Rüya yorumu

Prisushka uzaktan aşk erkekler üzerinde

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir erkek üzerinde Prisushka (veya prisuha) - istenen kişiyi kendine konumlandırmak amacıyla kullanılan başka bir aşk büyüsü. Bu tür araziler antik çağda doğmuş ve çok sayıda kadına yardım etmiştir.

Modern kadınlar ve kızlar, erkekler üzerinde bu tür sihirli etkileri aşk ilişkileri pratiğine de uygularlar. Onlara katılmaya karar verirseniz, seçtiğiniz kişiye ve kendinize zarar vermemek için bu aşk ritüelinin önemli özelliklerini öğrenmek zarar vermez.

Bir erkeğin üstüne oturmak - bu nedir?

Sihir kavramında “Prisuha (prisuka)”, amacı belirli bir kişiyi “kurulamak”, onun duygulara cevap vermesini ve ritüel müşteriyi özlemini sağlamak için belirli bir eylem sistemi olarak yorumlanır..

Prisukha'nın çalışma prensibi, bir kişinin iradesine karşı iradesine bir etkisi olduğu anlamına gelir, bu nedenle bu ayin kara büyü cephaneliğine aittir (beyaz büyü, zihinsel düzeyde de dahil olmak üzere tüm şiddeti hariç tutar).

İktidar açısından, prisushka en güçlü ritüelden uzak. Bunun zararı ve olumsuz sonuçları, yani bir aşk büyüsünden çok da fazla değildir, ancak bunun kara büyü olduğunu unutmayın, bu yüzden geri alma olasılığı asla göz ardı edilmemelidir. Kendini ve birisini olumsuzluktan en çok korumak için, prisuka ve herhangi bir ayin kesinlikle talimatlara uygun olarak yapılmalı ve bu ayini ciddiye almalıdır.

Prisushka ne zaman çalışmıyor?

Prisuha en güçlü ritüel olmadığından, yapmanın faydasız olduğu birçok insan türü vardır - sadece işe yaramayacak ve sonuç sıfır olacaktır. Aşağıdaki durumlarda sevdiklerinize zaman ve enerji harcamayın:

 • Bir insanın güçlü ve parlak bir kişiliği vardır: O, istekli, kararlı ve maksatlıdır, diğer insanlarla hesaplaşmaya alışkın değildir.
 • Adamın zaten başka bir kadın için derin ve güçlü hisleri var.
 • Bir adam niyetlerinizi ve eylemlerinizi bilir ve bilinçli olarak onlara tüm gücüyle karşı çıkar.

Durumunuz yukarıda açıklandığı gibi - ne yazık ki sizi üzmek zorundasınız: bu koşullar altında sadece aşk büyüsü konusunda uzmanlaşmış profesyonellerin yardımına başvurabilirsiniz. Sadece onlar yan etki olmadan arzunuzu yerine getirebilecekler. Diğer durumlarda, bir adamı biçmek için kolayca kendiniz yapabilirsiniz.

Bir erkeğe biçme nasıl yapılır?

Yöntem numarası 1 - ipte

Alacaklar: doğal lif ipi (keten, pamuk, yün), mutlaka beyaz renk.

Senin görevin bu ipin üzerindeki düğümleri, uzunluğu boyunca birer birer bağlamak. Bu sırada, seçtiğiniz bir düşünün ve hiçbir durumda nodülleri saymaz. Bu, yalnızca sonuna ulaştığınızda yapılabilir:

 • Çift sayıda nodül ortaya çıktı - kader senin tarafında. Prisuha güçlü olacak.
 • Düğümlerin sayısı tuhaf - prisuha yapmamalısınız, bunun anlamı yok.

Tek düğüm sayısı ile, ayin başka bir günde tekrar edilebilir. Ancak, art arda 3 kez başarısız olursanız, artık ritüele gitmenize gerek kalmaz.

Dudaklarınıza mümkün olduğunca yaklaştırmaya çalışarak bitmiş bir ip (eşit sayıda düğüm ile) söyleyin (böylece nefesiniz üzerine yerleşir):

“Dizi kıvrılmadığından - son bir düğüm olacaktır. Nasıl yapardın (seçilen formun küçültülmüş haliyle adı) Benden kaçmadı, iftiracım seni mahvedecek. Tanrı'nın kölesinin ruhu (seçilen kişinin tam adı)Tanrı'nın kölesinin ruhunu sev (adınız)«.

Daha sonra, çizilen ipi seçilen kişinin evine atmanız gerekir (eğer evli değilseniz). Evden çıkarken üzerine basmak zorunda - sadece bu durumda prushka hareket etmeye başlar. Eğer kocasını aldatan eş, ipte bir kuruma yaparsa, kimsenin bu ipi görememesi için niteliğini iyi saklamalı ve saklamalıdır. Karısı ip olduğu sürece, koca diğer kadınlara bakmayacak.

Yöntem 2 - uzak mesafedeki fotoğrafın üstüne

Alacaklar: seçtiğiniz birinin fotoğrafı, fotoğrafın, 2 kırmızı mum, kırmızı renkli ipek ipler, kırmızı gül tomurcuğu (tamamen çiçeklenmiş) iğne (gül yağında ıslatılması gerekir), kalın kitap.

Prisushka gün batımından sonra büyümekte olan ayda yapılan:

 1. Ayini gerçekleştireceğiniz odada tüm perdeleri kapatın, ışıkları kapatın ve mumları yakın.
 2. Fotoğrafları birbirlerine yerleştirin, aralarına bir çiçek yerleştirin (tutku, sevgi).
 3. Elde edilen bileşimi kontur boyunca bir iplik ve bir iğne ile dikin (görüntüye dokunmayın).
 4. İşiniz bittiğinde, tüm bileşenlerin birbirine bastırabilmesi için emekçilerinizin kalın bir kitabın sayfaları arasındaki özetini yerleştirin.
 5. Gözlerden uzak bir yerde, kitap meraklı gözlerden uzakta saklansın (kimseye gösteremezsiniz).

Eylem prisuhi, fotoğraflar arasındaki çiçek kurumaya başladığında başlar.

Metod numarası 3 - melankoliye neden olmak için

 1. Tuz ile ritüel. Daha sonra seçilen kapının altına konması veya rüzgarı boşaltması gereken tuzu atın. Arsa metni:“Tuz dökmüyorum ama acıyı koyuyorum. Ben vermem ve dinlenmem. Tanrı'nın hizmetkarını cehenneme götür (seçilen kişinin adı)zarar ve özledim: gün ve gece, güneş ve ay ile. Amin. "
 2. Su ile ritüel. Su söyle, seçilene bir içki ver. Yazım Metni: “Kelime doğru, güçlü bir durum. Güvercin bir güvercini özlüyor, kendi yerini bilmiyor, bu yüzden Tanrı'nın kulu (seçilen birinin adı) her şeye kızardı, ama benim için özlem, Tanrı'nın kulu (adı) işkence görecekti. Döndür, döndür ve bana geri dön. Amin. "

Pin
Send
Share
Send
Send