Rüya yorumu

Sonuçsuz bir fotoğraftaki bir kızı nasıl büyüleyebilirim?

Pin
Send
Share
Send
Send


Her türlü aşk büyülerinin gerçekten kadın meslekler olduğuna inanılıyor. Bu arada, erkekler arasında, bazen hedeflerine ulaşmak için bazen sihirli ayinler kullanmaktan çekinmeyenler vardır.

Çoğu zaman, daha güçlü seks temsilcileri, fotoğraflarından en sevdikleri kızların aşk büyüsüne yöneliyorlar. Bir kızın aklını ve kalbini etkileyen bu yönteme başvurmak için, bazı nedenlerden dolayı yapabilirler.

Bir kızı büyülemenin en popüler nedenleri:

 • sevgisinin iyiliğini elde etme arzusuna neden olan karşılıksız sevgi, öfkesini merhamete çevirir;
 • kızdan ayrılma ve bunun sonucu olarak eski sevgiliyi veya karısını iade etme isteği.

Bugün size kızları fotoğrafçılıkla büyülemenin en popüler ve etkili yollarını ve bu ritüellerin sonuçlarının ne olabileceğini anlatacağım.

Bir kızı büyülemenin sonuçları nasıl önlenir

Bir kızın en popüler aşk büyülerinden biri, sevdiği bir fotoğrafın kullanılmasıyla büyülü bir ayindir. Bu tür kehanetlerin oldukça az çeşidi vardır. Bununla birlikte, aralarında en basitlerinden bazılarını ayırt etmek mümkündür, ancak yeni başlayanların baş edebileceği daha az etkili yollar yoktur (sonuçta, gençlerin hiçbiri, profesyonel bir sihirbaz olmadıkça, büyülemede çok fazla deneyime sahip olamaz).

Hem fotoğrafçılıkta hem de fotoğrafçılıkta herhangi bir aşk ayininin gerçekleştirilmesi, aşk büyüsünün olumlu sonucuna güvenmemeniz gereken belirli koşullara uyumu gerektirir.

Üstelik, uygunsuz şekilde yapılan bir ayin, hem en büyüsü hem de büyüsü için olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bir aşk komplosunu etkin kılmak Yapma:

 • Meraktan ayinlere başvurmak, duygularından emin değilsen Bir aşk büyüsünün kurbanına;
 • Kara büyüleri kullan - Tehlikelidirler ve olumsuz yönleriyle dolular, trajediye yol açabilirler.
 • Bir aşk büyüsü yap İstenilen kız başka birini seviyorsa. Bir aşk büyüsü etkisiz olabilir ve mutluluğunuzu başkalarının talihsizlikleri pahasına inşa etmenin mümkün olması muhtemel değildir.
 • Bir kızı etkilemek için ayrılma tarihinden bu yana bir yıldan fazla geçmişse. Uzun bir ayrılma süresi, aşk ritüelinin etkinliğini önemli ölçüde azaltır.
 • Birine söyle (en yakınları bile) niyetleriyle ilgili. Büyü, tanıtıma tolerans göstermez.

Kız arkadaşınızı büyülemenin en güvenli yolu köy ve enerji büyüsü yöntemleridir. Herhangi bir özel bilgi, ekipman ve büyü hediyesi gerektirmezler.

Aşk ritüelleri en iyi büyüyen ay üzerinde gerçekleştirilir - büyümesi sevgili gelen duyguların artmasına yol açacaktır. Mezarlık ayinlerinden kaçınmak çok arzu edilir - küçük bir hata, her iki büyü üyesinde de büyük bir talihsizliğe neden olabilir.

Kız arkadaşının üzerindeki aşk büyüsü bittiğinde, boşa kalkma ve sadece sihire güven. İstenilen kızın gözleri ile karşılaşmaya çalışmak, onunla birlikte olmaya çalışmak, ilgisini ve duygularını uyandırmak, kendini görmesini sağlamak için potansiyel bir nişan almak gerekir.

Fotoğrafla bir kızı büyülemenin üç yolu

Hangi resim seçilmeli?

Fotoğraftaki kızın aşk büyüsü için doğru fotoğrafı seçmelisin. Seçim Kriterleri:

 • yüksek kaliteli fotoğraflar;
 • yetkisiz kişiler olmadan fotoğrafta sadece bir kız var;
 • sadece basılı bir fotoğraf yapacaktır;
 • resim yakından görülebilmeli (yüz veya bel), gözler açıkça görülebilmelidir;
 • Resim sağlam olmalı - fotoğraf kırpılmış fotoğraftan hoşlanmıyor;
 • kızın imajı duygusal olarak tarafsız olmalıdır (belgelerdeki bir fotoğraf gibi);
 • fotoğraf taze olmalı (bir yıldan eski olmamalıdır).

Birinci yöntem - mum ışığında

9 kilise tapasına ve sevgilinizin bir fotoğrafına ihtiyacınız olacak. Şafaktan önce, mumlardan bir daire yapılır, sonra mumlar yanar ve ortasına bir yüz yukarı bakacak şekilde bir fotoğraf yerleştirilir. Sağ topukla fotoğrafa bastılar ve komployu üç defa hecelediler:

“Topuğumun seni kuvvetlice bastırması nedeniyle, bana çekilmeme izin ver. Bensiz hoş, bensiz. Sim kilit ve anahtar dedi - ağzında balık. Amin. "

Ayin üst üste 3 gece tutulur.

İkinci yol - gözlerin içine bak

Gece yarısı ritüel. Bir erkek sevgili fotoğrafını alır, gözlerinin içine bakar ve 7 kez bir aşk büyüsü okur:

“Seni sevdiğim gibi, Tanrı'nın kulu (kızın adı), bensiz yapamazsın, Tanrı'nın kulu (adın). Öyle olsun. Sözlerim yasadır. Amin. "

Arsadan sonra resmi meraklı gözlerin erişemeyeceği bir yerde saklamanız gerekir.

Üçüncü yöntem - gece yarısında

Ayin gece yarısından sonra yapılır. Bir adamın rahatça bir sandalyeye ya da sandalyeye oturması gerekir, onun önünde sevgili fotoğrafını koydu. Bir mumu yak, bir kızın resmine ateşinden bak ve arsayı 7 kez oku, mum ışığına ve sevgili yüzüne bak. Grafiği ezbere ezberlemek, okuma sürecinde kaybolmamak için:

“Ateşli ve ateşli bir şekilde alev yanıyor, Tanrı'nın hizmetkarına (kızın adı) özlem duyuyor. Altın balmumu gibi kalbi de erir. Tanrı'nın hizmetkarını (adınız) düşüncelerinize sokun. Ateş fitili olmadığı için bensiz yaşamıyorsunuz. Bir mum ateşten gelen balmumu ne kadar yumuşak ve sensiz idrar yok. Kalbi inleyen, özleyen bir ruh. Köle (kızın adı) hayatının neyin iyi olmadığını anlar. Çiçekler ısı olmadan çiçek açmazlar. Tanrı'nın hizmetkarını (kızın adı) bedeni ve Tanrı'nın hizmetkarını (onun adı) okşaması olmadan kurutun. Amin. "

Ayin sonunda, ertesi sabah istediğiniz kızı görmeye çalışmalısınız, böylece olay başlasın. Bu işe yaramazsa - ertesi gece ayin tekrarlayın.

Videoda başka bir güçlü yol görülüyor:

Aşk büyüsünün sonuçları

Sevgili kızı sadece acil ihtiyaç durumunda büyülemek gerekir. Aşk büyüsü, nesneye yaşamın planlanmamış bir senaryosunu dayatan büyülü bir etkidir ve bu nedenle tahammül etmesi fiziksel ve duygusal olarak zordur.

Bunun sonuçları farklı olabilir - hastalık, iştahsızlık, hayati ilgi vb. Ayini yapmadan önce düşünmelisin ve doğru kararı vermelisin.

Pin
Send
Share
Send
Send