Rüya yorumu

Kara büyü aşk erkek aşk büyüsü

Pin
Send
Share
Send
Send


Oldukça sık, insanlar aşk üzerine siyah bir büyü harcama isteği ile bana dönüyorlar. Bunu büyülü ritüelden maksimum etki elde etme arzusundan ve uzun süre sevilen birine bağlanma arzusundan yapıyorlar. Bu güçlerin gerçekten siyah bir büyüsü var, ama sizi hemen uyarıyorum bu çok tehlikeli bir ayin - hem müşterinin kendisi hem de sihirbaz için. Çok fazla beceri gerektirdiği için bunu başarmak çok az zaman alacaktır.

Kara aşk büyüsünün avantajları

Kara aşk büyüsü, kötülük ve kara büyü güçlerine hitap ederek yapılır. Bir insanın ruhsal özünü etkileyerek, büyülenenin ruhuna şiddet uygular, gerçek duygularını ve arzularını bastırır.

Kara büyü yapan kişi, bilinçte bir değişim ve enerji seviyesi oluşur, aura değişir. Değişimler, karanlık ritüel emrini veren ya da kendi başına tutmaya karar veren kişiyi bekliyor: sadece arzulanan kişiyi kendine bağlı tutmakla kalmıyor, aynı zamanda kendisini, büyüdüğü gibi hissederek de ona bağlıyor.

Siyah büyünün birçok tehlike ve sonucu içerdiğini tekrar ediyorum, ancak sonuç etkileyici.

Avantajları şudur:

 • Mümkün olan en kısa sürede yüzde yüz sonuç almanızı sağlar. Üçüncü ya da dokuzuncu günde hareket etmeye başlar: aşk büyüsü kurbanı, büyücüye inanılmaz bir çekim gücü hissetmeye başlar.
 • Sıfırdan ilişkiler kurar, büyülen kişinin ritüeli gerçekleştirmeden önce sahip olduğu bağlantıları yok eder, tamamen yeni bir yaşam senaryosu uygular.
 • Tüm engellerle baş edebilme. Çok sıkı bir şekilde bağlanır ve en önemlisi, uzun süre bağlanır: asgari süresi 10 yıldır.
 • Çok geniş bir çeşitlilik yelpazesine sahiptir.

Siyah aşk büyüsü çeşitleri

Teknisyen siyah aşk büyüsü yapmak oldukça büyük bir sayı var. Birçok usta tarafından uygulanan en olağanüstü törenleri adlandıracağım:

 1. Siyah Düğün - kilise düğünü ile aynı oyunculuk aşk büyüsü. Tek fark, törenin kara kuvvetlere yapılan itirazla ya mezarlıkta ya da karanlık bir iblis varlığında yapılması. Sadece bir kez yapılır ve sonsuza kadar hesaplanır.
 2. Mezarlıkta aşk büyüsü - Ölülerin ruhlarına başvurularak, öbür dünyanın enerjisini kullanarak gerçekleştirilir. En güçlülerinden biri, sonuç karşılığında, bir şeyler gerektiriyor. Koruyucu muska kullanımı ile yapılır.
 3. Bir bebek ile aşk büyüsü - Siyah büyü, büyülenmiş bir kişinin parçacığı kullanılarak yaratılmış bir bebeğin kullanımını ima eder. Kara büyü en basit ve etkili ayinlerinden biri. Sihirbazın, bebek ile aşk büyüsünün kurbanı arasında ayrılmaz bir bağlantı kurmasını sağlar.
 4. Fotoğrafla büyüyü seviyorum - kurbanın bir fotoğrafı ile yapıldı.
 5. Egilet - cinsel teller. Siyah aşk büyüsü, kurbanın cinsel enerjisinin bir büyücülük veya aşk büyüsü müşterisinin enerjisine bağlanması sonucunda. Bu ritüelden sonra, büyü, aşkın büyüsünü sipariş eden ya da yapan kişi dışında kimseyle yakın ilişkilere giremez. Etkisi en az bir yıl sürer.
 6. Aşk büyüsü - kurbanın biyomateryalini (kan, tükürük, saç vb.) kullanarak yapılan bir grup siyah aşk büyüsü.
 7. Besovsky aşk büyüsü - siyah ritüel, şeytanların ya da şeytani varlıkların yardımına başvurmayı ima eder. Karanlık asistanlara (muska) karşı koruma varlığından emin olun. Sadece kötülüğün çürüyen kuvvetleri üzerinde kontrol kurabilen iyi eğitimli ustalar tarafından yapılabilir.

Kara aşk büyüsünün sonuçları

Daha önce belirttiğim gibi, sadece bir profesyonel siyah bir büyü yapmalı ve sonra kendini riske sokuyor. Kötülüğün güçleriyle şakalar kötüdür, bu ayin anlamsız tavrı ve deneyimsizliği hoş görmez. Karanlık ritüel en beklenmedik sonuçlara dönüşebilir.

Mağdur için sonuçları

Yanlış veya profesyonelce çalıştırılmayan kurban üzerindeki karanlık büyü aşağıdaki gibi yansıtılabilir:

 • Fiziksel sağlık sorunları: kötü sağlık, hastalıkların kötüleşmesi, yorgunluk, ateş, baş ağrısı, zayıf bağışıklık, sık hastalıklar.
 • Akıl sağlığı sorunları: temelsiz sinirlilik, sık ruh hali değişiklikleri, ilgisizlik, depresyon eğilimi, zihinsel yorgunluk.
 • Diğerleriyle ilişkilerin bozulması: Sık sık kavga ve kavga, yanlış anlamalar.
 • Hayattaki başarısızlıklar.

Müşteri veya öfke için çıkarımlar

Siyah bir aşk büyüsü yaparken, risk müşterinin kendisi veya bu işi üstlenen usta tarafından da alınır. Hatalı bir kara büyü tam tersi bir sonuç verebilir - kullanılmış olan kullanılan siyah enerji müşteriye geri dönecektir. Bu, sadece müşterinin (büyücü) değil, aynı zamanda onun cesaretinin de yaşamında trajedilere yol açabilir. Bu yüzden size siyah ayinleri bir uzmana emanet etmenizi öneriyorum.

Siyah bir aşk büyüsü örneği

Bir fotoğraftan siyah bir aşk büyüsü örneği vereceğim. Büyüyen ayın gece yarısında düzenlenir.

Gerekli Nitelikler:

 • kağıt (boş)
 • büyülenmiş fotoğrafları (taze, yetkisiz),
 • siyah balmumu mumu.

Prosedür:

 1. Bir kağıda kurbanın adını yazın, doğrudan bir adın altına yerleştirilmesi için bir fotoğraf ekleyin.
 2. Ayakkabı, mum yakmak, yere bir resim koymak, sağ ayağınızla durmak (bir topuk ile daha iyi), sol ayağınızı dizinizin üstüne indirmek ve 6 kez söylemek: “13 şeytan, 13 kardeş. Karanlıktan çık, yardım et bana. Kulübenin doğu tarafında, ortasındaki, tahta yatıyor ve altında - özlem. Ağlıyor ve ağlıyor, beyazın ışığını bekliyor. Git, özlem yap, köle yap. (Ad) onu bul Özlem, kazmak, göğsün içinde, kalbinde, kölenin göbeğinde yemek (Ad). Büyümek, tüm kemiklere ve damarlara yayıl, sızlan ve kurumaya başla (adınız)bir saat boyunca gitmesine izin verme. "Amin.
 3. Mum, fotoğrafın yanındaki tam yanma olana kadar bırakın.
 4. Sabah, sayfayı ve fotoğrafı ikiye katlayın, sol ayağınızı sola yerleştirin ve yatak odası olarak hizmet veren odanın sol tarafında bırakın.

Kara büyü büyüsünün başka bir yolunu görün:

Pin
Send
Share
Send
Send