Rüya yorumu

Bir erkek ve bir kadın arasındaki enerji bağları

Pin
Send
Share
Send
Send


İki insan arasındaki aşk, karşılıklı olduğu zaman harika ve güzel bir duygudur. Eğer sevilen biri karşılık vermezse, tüm dünya kaybolur, kasvetli ve kaçınılmaz hale gelir. Bu durumda ne yapmalı?

Vazgeçmek, her zaman çaresizlik için zamanın olacak. İstenen kişinin konumunun ve karşılıklı duyguların her zaman elde edilebileceğinden eminim, pratik sihrin bize sunduğu tüm devasa araç cephaneliğini yalnızca ustalıkla kullanmaya değer. Ve bugün sizinle, enerji bağlayıcı olarak istenen bir kişi üzerindeki böyle sihirli bir etki hakkında konuşmak istiyorum.

Cilt tipleri ve özellikleri

Enerji bağlama, enerji seviyesinde hareket eden bir tür aşk büyüsüdür.. Enerji bağlanması, kalp ve cinsiyet çakraları üzerinde (ayrı ayrı veya eşzamanlı) bir etki anlamına gelir. Bu ayin sonucunda, mağdurun enerjisi isteyerek yeniden yapılandırılmamakta ve bir insan büyülenmiş sürekli varlığına duyulan ihtiyacı hissetmeye başlayacak şekilde değiştirilmemektedir.

Geçerlilik süresine göre, 3 tip ciltleme vardır:

 1. Kısa vadeli: son birkaç gün - birkaç ay;
 2. uzun: son birkaç ay - birkaç yıl;
 3. ömür: kurbanın hayatı boyunca.

Bu büyülü ritüelin avantajı, onun yardımı ile, biyo alanında negatif bir program kurmadan sevilen birinden samimi bir ilgi görmenin oldukça kolay olmasından kaynaklanıyor.

Ayin, seçilen kişiye ya da seçilen kişiye karşı olan duygularıyla başa çıkmaya yardımcı olur. Tören sırasında, bir insan kendi deneyimlerini tamamen farklı bir şekilde görmeye başlar, derinliklerini değerlendirir, onun duygularının saklı motiflerinin ne olduğunu gerçekleştirmeyi başarır.

Genellikle, enerji bağlama müşterisinin yaşadığı sözde “karşılıksız sevginin” hiç de güçlü bir his değil, banal bir coşku ya da sevgi olduğu ortaya çıkar. Bu, onun için tüm endişeleri salıvermeye ve yeni bir aşk - parlak, gerçek, karşılıklı beklenti ile yeniden tam bir meme ile nefes almaya yardımcı olur.

Sonuçlardan kaçınmak için ritüel içinde nelere dikkat edilmelidir

Enerji bağlanması oldukça karmaşık bir ritüeldir. Bunu yapan kişi:

 • görselleştirmek mümkün;
 • İstenilen sonuca konsantre olabilmek;
 • üretim becerilerine sahip olmak;
 • Çok büyük miktarda enerjiyi yönetebilme.

% 100 sonuç elde etmek istiyorsanız, enerji ile çalışmayı bilen bir ustadan yardım istemek daha iyidir. Enerji oldukça öngörülemeyen bir maddedir. Yanlış sipariş ettiğinizde, istenen sonuca yol açmayan negatif enerji üretebilirsiniz. Ayrıca, hem sizi hem de seçtiğiniz kişiyi olumsuz yönde etkileyen ve ciddi sonuçlara neden olan bir geri dönüş sağlayabilir. Bunu önlemek için, ayin tüm talimatlarla yapılmalıdır.

Şahsen bu töreni yapmaya karar vermiş olanlar için önemli koşulların bir listesini vereceğim:

 • Tenha bir yerde bir ritüel harcayın - rahatsız olmanıza gerek yok, biri rahatsız ediyor.
 • En rahat pozisyonunuzu alın, rahatlamaya çalışın ve meditasyona başlayın.
 • Büyülemek istediğiniz kişinin bir fotoğrafının olduğundan emin olun: seçilen kişinin görüntüsünü açık ve net bir şekilde sunmak size yardımcı olacak, onunla aynı dalgayı ayarlayabilmenizi sağlayacaktır.
 • Büyüyen ay üzerinde bir ayin yapın, böylece sonuç maksimumda olsun.
 • Ayinleri akşam geç saatlerde, ideal olarak gece yarısından sonra, kurban uyurken ve rahatlarken yapın. Bu, onu daha verimli bir şekilde yeniden yapılandırmaya ve kendi tarafındaki direnç olasılığını azaltmaya yardımcı olacaktır.
 • Etkinliği için, ayin birkaç gün, aynı anda (3 ila 7), art arda yapın.
 • Zihinsel olarak hazır bir sonucu görselleştirmeyi, kafanızda birlikte yaşamanın mutlu resimlerini çizmeyi unutmayın. Enerjik bağlanmanın olumlu sonucu doğrudan buna bağlıdır.

Şimdi ritüel hakkında genel bir fikriniz olduğuna göre, kendiniz yapabileceğiniz enerjik bağlara bir örnek vermek istiyorum.

Bir ciltleme nasıl yapılır

Bu bağlama yatmadan önce, tercihen 11 saat sonra yapılmasını öneririm. En iyi sonuç, üçüncü ay gününde yapılan ritüelden elde edilir (bu gün güçlü bir enerjiye sahiptir).

Yatağa uzanın ve mümkün olduğunca rahatlayın. Bunu daha hızlı yapabilmek için rahatlatıcı müzik ve hafif aroma mumları açabilirsiniz. Yaşadığınız gün hakkındaki düşüncelerden kurtulmayı başarır almaz, bedende hafifliği hissedin, hayal gücünüzle çalışmaya başlayın.

 1. Açıkça sevilen bir tanesini hayal edin (onun fotoğrafını kullanabilirsiniz).
 2. Ruhunuzun bedeninizden ayrıldığını ve seçtiğiniz bedene yerleştiğini hayal edin.
 3. Şimdi o sensin Kendinizi yeni bir bedende hissedin. Duygular size neşe, rahatlık, sıcaklık ve sevgi vermelidir.
 4. Duygular en yüksek noktaya ulaştığında ve yeni vücuda alışınca, onu zihinsel olarak etkilemeye çalışın. Seçilmiş olanın ruh halini etkileyebilmeli, isteğine ve arzularına ilham vermelisin.
 5. Seçilen kişinin düşünceleriyle çalıştıktan sonra, bedeninize gidin. Vücudunuz altın bir topla sarılıyken ruhunuzun geri döndüğünü hayal edin.

Bu bağlama üst üste 3 gece için yapılmasını öneririm. İlk meyve ertesi gün çoktan görünebilir. İstenilene ulaşma hızı tamamen bu alıştırmanın doğruluğuna bağlıdır.

Videoyu izle: DİŞİ ENERJİYLE Bağlantı Kurma ve Dengeleme Yolları (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send