Rüya yorumu

Sevgili bir adam nasıl davranır? Çırpmak için 2 kanıtlanmış yolu

Pin
Send
Share
Send
Send


Eski zamanlardan beri, sihir sadece kadın işgali olarak kabul edildi ve çok az sayıda erkek büyücü vardı.

Bu, özellikle aşk büyüsü için geçerlidir: Özel hayatımda mutluluk elde etmek için, hepsinden çok temyiz eden ve (uygulamamdan karar verdiğim gibi) gizemli güçlerin yardımına başvuran bayanlardı. Ancak, erkeklerin büyücülük ritüellerinin kurbanı olmaktan başka çareleri yok. Ve çoğu zaman çeşitli aşk büyülerinin etkisi altına girerler.

Adamın nihayet dikkatini kendisini seven kadına yönelttiği ve birlikte mutlu oldukları gerçeğinde kötü bir şey olmadığı görülüyor. Ya evli ve aşk büyüsü eşinin rakibi tarafından yapılırsa? Resim olumsuz yönde çarpıcı bir şekilde değişiyor, çünkü karısı ve tüm ailesi, ailenin şaşkın kafasına yakın olmak zorunda, ah, ne kadar tatlı.

Aşk ritüelleri, özellikle kara büyü ile ilgili olanlar, her zaman büyüyü etkiler ve bazen kişiliğini tanınmanın ötesinde değiştirir ve hatta trajik sonuçlara yol açar. Bu nedenle büyüyü hemen tanımak ve sevdiklerinize yardım etmeye çalışmak çok önemlidir.

Sevgili bir adam nasıl davranır? Bu makalede anlatacağım.

Aşk büyüsü türüne bağlı olarak erkeklerin davranışları

Aşk büyüler orada inanılmaz bir set. Adama ne tür bir ayin uygulandığına bağlı olarak, davranışlarında belirli özellikler görünmeye başlar. Öyleyse, aşk büyüsü yapılmışsa:

 • Fotoğrafa göre. Büyülenmiş şeyin görünümü değişiyor: Adam kilo kaybediyor, hareketler keskinleşiyor, yüzler açısal oluyor. Davranış değişir: kendi içinde kapanır, kasvetli ve kayıtsız kalır.
 • Kanla. Davranıştaki değişiklikler izlenir, kontrol edilemez ve saldırganlığın ve kıskançlığın temelsiz yanıp sönmeleri görülür.
 • seksi. Cinsel ilişki zevk vermekten vazgeçer, iğrenme, suçluluk ve hoşnutsuzluğa neden olur. Sürekli bir ortağa olan cazibe ortadan kalkar (örneğin, bir eşe), ama tekrar tekrar ona, ona bir aşk büyüsü uygulayan bir kadınla yakınlık arzusu var.
 • Mezarlıkta veya vudu bebeği ile. Bir erkek zayıf iradeye girer, depresyona girer, alkolde tesir arar. Alkolün etkisi altında kontrol edilemez hale gelir, skandallara tırmanır ve savaşır. Bu tür aşk büyüleri kendini imha etme programını yürüttüğü için intihardan ölme ya da kazayla ölümden ölme riski vardır.

Bir büyüyü tanımak için belirtiler nelerdir?

Sevgili erkeğinizde bir şeylerin yanlış gittiğini görürseniz, yukarıdaki özellikler aniden davranışlarında izlenmeye başlandı, bu gerçeği göz ardı etmeyin. Bir aşk büyüsünün etkisi altında olması muhtemeldir ve doğrudan göreviniz bu durumda ona yardım etmek ve mümkün olduğunca çabuk yapmaktır.

Aşağıdaki semptomlara göre adamın büyülenmiş olduğu söylenebilir:

 • Davranışta ani değişiklikler: sinirlilik, temelsiz saldırganlık, kayıtsızlık ve ailenizin üyelerine tamamen kayıtsızlık;
 • Eylemlerin tutarsızlığı: Bir insan sürekli olarak bir yerde acelesi var, bir şey arıyor, bir dakika sonra fikrini değiştirir ve kendi içine gider;
 • Sürekli kaygı, gelecekte güven eksikliği;
 • İktidarsızlık - tam veya kısmi;
 • Sağlık sorunları: sık görülme sıklığı, kronik hastalıkların alevlenmesi, uykusuzluk, dengesiz basınç;
 • Büyülemeyle ilgili takıntılı düşünceler: tüm konuşmalar ona indirgenir ve bir sevgili ise - adam aileden tamamen uzaklaştırılır;
 • İrade eksikliği, inisiyatif eksikliği, bulanık düşünceler ve eksik bakış;
 • Adresinde bir aşk büyüsü yapma olasılığının kategorik olarak reddedilmesi: bir adam asla büyüdüğünü kabul etmiyor.

Genellikle, kurbanın yaşamının tüm yönleri bir aşk büyüsünün etkisinde kalmaktadır. Bir adam arka arkaya başarısızlıklara dönüştü, iş yerinde sorunlar ortaya çıkabilir, yaşamında siyah bir çizgi kurulur. Eğer bu aniden seçtiğiniz kişiye olduysa ve varsa - cadı etkisinin olasılığı, hiçbir durumda ondan ayrılmayın - siz ve sevdikleriniz hariç, hiç kimse ona yardım etmeyecektir.

Şaşkın adamla neler olup bittiğini bu videoda görülebilir:

Aşk büyüsünü belirlemek için ayin

Sevgili erkeğinize yapılan aşk büyüsü ile ilgili şüphelerinizi özel ayinlerin yardımı ile onaylayabilir veya giderebilirsiniz. Bunlardan birine bir örnek vereceğim.

Çay ritüel

Seçilen çay için bir çay hazırlayın, içine birkaç damla ardışık su damlatın. Ona bir içki ver ve aynı zamanda kendine de:

“Göksel baba! Hayatım senin ellerinde. Cevap ver: bizi iki kişilik kocamla sevmek mi? "

Bir erkek derhal kavga ya da küfür için bir sebep bulmuşsa (fincan bir değil, çay sıcak (soğuk) vb.) Veya içeceği sıcak bir yere çarpmışsa, bir runt tarafından büyülendiğinden emin olabilirsiniz.

Rakip bir aşk büyüsünden nasıl kurtulurum?

Aşk büyüsünü sevilen bir kişiden bir profesyonele emanet etmeniz, böylece başarı olasılığını arttırmanız ve manşet sürecinde hata olasılığını ortadan kaldırmanız önerilir. Ancak, evde aşk büyüsünü geri almak için bazı basit yollar deneyebilirsiniz. Onları azalan Ay'da yapmak gerekir.

Yöntem 1 numara - vaftiz edilen erkekler için

Ayin, gereksiz gürültü olmadan tamamen yalnız tutulur. Eylem hemen başlar.

Yeni bir sevgili fotoğrafına ihtiyacımız var: Resimde yalnız, gözleri ve pektoral kesesi açıkça görülüyor. Fotoğrafın altına fotoğrafın altına bir sayfa boş kağıt koyun - çarpı işareti. 3 kez duayı okudum "Babamız":

Sayfa tüm büyüleri ele geçirecek. Bu levhayı yak, külleri pencereden at.

Yöntem 2 numaralı - yaka yumurta

Ayrılmış kızın adını bilmen gerekiyor. Ayrıca taze bir tavuk yumurtasına ihtiyacınız olacak. Ayin, seçilen kişi selâmetle uyuduğunda geceleri yapılır.

Sevdiğiniz birinin kafasına bir yumurta sürün, arsaları okuyun:

“Onu sevme, Tanrı'nın kulu (adı büyülenmiş). Bırak onu, unut gitsin. Amin! ".

Arsa 12 kez tekrarlanır. Yumurta, yatağın altında bir gece için bırakılır - seçilen kişinin uyuduğu tarafta. Öyleyse onu gömmelisin. Arsa sonucu birkaç hafta içinde ortaya çıkacak.

Yeteneklerinizden şüphe ediyorsanız, deneme yapmayın - bir uzmana başvurun.

Pin
Send
Share
Send
Send