun:

"Cennetteki ayın sonsuz olması gibi,

Öyleyse sev (adamın adı) sonsuz olacak.

Yardım istiyorum sana yalvarıyorum

Alçakgönüllülükle onsuz acı çekiyorum.

Hisler kuru, ama irade

Ağır bir pay için dolaşmayın.

Fotoğraf sevişecek

Ve bir aşk kanı değil.

Şafakta ne kadar tatlı uyanır -

Tüm bu duyguları hemen hissedin.

Öyle olsun. Amin - 3 kez«.

Yine, sevginin görüntüsüne yakından bakın ve ona sevginizi verin. Ardından mumları söndürün ve uçlarını atın. Seçtiğini daha çok sev.

Prisuha gerçekten kader tarafından size gönderilirse işe yarayacak ve birlikte olmalısınız. Peki, bu kişi size ait değilse, sonuç yerine, katlanmak zorunda kalacağınız zihinsel bir sıkıntı yaşayacaksınız.

Yöntem 2 numaralı - bir erkek sevgisine neden olur

İstenilen kişiden sevgiyi uyandırmak için, dilinizi hafifçe aşağıdaki kelimelerle ısırınız:

"Kendimi ısırdım, Tanrı'nın kulu (adamın adı) Kendime bağlıyorum. Tanrı'nın hizmetkarı olsun (adamın adı) sıkılıyor, geri kalanının ne parlak bir günde ne de karanlık bir gecede özlem duyduğunu bilmiyor, hakkımda her şeyi düşünmesine izin veriyor. Baba, Oğul ve Kutsal Ruh adına. Amin! "

Yöntem sayısı 3 - tatlı tatlı tedavi

Prisuha çok basit ama etkili. İhtiyacınız olacak şeker. Erkek arkadaşına davranması gerekiyor. Ön şart, gözlerinin önünde ihtiyacı olan tedaviyi yemektir. Bu şekeri yerken, zihinsel olarak şu komployu 3 kez konuşun:

“Şeker tatlı ve tatlı olduğundan, sizden de hoşlanmama izin verin.”

Büyüyü üçüncü kez kullandıktan sonra, sonuna “Amin” kelimesini ekleyin (ilk 2 kez gerekli değildir).

Bir süre sonra, sevginin azaldığını düşünüyorsanız, tören tekrarlanabilir.

Pin
Send
Share
Send
Send