Rüya yorumu

Müslüman aşk büyüleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Aşk büyüleri - pratiğimdeki en popüler servislerden biri. Farklı dinlerin temsilcileri yardım için bana yöneldiler ve çoğu zaman İslam'a bağlı insanlar, durumlarında Ortodoks gibi amaçlanan geleneksel büyüleri kullanmanın mümkün olup olmadığıyla ilgileniyorlar. Bu, üzerinde durmak istediğim şey ve Müslüman aşk büyülerine bir makale ayırmam.

Müslüman aşk büyü - bu nedir?

Müslüman aşk büyüsü - belirsiz bir fenomen. Farklı uzmanlar bunu farklı şekilde açıklar. Toplamda, Müslüman büyüsü ile ilgili üç pozisyon vardır:

 1. Bu Müslümanların büyüsüdür ve sadece Müslümanlar için;
 2. Bu, amacı İslam'ın bir temsilcisini veya temsilcisini büyülemek olan sihirdir;
 3. Bu, sihirbazın ya da aşk büyüsünün müşterisinin özel eylem sırasındaki diğer türlerden farklı olan sıradan sihirdir.

Benim açımdan, bir Müslüman'ın büyüsünü özellikle zor bir kutsallık olarak görmemeniz gerektiğini söylemek istiyorum. İslam'ı tanıyan insanlar, diğer dinlerle aynı şekilde komploları sevmeyi başaramazlar. Müslüman aşk büyüsü evde, bağımsız olarak gerçekleştirilebilecek büyülü bir ritüeldir. Bunun için gerekli olan bileşen, amaçlanan hedefe, ilgiye, birisinin başarısına olan inancını ve istenen sonucu elde etme arzusudur.

Müslüman aşk büyüsünü kim kullanabilir?

Müslüman aşk büyüsünün tüm özelliklerini göz önüne alarak, bu aşk törenine hitap edebilecek insan çemberini not edeceğim. Bu tür bir bağlanma mükemmel olacaktır:

 • Kur'an'ı çocukluktan iyi tanıyan (bir başka deyişle, Müslüman kadınlar için) ve aynı inancı (Müslüman) bir erkeğin karşılıklı duygularını elde etmek isteyen kadınlar için;
 • Tamamen ya da kısmen Müslüman ailelerde yetişen kadınlar için, fakat özellikle dindar değiller;
 • İkna olmuş bir Müslüman'a karşı duygularını alevlendiren kadınlar için (bir kadın başka bir dine bağlı olsa bile).

Müslüman aşkı büyülerken nelere dikkat etmeliyim?

Her aşk eyleminde olduğu gibi, bir Müslüman aşk ritüeli, yerine getirilmesi sürecinde bir takım hatalar yapılırsa veya gerekli tüm koşullara dikkat edilmezse olumsuz sonuçlara yol açabilir. Büyü, kendisine karşı dönmemesi ve geri alamaması için hafifçe alınmamalıdır.

Bir Müslüman aşk büyüsünün doğru ve olabildiğince verimli bir şekilde hareket etmesi için, aşağıdaki koşullar göz önünde bulundurularak gerçekleştirilmelidir:

 • Aşk büyüsü her zaman sadece yapılır büyüyen ay;
 • Aşk büyü talimatına dikkatlice uyun, şaka yapmayın;
 • Müslüman günlerinde hızlı bir şekilde aşk büyüsü yapmak mümkün değildir;
 • Ritüelden en az bir hafta önce, Müslümanları besleme geleneğine uymak gerekiyor;
 • Bir aşk büyüsünden önce alkol almayın;
 • Bir Müslüman'ın hecelemesinden önce, inancının ne kadar samimiyetini ve namazını ne sıklıkta gerçekleştirdiğini bulmanız gerekir. Güçlü inanç, bir aşk büyüsüne karşı bir korumadır ve yalnızca profesyonel bir sihirbaz yapabilecek - bağımsız çabalar bu durumda işe yaramaz olabilir;
 • Kadınlar için - adet sırasında büyüyü sevmeyin. Akıntının sona ermesini beklemeye değer, çünkü adetten sonraki ilk 2-3 gün törenin en güçlüsüdür (ayın aşamasına bakılmaksızın);
 • Erkekler için, bir aşk büyüsünün sonucu doğrudan kadınlara duyduğunuz saygı derecesine bağlıdır. Tören öncesi, yaşlılık çağındaki tüm kadınlara iç çemberinizden hoş hediyeler hediye etmenizi öneriyorum. Bu, belirli bir tutum geliştirmenize ve Müslüman bir kadının aşk ilişkisi için tamamen hazırlanmanıza yardımcı olacaktır.

Müslüman aşk büyüsü - nasıl yapılır?

Size günlük hayatta kolayca yapabileceğiniz bir Müslüman aşk büyüsü örneği sunacağım. Doğru uygulama koşullarında çok güçlü bir sonuçla karakterize edilirler.

Seçenek 1 - fotoğrafla

Alacaklar: seçilen birinin fotoğrafı (çerçevede insanlar ve hayvanlar olmadan taze,) kendi fotoğrafı, iplik (beyaz - amaç evlilik ise, siyah - cinsel çekim), iğne (Yeni) ışık mum (hepsinden iyisi, beyaz).

Talimatlar: aşk büyüsü, büyüyen ay boyunca, akşamları, gün batımından sonra yapılır. Evdeki bütün ışıkları söndür, bir mum yak. Fotoğraflar birbirlerine eklenir ve ipliğin telaffuzu yaparak ipliğin konturu boyunca dikilir:

“Kaderimi, bana - sen, sana - bana, beyaz ipliklerle, bütün yaşam boyunca dikiyorum”.

Siyah iplik seçtiyseniz, arsa metnindeki “beyaz” kelimesi “siyah” kelimesiyle değiştirilmelidir. Tamamlandığında, fotoğrafları gizli bir yere saklayın. Aşk büyüsü yedinci günde başlayacak. Ayin, fotoğraflar saklandığı sürece geçerlidir, atmaya gerek yoktur.

Seçenek 2 - bir mum üzerinde

Çünkü ritüel gerekecek bir mum. Yatmadan önce bir tören, arka arkaya 3 gün.

Talimatlar: evdeki tüm ışığı kapat, bir mum yak ve alına bak, alevi üzerinde sana sadık ve hassasiyetle bakan seçilmiş birinin görüntüsünü görselleştirmeye çalış. Sevdiğiniz birinin görüntüsü belirginleşene kadar bunu yapın. Sonra mumu üfle ve uyu. Önemli: Her bir seanstan önce ve sonra açıkça zorunlu tonlama ile bir komplo belirtmeniz gerekir:

“Beşmilahir Rakhmanir Rahim! Min abdiha allazi layla il rabi aldzhalilu rabi anni masanialazara va anta arhamar rahimin! ”

Kelimelerin vurgusu son heceye düşer.

Pin
Send
Share
Send
Send