Rüya yorumu

Sperm için aşk büyüsü - 4 seçenek

Pin
Send
Share
Send
Send


Aşk büyüleri, karşı cinsin dikkatini ve yerini bulmak için yapılan büyülü ritüellerdir. Belki de bu tür büyücülük törenlerinin en güçlü ve en tehlikeli olanı, spermlerin aşk büyüsüdür. Hem dişi hem de erkek enerjisini etkilemek amacıyla kullanılabilir.

Pratik bir amatör sihirbaz olarak, sizi spermdeki bir aşk büyüsünün temelleri ile tanıştırmak, tüm önemli nüansları seslendirmek ve erkek semen kullanımı ile en güçlü ritüellerden örnekler vermek istiyorum.

Sperm için teknik aşk büyüsü

Kara büyüye ait olan spermin büyüsü en eski mistik ritüellerden biri olarak sıralanır. Amacı, uzun süredir arzulanan erkek veya kadını ona bağlamak, onu diğer kadınlara veya erkeklere bakmaktan bile tamamen caydırmaktır.

Sevginin sperm üzerindeki gücü, üreme enerjisini, yaşam enerjisini kullanmasından kaynaklanır. Bu ritüel cinsel baskıya ve aşk büyüsünün yazarı ile ayrılmaz bir bağlantının kurulmasına yöneliktir.

İstenilen erkeği veya kadını spermin yardımıyla kendi başıma büyülemenizi önermiyorum. Bir erkek tohumdaki bir aşk büyüsü, yazardan net bir konsantrasyon ve istenen sonucu net bir fikir oluşturmak için enerji akışını doğru yöne yönlendirme yeteneği gerektirir. Bu bir kara büyü ayinidir, bu nedenle sihirbazın anlamsızlığı ya da deneyimsizliği ona karşı oynayabilir ve en iyisi tam tersi etki olacak korkunç sonuçlara yol açabilir.

Uygulamamda, umutsuz kadınların ve erkeklerin geldiği, spermlerde tek başlarına geçirdikleri aşk büyüsünün işe yaramadığı ya da kesinlikle tam tersi sonuç verdiğinden şikayet eden birçok vaka vardı. Ve suçlu - böyle "sihirbazlar" deneyimsizliği. Büyü, özellikle siyah, hatalar, ne yazık ki, hoş görmez.

Malzeme hakkında birkaç kelime

Aşk büyüsü için malzeme - erkek sperm - genellikle cinsel ilişkiden sonra toplanır:

  • kullanılmış bir prezervatiften;
  • kendi vücudundan.

Mümkünse, ikinci vakayı uygulamanızı öneririm, çünkü kadın bedeninde bulunan erkek tohum enerjisini emer, bu da ritüelleri gerçekleştirme sürecinde bir kadın ile bir erkek arasında daha güçlü bir bağlantıya neden olur.

Bir kadın ile bir erkek arasındaki samimiyet, güçlü cinsel enerjiyle birliktedir. Sperm bir erkeğin genetik bir izidir ve bu nedenle kullanımıyla birlikte büyü, her şeyden önce nesnesinin fiziksel bedenini etkiler ve açıkça çalışır ve güçlü bir cinsel arzuya neden olur.

Tarifler sperm üzerinde büyüleri seviyorum

Yöntem 1 - sürtünme

Bir erkeği kendine bağlardı. Cinsel temastan sonra, bir kadın sevgili bir erkeğin spermini alır, sözleriyle vücudunun her yerine ovalar:

"Tohumun benimle nasıl birleşiyor?" (seçilen kişinin adı)bu yüzden her zaman benimle olacaksın, hiçbir yere gitmeyeceksin. Bütün düşüncelerin sadece benim üzerimde olacak (adınız) sadece sadece bana odaklandım. Sahip olmayacaksın (seçilen kişinin adı) kadınlar benden başka. Sadece ben (adınız) Senin için sevilecek ve değer vereceğim. Öyleyse ol! Ve bunun hakkında hiç şüphe yok. ”

Yöntem 2 - Bir bebek

Ayin Cuma günü, büyüyen ay gerçekleştirilir. Seçilen herhangi bir yıkanmamış şeyi alın (kravat, çorap, mendil), içi boş bir bebek yapın, yana doğru açmayın. Bebeğin içine kasık kılları ve spermlerin bir karışımı dikindi. İlişkiden sonra, bir kırmızı mum mum yakmak ve arsa okurken, şekil (üreme organlarının olması gerektiği) üzerine erimiş mum damla:

"Tutku yakmak (seçilen kişinin adı) yak beni (adınız)etinle bana karşı çabala. Bana gece gündüz diliyorum. Sıcak tutkuyu söndürmeyin (seçilen kişinin adı), komploumu bozma. Söylediğim gibi, anahtar, kilit ve dil, sözüm - öyle olsun. "Amin.

Oyuncak bebek evin yanında ya da sıkça ortaya çıktığı yerde saklanır.

Yöntem 3 - Yiyecek ve İçecek

Spermdeki bu prisushka büyüyen ayın üstesinden geldi. Çanak çömlek içinde kadının tükürük ve kan karışımı, onun sperm seçti. Bütün bunlar karışık ve arsa okuyun: «

Kanımın sevgini kanında uyandırmasına izin ver, nezaket tutkusu, sen, (seçilen birinin adı) beni ara. Gündüz ve gece sadece benim hakkımda hayal kuralım, yatakta yanımda biri olmadan istekli olmaz. Arzu, tutku, yanma, (seçilen birinin adı) bana getir. Sözüm güçlü, istediğim gibi olmak. ”.

Komplo karışımı, seçilen kişinin yiyecek ve içeceklerine uygun bir zamanda karıştırılmalıdır.

Yöntem 4 - yemek için

Erkekler için uygun Ayın büyüme aşamasında, kadınlar gününde (Çarşamba, Cuma veya Cumartesi) gerçekleştirilir. Taze spermlerin konuşması ve seçilen yemekle karıştırılması gerekir.

komplo: “Erkek çekirdeği olmayan çocuklar olmadığı gibi, köle olmadan (adınız) asla bir köle (seçilen birinin adı) olamaz. "Amin.

Bu videoya bakmanın başka bir yolu:

Sperm için aşk büyüsünün sonuçları

Her aşk büyüsünün sonuçları vardır. Kara büyü ise (bizim durumumuzda olduğu gibi), o zaman sonuçlar en öngörülemeyen ve tehlikeli olabilir. İstenmeyen efektlerin tam listesini seslendirmeyeceğim. Sadece menide doğrudan büyü ile ilgili olanları not edeceğim. Spermin üzerindeki aşk büyüsü tehlikelidir, çünkü:

  • doğum fonksiyonu ile ilgili sorunlara yol açar: sperm kalitesinin bozulması, kısırlık;
  • Üreme sistemi hastalıklarına neden olur;
  • cinsel yaşamda sorunlara neden olabilir: erken boşalma, iktidarsızlık, soğukkanlık;
  • aşırı duygusallık, histeri, sinirlilik ve yırtığa yol açar;
  • sözde "yansıyan büyü" tezahürü - büyü, aşk büyüsünün yazarı olacaktır.

Bir aşk büyüsünün sonuçlarına karşı güvence altına almak imkansızdır, bu nedenle en üst düzeyde sorumluluk, dikkat ve okuryazarlıkla yaklaşılmalıdır.

Pin
Send
Share
Send
Send