Rüya yorumu

Elma üzerinde büyüleri seviyorum - 3 oyunculuk yolu

Pin
Send
Share
Send
Send


Elmaları sever misin? Bir elmanın, yetenekli ellerde bir aşk büyüsünün güvenilir bir silahı olabileceğini biliyor musunuz? Ne de olsa, İncil mitolojisi bile onu baştan çıkarma sembolü olarak yorumladı. Eski zamanlardan beri, cadı ve büyücüler tarafından büyülü ayinlerde arzu edileni elde etmek için pembe meyveler kullanılmıştır. Bir elmaya olan aşk büyüsü, sıradan insanları korkutan Kelt druidlerinin büyüsünde bile vardı.

Bir elma ile bir aşk büyüsü yapan insanların yorumlarına bakılırsa, günümüzde güçlerini kaybetmezler. Bunların popülerliği, özelliğin kullanılabilirliği, uygulama kolaylığı ve etkili sonuçlardan kaynaklanmaktadır. Bir elmanın kullanımına dayanan aşk ritüelleri, yeni başlayanlar için bile zorluk çekmez. Bugünkü görevim, kendinize bir elmanın büyüsünü yapmanın en iyi yolunu söylemektir.

Bir aşk büyüsü yaparken bilmeniz gerekenler?

Bir elmalı aşk ritüelleri oldukça basit olsa da, ayrıntılara daha fazla özen gösterilmesini gerektirir. Olumsuz sonuçlardan kaçınmak (ve bunlar, herhangi bir aşk büyüsü gibi olabilir) ve istenen sonucu elde etmek için, ritüele çok ciddiyetle yaklaşmalısınız. Baş dönmesi ve sadece meraktan sihirin yardımına başvurma adresinize böyle bir geri dönüşe dönüşebilir, bu sizin için yeterli değildir.

Seçilmiş birini ya da seçili birini elmaya çekmeye karar verdin mi? Ardından, gelecekteki sonucu doğrudan etkileyebilecek tüm faktörleri ve koşulları dikkatlice okuyun:

 • Elmanın töreninde mağazadan meyve kullanmayın - birçok insanın elinden geçti ve enerjileri meyveye bastırıldı. Bir elma ağaçtan çekilmeli ve kendin yapmalısın. Aşırı bir durum, kendisinden bir elma ağacı yetiştiren kişiden pazarda bir elma satın almak.
 • Seçiminiz en sağlıklı, en güzel ve en önemlisi olgun bir elmaya düşmeli. Çentikler, solucan delikleri ve çürüme ile olamaz. Meyvenin kırmızı olması (tutkunun ve sevginin rengi) olması veya kırmızı olması arzu edilir. Meyve dikkatinizi çekmeli, onu yemek istemenizi sağlamalıdır.
 • Büyük bir elmayı tercih etmek en iyisidir - onunla çalışmak daha kolay olacaktır.
 • Yeni başlayanlar için, bir elma üzerinde büyü kelimesi seçmek daha iyidir, bu da büyülenmiş meyvenin yemez meyve vereceği gerçeğine göre hesaplanır.
 • Aşk büyüsü talimatlarına göre kesinlikle davranın.
 • Ritüeli tamamen yalnızlık içinde geçirin: hiçbir şey sizi rahatsız etmemeli, kimse karışmamalı.
 • Yaptıklarınızdan kimseye bahsetmeyin - tanıtımın büyüsü hoş görmez.
 • Saygılarımızla başarınıza inanıyorum.
 • Bir aşk büyüsü yapmış, düşüncelerinizi bırakmış, düşünmeyin - beklenmedik bir etki her zaman daha keyifli.

İstediğiniz kişiyi bir elma ile büyülerken, tamamen büyünün gücüne güvenmeyin. Herhangi bir aşk büyüsü, yalnızca müşterinin aktif olmadığı durumlarda yardımcı olur. Bir elma, büyülen kişiden sempati, sevgi veya fiziksel çekicilik elde etmenizi sağlayacaktır, ancak onu size yakın tutmak, tamamen omuzlarınıza düşen bir görevdir. Bu sadece eylemlerinize ve isteklerinize bağlıdır; sevdiklerinizle “sonsuza dek” birlikte olacaksınız veya yakın bir gelecekte.

Sonuçlar: elmaya başarısız ve zamansız aşk belirtileri

Çoğunlukla büyünün yapılamayacağı ya da başarmak istediğim yanlış etkiye yol açan bir olay olur. Aşağıdaki durumlarda hiçbir şekilde bir ayin gerçekleştirmeyin:

 • bir şey sürece müdahale eder;
 • kesikteki elmanın kusurlu olduğu anlaşıldı (kurtçuk, çürümüş);
 • aniden daha kötü hissettim;
 • mumlar söner;
 • yanmış veya kesilmiş.

Tüm bu işaretler, Yüksek Kuvvetlerin ritüele aykırı olduğunu veya yanlış yer ve zamanı seçtiğinizi gösterir. Bu durumda, aşk büyüsünü bir süre ertelemek ya da hiç yapmamak daha iyidir (belki de aşk büyüsü kurbanı ihtiyacınız olan değildir ve kader başka bir kişiyi hazırlar, sadece beklemeniz gerekir).

Nasıl bir elma üzerinde bir aşk büyüsü yapmak?

Yöntem numarası 1 - yeni başlayanlar için (zayıf)

Bu gerekli olacak: Bir ağaçtan meyve, mumlar - 7 adet. Gecenin derinlerinde gerçekleştirilir.

Masanın üzerine bir elma koyun, etrafında 7 yanan mumdan oluşan bir daire yapın. Arsa okuyun - tam olarak yıllarca şaşkın bir adam gibi:

“Gölgeli bir bahçede bir elma bulacağım. O büyür, kimse kayıp. Meyve yemek için değil kirli - yemek için, Tanrı'nın hizmetçisi (seçilen kişinin adı) affetmek için. Bir parça ısırıldı - kalp kırılacak. Elma güneşe yakın olduğu için ısıtıldı ve okşadı, yani Tanrı'nın kulu (seçilen kişinin adı) döktü, sevgiyle dolu, Tanrı'nın kulu için (adınız) dönecek. Sonsuza kadar birlikte olun - yüzyıllarca, yıllarca değil. Güneşli bir elma gibi - merhametli olun, asla ayrılmak.

Ertesi gün, seçtiğiniz birine iftira atılmış bir elma ile davranın.

Yöntem 2 - bir elmanın iki yarısında bir aşk büyüsü

Bunu gerektirecek: seçilen birinin taze fotoğrafı (fotoğrafta yalnızdır) elma, kırmızı ya da kırmızı kurdele ile elma.

Tam adınızı ve doğum tarihinizi fotoğrafın arkasına yazın. Meyveleri ikiye bölün (çekirdeği çıkarmayın!), Fotoğrafı küçük bir kareye katlayın ve elmanın ortasına, yarımların arasına yerleştirin. Meyvenin yarısını bir kurdele ile sıkıca bağlayın, tenha bir yere saklayın. Bir elma en az 7 gün orada tutulmalı ve sonra toprağa gömülmelidir. Aşk büyüsünün etkisi birkaç hafta boyunca fark edilir.

İncelemelere göre, bir elmanın iki yarısını heceleyenler, bu yöntem en güçlülerden biri.

Metod numarası 3 - Bakire simgesiyle

Onu büyüyen aya götürün ve sadece büyülenmenin sizi sevdiğine ikna olduğunda, ancak sert eylemlerle geciktirir. Odanıza yükleyin Bakire simgesiarkasına saklan bir elma. Eşiğin ötesine geçin ve arsa okuyun:

“Kırmızı elma kurur ve Tanrı'nın kulu (seçilen birinin adı) benim için bağırır. Elma çürüğü yavaş yavaş keskinleşir ve Tanrı'nın kulu (seçilen birinin adı) yakında beni görmek ister. Hatırlayın, Kutsal Tanrı'ya, ona, benim hakkımda, Tanrı'nın hizmetkarını (ismini). Benim için üzülmesine izin ver, sadece beni düşün. Elma kurudukça beni özleyecek ve beni görmek ve konuşmak için toplantılar arayacak. Sadece öyle olacak, sevgilim beni unutmayacak. "Amin.

Meyve kuruduktan sonra aşk büyüsü başlayacak. Kimsenin onu simgenin arkasında görmemesi arzu edilir.

Bu videoda bir bonus olarak, elma aşkı büyüsünün başka bir yolunu görebilirsiniz:

Pin
Send
Share
Send
Send