Rüya yorumu

Bir aşkı kendin yapmanın 4 yolu

Pin
Send
Share
Send
Send


Aşk sadece güzel değil, aynı zamanda tahmin edilemez bir duygudur. Kime aşık olacağımızı seçmiyoruz - genellikle bu seçim kalplerimiz ve ruhlarımız tarafından yapılır. Ve sevdiğimiz kişinin duygularımızı etkilemediğini fark etmenin ne kadar acı ve hakaret edici olduğu. Tabii ki, karşılıksız sevgi insanları gösteriş yapmaya zorladı, sanatın muhteşem şaheserleri yarattı, ama aynı zamanda çok fazla acı çekti.

Ben neden bahsediyorum Evet, kadim zamanlardan insanlar, özellikle de kadınlar, karşılıksız sevgiyi karşılıklı aşka dönüştürmeye çalıştılar ve bu sihirle onlara yardım ettiler. Aşk iksirleri - istenen kişiden karşılıklı hisler elde etmenin en eski yollarından biri.

Aşk iksiri - nasıl bir şey?

Aşk büyüsü iksiri nedir? Bu, amacı tutkuyu ve sevgiyi arttırmak, hoş ve arzu edilen bir kişiyi kendine çekmek, solucu hisleri geri vermek olan sihirli bir içecektir. Pratik sihirde, antik çağlardan beri aşk iksirleri kullanılmıştır. Şarap veya çay temelinde yapıldılar, zorunlu madde taze kandı. Kompozisyon bazen, sihirden uzak bir insanın dehşete düşeceği en düşünülemez bileşenleri içeriyordu.

Modern aşk içecekleri daha ölçülü ve yumuşak bir yapıya sahiptir ve genellikle tüm çabayı süper efor sarf etmeden bulmak mümkündür. Dahası, sihirli mutfağımda tehlikeli ve "vahşi" bileşenleri olan bir aşk iksiri hazırlığı üzerine deneyler yapmamı önermiyorum. Daha önce hiç kullanmadığınız malzemelerin özelliklerini bilmeden, sevdiklerinize ve kendinize ciddi zarar verme riski vardır. En iyi ihtimalle, iksir işe yaramayacak veya tam tersi bir sonuç vermeyecek, en kötü ihtimalle ciddi sağlık sorunlarına yol açacaktır.

Aşk iksiri yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Bir aşk iksiri kullanmanın neden olabileceği istenmeyen sonuçlardan kaçınmak için (ve bunlar var, inan bana, insanların bu içkiden aklını kaybettikleri hikayeler var), hazırlarken belli kurallara ve koşullara uymanız gerekir. Tek tek öğeler için onları göz önünde bulundurun:

  1. Çoğu filitre pişirilir. büyüyen ay. Bu durumda, bazı ilaçlar sadece bir günde hazırlanabilirken, bazıları uzun süre maruz kalmayı gerektirir (bazen yıllar alabilir). Bir aşk içeceği yapmaya karar verirseniz, bu konuyu ele almak daha iyidir 3., 8. ve 9. ay günleriveya ayinlere adanabilir dolunay.
  2. Bir cadı içkisinin hazırlanmasına adanmayı önerdiğim haftanın günleri Pazartesi ve Cuma günleri - enerjileri bu ayin için en uygun olanı.
  3. Sadece iyi bir ruh hali içinde bir içecek hazırlayın - Kötü bir ruh halinin negatif enerjisi ters etki yaratabilir.
  4. Meraktan bir aşk iksiri pişiremezsiniz - anlamsız tutumun büyüsü hoş görmez (size karşı dönmesini istemez misiniz?)
  5. İksirin hazırlanacağı yemekler yeni olmalı, fakat plastik olmamalıdır.
  6. Önemli bir koşul, iksirin hareketine ve istenen sonuca (aşk iksirinin gücü doğrudan buna bağlı) inanmanız gerektiğidir.
  7. Evinizin dışında bir aşk içeceği hazırlamanızı öneririm. Sakin gözlerden saklı, sessiz ve ıssız bir yer ise iyidir (eski zamanlarda büyücüler ve şifacıların insan enerjisinden yoksun yerlerde izole edilmiş olarak yaşamış olmaları gerekçesi yoktu).

Aşk İksiri Tarifleri

Şimdi aşk içeceğinin özünü ve hazırlanma şartlarını incelediğimize göre, sizi kolayca hazırlayabileceğiniz aşk iksirinin bazı tarifleriyle tanıştırmak istiyorum.

Birinci yöntem - kanda

bileşenleri: kanından birkaç damla (parmağınızı delebilir veya adet kullanabilirsiniz), kırmızı gül yaprakları (kırmızı, aşk tanrıçası Afrodit'in çiçeğidir).

hazırlanması: Gül yaprakları suyunu sıkın, kanınızla karıştırın. Elde edilen iksiri birkaç adımda sevdiklerinize yiyecek veya içecek ile karıştırmanız gerekir.

Kan bazlı sevgi iksirleri en güçlüleri arasında sayılır. Seni sonsuza dek sevdiğin kişiyle bağlayabiliyorlar.

İkinci yol - saç üzerinde

bileşenleri: seçilen saç (Baştan kıvrılabilirsiniz, ama kasık daha iyidir), kesinlikle yeni makas, kırmızı gül yaprakları, kasık kılların, kırmızı şarap şişesi.

hazırlanması: Gül yaprakları yanıyor, külleri kurtarıyor. İnce bir şekilde saçları (sizin veya sizin seçtiğiniz saçınızı) makasla doğrayın, sonra yaprakların külleriyle karıştırın. Karışımı bir şişe kırmızı şaraba dökün, 2 hafta bekletin. Elde edilen iksir, seçilen ile birlikte yavaş yavaş bölünür.

Üçüncü yol - votka, meyve ve elmalar

Eski Rusya'dan bize gelen tarif.

bileşenleri: votka - 5 yemek kaşığı, elma -1 parça, armut - yarım, ceviz, ardıç - 1 çay kaşığı, su - 1 bardak.

hazırlanması: Tüm sert malzemeleri ince doğrayın, suyla karıştırın. Kaynatın, ocaktan alın, 15 dakika sonra süzün, votka ekleyin. Seçilen kişiye bir içki verin (hepsinden iyisi - hazırlandıktan hemen sonra). Sonuçlar oldukça hızlı bir şekilde görünecektir.

Dördüncü Yöntem - Sudaki İksir

bileşenleri: sade su veya başka bir içecek.

hazırlanması: Aşağıdaki sözcüklerle bir içecek (veya su) konuşun:

“(1) Sen benimlesin, ben seninleyim. Ben seninleyim, sen benimle.

(2) Su dökülmediğinden birlikte yaşayabiliriz. ”.

İksirinizin yarısı sevdiklerinize bir içecek, diğer yarısı en çok içmek için. Seçici içeceği zaman, büyünün ikinci kısmını sessizce tekrarlamanız gerekir; Kendiniz içtiğinizde - ilk önce.

Videoyu izle: วธ "สรางวนย" ใหตวเอง (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send