Rüya yorumu

Aşk büyüsü - aşkı çekmek için basit numaralar

Pin
Send
Share
Send
Send


Popüler bilgelik, “İnsanın kalbine giden yol mideden geçiyor” diyor. Tabii ki, her insan lezzetli yiyecekler için kalbini vermeyecek, ancak sihrin yardımına dönerek bu kolaylaştırabilir. Yüzyıllar boyunca, kadınlar yiyecek ve içecek için büyüleri severler ve kocaları kocaları için doğru kişiyi bulurlardı.

Yiyecek ya da içecek üzerindeki aşk büyüsü, insanlar üzerindeki büyülü etkilerin en etkili yollarından biridir. Mümkün olan en kısa sürede sonuç verir - ve seçtikleri veya seçtikleri kişiden sevgi ve dikkat isteyenler için başka ne gereklidir?

Bu tür aşk ritüellerini uygulayın her iki cinsiyetin temsilcileri olabilir. Erkeklerde bile daha etkili olduğu ortaya çıkıyor - onların en iyi aşçı olduklarını söylemelerine şaşmamalı ve bilinçaltı seviyesindeki herhangi bir kadın, kendisini iyi bir ev sahibi gösterecek bir erkeği seçecek.

Yiyecek için bir aşk büyüsü, kolayca kendiniz yapabileceğiniz büyülü bir ayindir. Ancak önce bu konuda genel materyali incelemeyi tavsiye ederim.

Yiyecek üzerinde aşk büyüsü yaparken nelere dikkat etmelisiniz?

Düşüncelerinizin ve kelimelerinizin maddi olduğunu unutmayın. Ve yiyecek, düşünceleri ve hatta aşçı enerjisini emen bir maddedir. Kesinlikle bir kereden fazla, farklı bir düşünce biçiminde pişirilen aynı yemeğin hem tadında hem de yenilebilirlikte farklılaştığını fark ettiniz. Düşüncelerin ve sözlerin yardımıyla, en dayanıklı organizma için bile, yiyecekleri Tanrıların veya zehirin yiyeceği yapabilirsiniz.

Aşk büyüsü yapmak isteyen yiyecekler için özel bir yaklaşıma ihtiyacımız var. Önemli nüanslar:

  • Kendiliğinden aşk büyüsü için yemek yapmayın - dikkatlice hazırlanın, istediğiniz moda ayarlayın.
  • Hedefiniz açıkça belirtilmeli, belirsizliğe izin vermeyin.
  • Sevgiyle pişirmek - bu arzu edilen elde edilmesini sağlayan en önemli "baharat" bileşenidir.
  • Herhangi bir sonuç için bir yemeği güvenli bir şekilde “programlayabilirsiniz” ve bunun için aşk canavarı pişirme özelliğine, özel arsa veya dualarla eşlik etmeniz gerekmez. Elde etmek istediğiniz şey hakkında düşünme ve konuşma sürecinde yeterli.
  • Büyüyen ayda yiyecek üzerine bir aşk büyüsü yapın - seçilen kişinin hisleri gece yıldızıyla birlikte artacaktır.

Aşkın çeşitleri ve sonuçları

Yemek konusunda birçok ritüel türü vardır, ancak ortak bir amaç ile birleşirler - sevilen birinin lehine ulaşmak, onu fethetmek için. Bu aşk büyülerinin çoğu beyazın büyüsüne aittir, bu yüzden olumsuz etkileri çok düşüktür.

Ancak, yiyeceğe kan eklenmesi anlamına gelen bir grup aşk büyüsü vardır (aylık veya kesilen). Bunlar kara büyü ayinleridir ve kendi başıma yapılmamasını şiddetle tavsiye ederim. Kara büyü sadece yetenekli bir sihirbaz tarafından yapılmalıdır. Gerçek şu ki, gıda ilavesiyle kan ilavesi çok tehlikelidir: mağdurun iradesini tamamen tahrip eder, müşterinin iradesine teslim etmesine neden olur.

Her iki üyesinin de kimliğini kaybettiği gerçeğine liderlik et. Buna ihtiyacın var mı? Sanırım hayır.

Bu nedenle, hiçbir durumda, evde kan veya diğer kara büyü bileşenlerini kullanmayın. Elbette, bunların etkisi etkileyicidir (eğer doğru ve profesyonelce yapılırlarsa), ancak geri dönüş güçlü olabilir - kendinizi ve sevdiklerinizi riske atmayın.

Kendinizi heceleyerek sevin

Yöntem numarası 1 - herhangi bir tabakta

Sonradan büyülenmiş yiyecekler mutlaka yemelidir. Hepsinden iyisi - Bu yemek en sevdiği kategoriye girecekse. Büyüyen ayda bir aşk büyüsü yapılıyor. Efekti arttırmak için, büyü birkaç defa okunur (hepsinden iyisi, tek sayıda). Arsa metni:

"Havva Adem'in peşinden geldi, sen de Tanrı'nın kulu (seçilen kişinin adı)Tanrı'nın hizmetçisi için (adınız) devam et Evet, sonsuza dek beraber yaşıyoruz, ekmek ve yatağımızı paylaşıyoruz, birbirimize yetişiyoruz, arkadaş olmadan birbirimizi tanımıyoruz. Tanrı'nın hizmetçisi nerede (adınız), orada ve Tanrı'nın kulu (seçilen kişinin adı). Amin! "

Bir erkek aşk büyüsü yaparsa, sadece bazı yerlerde “Tanrı'nın hizmetçisi” ve “Tanrı'nın hizmetçisi” ifadelerini değiştirmeniz gerekir.

Metod numarası 2 - ayrılan kocanın

Eşi ile ilişkisinde bir boşluk olduğu zaman, eş bu aşk büyüsünden faydalanabilir. Bu komplo evlenmemiş erkekler üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Ailenin reisine yönelik herhangi bir yemeği okuyor. Garip günlerde bir ayin gerçekleştirilir. metin:

“Tanrım, seni ekmekle kutsa, kutsal suyla ödüllendir, böylece kocam (eşin adı) Sonsuza dek benimle birlikteydi. Tuz gıdada, kan karaciğerde, etin içimde. Anahtar, kilit, dil. Öyle olsun. ”

Kocası yemek yemeğini yediğinde aşk büyüsü harekete başlar. Genellikle ayin sonunda sonsuza dek karısıyla birlikte kalır.

Yöntem 3 - tuz üzerinde güçlü bir büyü

Tuz, benzersiz enerji özelliklerine sahip bir üründür. Bilgiyi iyi emer, bu yüzden tuzlu kelimelerle aşılması en güçlü olanlar arasındadır. Bu kara büyü ayinlerine harika bir alternatif. Aşağıdaki büyüyü kullanarak baharat başlar:

"Tanrı'nın hizmetçisi gibi (seçilen kişinin adı) tuzsuz bir şey yemeyin, bensiz olur, Tanrı'nın hizmetkarları (adınız)Kadınları yiyemez, içemez ya da yürüyemezdi. Tuz her yemeğin çeşnisi olduğu için ben de Tanrı'nın kulu olabilirim (adınız) Tanrı'nın hizmetçisi içindi (seçilen kişinin adı) her sebebi memnun etmek. Amin. "

Önkoşul: hecelenen tuz ile, büyülenmiş şahsen (!) yemeğini tuzlamalıdır. Bu nedenle, doğaçlama: çanak altında tuz, koca için kişiselleştirilmiş bir tuzluk hazırlayın (bir tane).

Yiyecekleri şaşırtmanın başka bir yolu, videoya bakın:

Pin
Send
Share
Send
Send