Rüya yorumu

Evde Egilet Yapımı

Pin
Send
Share
Send
Send


Zamanımızın üzücü istatistikleri, zina yüzünden çok fazla boşanmanın gerçekleştiğini gösteriyor. Çoğu zaman, erkekler eşlerini aldatır. Eşinin ihanetini yaşayan bu talihsiz kadınlar genellikle bana yöneliyor.

Neredeyse her zaman bir istek alırlar - yanlış koca ile cinsel bir bağ kurmak, böylece daha fazla tarafla yakın ilişki kurması mümkün olmaz. Müşterilerden, kendilerini terk eden eski adamlarından, egilets yardımı ile intikam almalarını ister.

Ancak bu durumda yardım etmeyi reddediyorum intikam amacıyla onu yapamazsın!

Öyleyse, egilet nedir, bağımsız olarak yapılabilir mi ve müşteriyi ve mağduru nasıl tehdit ediyor? - Bu malzemedeki tüm bunları anlatacağım.

Egillet - cinsel bağlayıcı

Egillet, asıl amacı, kendine eşini cinsel düzeyde bağlamak, samimi gücünü sınırlamak için kara büyünün kumbarasından bir ayindir. "Egilet" terimi Fransız kökenine sahiptir ve cinsiyete bağlanma anlamına gelir. Sonuç olarak, lehine kurban sadece bu ritüel müşterisinin ilgisini çekecek ve taraftaki tüm olası cinsel temaslar engellenecek - bağlayıcı müşteriden başka kimseyle cinsel ilişki kuramayacak.

Klasik bir aşk ritüelinin ilkesine göre işler: mağdurun müşteriye olan duyguları 2-3 hafta içinde artar, ancak ilişkinin özel tarafına özel önem verilir. Buna paralel olarak, yan taraftaki biri için cinsel istek azalmaktadır, kurban artık yabancılarla seks yapmak istememektedir.

Cinsel bağlanma eylemine karşı koymak neredeyse imkansızdır. En esnek ve inatçı kişilikleri bile zaman içinde “teslim olun”, büyücülük töreninin getirdiği şartlara tahammül edemedim. Bu ritüel, yalnızca genital fonksiyonu henüz kurulmamış olan veya çalışmalarını çoktan durdurmuş olanları etkilemez (başka bir deyişle çocuklar ve yaşlılar).

Siyah bir ritüel olduğu için büyük bir tehlikedir ve sadece bir profesyonel bunu yapmalıdır. Ayin, gelişmiş sihirli aktivite, güçlü enerji ve bir insanın enerji kanalları ile uzaktan çalışabilme becerisi gerektirir.

Yanlış ritüeli ne tehdit eder?

Tabii ki, hiçbir şey onu kendin tutmaya çalışmanı engellemez, ama kesinlikle sana tavsiye etmiyorum. Olasılık hiçbir şey çıkmayacak kadar büyük ve güçlü bir geri dönüş elde edeceksiniz.

  • Bir erkek cinsel gücünü tamamen kaybedebilir ve ayin müşterisi ile bile yakın temas kuramaz.
  • Ayin, bekarlığa dayanan bir taç haline gelebilir ya da yalnızlığa zarar verebilir - Bence bu ihtimal seni memnun etmiyor.
  • Bir erkeğin olumsuz sonuçları olabilir: zihinsel problemler, alkole bağımlılık, ciddi hastalıklar (kısırlığa kadar).
  • Ayin zarar görürse ve intikam almazsan.

Ve yine de - törenin kurbanıyla cinsel ilişkide bulunmamış olsanız bile, cinsel bağlama yardımına erişilemiyor. Bu şartlar altında istenen sonucu beklemeye kesinlikle değmez.

Kara büyü akıllıca ele alınmalı, cahil için çok tehlikelidir. Umarım sözlerim doğru kararı verir ve yardım için usta ile iletişim kurar. Risk almaya ve hiçbir şeyde durmaya alışkın olmayanlara, cinsel bir bağlama örneği vereceğim. Talimatlarım sadece bir örnek, bu yüzden genel olarak cinsel bağlanma fikriniz var. Hiçbir durumda, eylem çağrısı ve âdetteki ayinlerin pratikte kullanımı söz konusu değildir! Tedbirli olun lütfen!

Fotoğrafta Egilet nasıl yapılır?

Aşağıda tartışılacak olan bağlamanın bir sonucu olarak, erkek kuvvetinden sorumlu olan alt çakralar kapanmaktadır. Bu Egileta'dan sonra bir erkekte diğer kadınlarla samimiyet arzusu ortaya çıkacak, ancak ereksiyon problemleri nedeniyle onları fark edemeyecek.

Niteliklerden seçilen fotoğrafın bir fotoğrafına, balmumundan yapılmış kırmızı bir mum, beyaz bir kağıda ve bir dizi iğne (yeni, kullanılmamış) gerekir.

Bağlama gece yapılır. Tüm ışık kaynaklarını kapatmak, bir mum yakmak gerekir. Bir mum ışığında, seçilen fotoğrafın bir fotoğrafı bir parça kağıda dikkatlice sarılmalı, elde edilen zarfa bıçaklanmalıdır (bir erkeğin görüntüsüne çarpmadan).

Zarf hazır olduktan sonra, grafiği okumanız gerekir:

"Köleyi kapatıyorum (seçilen kişinin adı) sonsuza dek bütün kızlardan ve kadınlardan. Seni sevme köle (seçilen kişinin adı) benden başka kimse yok (adınız). Benden başka kimseyle yaşayamazsın. Eğer benimle olmazsan - o zaman yalnız olacaksın. Kadınlar, bütün kızlar ve sizden uzak durun, sanki boktan dağılmış gibi. Kimse köle (seçilen kişinin adı), anlama, sarılma. Ben hariç, kimseyle yatma. Şimdi ve sonsuza dek böyle ol. Amin! "

Sözler konuşulduktan sonra, fotoğrafın bulunduğu zarf mumdan erimiş balmumu ile kapatılmalı ve yatağınızın altına sıkıca gizlenmelidir. Eş, ancak zarf bu yerde saklandığı sürece size cinsel olarak çekici gelecektir. Elde edilen bileşimi yok ederseniz bağlantı kopar. Bu kaldır Egilet çok zor.

Videoyu izle: New free internet - new idea free wifi internet (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send