Rüya yorumu

Bir erkeğin sevgisinde büyüyen bir ayda bir aşk büyüsü nasıl okunur

Pin
Send
Share
Send
Send


Sihrin bir masaldan sihir gibi olduğunu varsaymayın, her şey anında yapıldığında, sadece bir büyüyü okuyun ve sihirli bir değnek sallayın. Büyü ezoteriktir ve ezoterik ayrılmaz bir şekilde doğanın kuvvetleriyle bağlantılıdır. Bu nedenle, herhangi bir büyülü ayin gerçekleştirmek sadece onu doğa ile koordine etmektir. Bu hedeflere veya başka hedeflere ulaşmak için iyi bir yardımcı, yükselen aya bir aşk büyüsü okumaktır.

Gece yıldızı, dünyadaki yaşamla yakından bağlantılı, gezegenimizde meydana gelen birçok süreci etkiliyor. Ay aynı zamanda sihri de etkiler: ay büyüsünün belli bir döneminde birçok büyücülük ritüeli gerçekleştirilir. Ayinlerin hangi amaçlarla hedeflendiğine bağlı olarak, Dünya uydusunun ilgili fazı seçilir.

Yükselen ayın aşk büyülerine etkisi

Yükselen ay boyunca çeşitli aşk büyüleri de dahil olmak üzere çok sayıda ayin gerçekleştirilir. Ve bu bir tesadüf değil: gece lambası büyüdükçe ve güçlendikçe, ritüelin gücü artar, bu da istenen amacın gerçekleştirilmesine katkıda bulunur.

Büyüyen ayın büyüsü arasında, komplolar:

  • bir ortak bulmak;
  • eşler arasındaki ilişkilerin güçlendirilmesi;
  • sağlığı iyileştirmek;
  • para ve finansal servet.

Bütün bu ritüeller, çarpma ve edinmeye yönelik olmaları gerçeğiyle birleşiyor ve gezegenimizin artan uydusu bunun için mümkün olan en iyi yol. Ay, büyüme evresinde (birinci ve ikinci evreler), insan yaşamının hemen hemen her alanında başarıya ulaşmaya yardımcı olur. Bu, yeni planların inşası, hayata yeni başlangıçların uygulanması, kişisel yaşamda veya herhangi bir işte faaliyetin tezahürü için en uygun zamandır.

Özellikle kadınlar için ayı yönlendirir. Zayıf cinsiyet temsilcileri, seçtikleri güç üzerinde güç elde etmek için gücünü ve etkisini uzun süredir kullandılar. Bu yüzden birçok aşk ritüeli büyüyen Ay ile ilişkilidir.

Büyüyen ayda aşk büyüleri

Ayın aktif büyüme safhası sırasında gerçekleşen ve insan yaşamının çeşitli alanlarında arzulanan bir şekilde elde edilmesine yardımcı olacak şekilde tasarlanan en etkili aşk büyülerinden bazılarını düşünün. Aşağıdaki ayinlerin herhangi birini gerçekleştirmek, onlar için konunun derin psikolojik ve duygusal hazırlığını gerektirir, çünkü bilinçaltının derinliklerine giren Ay, ritüelin yazarının durumu üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir.

Antika aşk büyüsü

Bu ritüelin zorunlu bir özelliği - sadece Perşembe günü yapılacak - haftanın başka bir gününde gerçekleştirilmesi öngörülemeyen sonuçlarla doludur. Ayinleri gerçekleştirmek için bir kadının erkeğinin yıpranmış iç çamaşırını çıkarması gerekir.

Ayin sırasında sevgili iç çamaşırları soğuk akan su ile durulanmalı ve daha sonra daha hızlı kuruması için ısı kaynağının (örneğin akü) yakınında asılı tutulmalıdır. Bu işlem bir onaltılık eşlik etmelidir:

“Bu iç çamaşırı kuruduğunda, (sevgili isminin), sen de benim için (ismin), her geçen gün sevgiyi kurulacak mısın? Öyleyse olsun.

Bu ayin herhangi bir erkeğe bağlanmaya yardımcı olacaktır.

Büyüyen bir ayda bir adamı Tatiana Tatiana Moskova'dan büyülemenin bir başka yolu da videoda:

Aile hayatında mutluluk için güçlü arsa

Şekerli çayınızı demleyin, arzunuzu düşünün (elbette aile mutluluğu ile ilgili) ve şu sözleri söyleyin:

“Ben, Tanrı'nın hizmetçisi (adı), ayağa kalkar, kutsanmışsa, evden çıkıp kendimi geçeceğim. Tarlaya temiz, yeşil pomerania ile gideceğim. Orada İsa oturur ve emirleri öğretir. Babasının ve annesinin Tanrı'nın hizmetkarı (adı), eşiyle olan mutluluğunun, Tanrı'nın hizmetkarı (adı) ile birleştiği şekilde tanınabilsin. Rabbin birleştirdiği şey, o adam kırılmadı. Bu emri güçlü. "Amin.

Çay üfleyin ve içeceğinize memnun edin.

Daha iyi sağlık için bir aşk büyüsü

Bir cam bardak, kaynak suyu (veya başka, kesinlikle doğal, kaynaktan su), beyaz bir çakıl taşı veya herhangi bir gümüş üründen (veya her ikisinden de) ihtiyacınız olacak. Bir bardağa su dökün, bir taş veya gümüş bir nesne yerleştirin (hemen ikisini birden yapabilirsiniz).

Gece için bir pencere pervazına bir bardak bırakmak, böylece Ay'ın ışığı suya yansır. Su, ay enerjisini kendi içinde emdiğinde, 9 kez kırılır:

“Ay büyüdükçe sağlığım da artıyor. Ay büyüdükçe sağlığım iyileşir. Sağlığım güçlü, güç - güçlü, enerji - güçlü olsun. Öyleyse olsun.

Dolguya kadar pencerede su kalıyor. Sonra içilir ve madde akan su altında yıkanır. Ayin, iyileşme gerçekleşene kadar her ay için (büyüme aşamasından dolunağa kadar) tekrarlanır.

Refah ve servet için arsa

Çünkü törenin küçük bir beyaz taşa ihtiyacı olacak. Büyüyen ay, avucunuzun içine kenetlenir ve bir komploya fısıldayarak:

“Ay büyürken gelirim de artar. Ay suyu arkasından çekerken, para da bana ulaşıyor. "Amin.

İftiradan sonra, taş kişisel para tılsımına dönüşür, cüzdanına gizlenir. Tılsımınızın yapamayacağını gösterin. Ritüel, yeni bir büyülü enerjinin bir kısmını şarj etmek için her yeni ayı tekrar etmelidir.

Büyüyen ayda güçlü bir para komplo

Bu aşk büyüsü, yeni projede şans çekmek için yardımcı olur, para, iş, iş, yeni ay geçirmek için tavsiye edilir. Bu dava ile ilişkili bir öğe (sözleşme, ürün vb.) Ve sarı veya turuncu bir mum mumu gerektirir. Nesnenin yanına yanan bir mum yerleştirilir, ardından sağ el ile vurulur ve iyi şanslar için iftira atılır:

“Bugün Ay doğduğunda, işim (davayı aramak) iyi şanslarla başlayabilir. Her geçen gün ay büyüdükçe ve daha güzelleştikçe, büyümek ve gelişmek benim işim. "Amin.

Bundan sonra, mum yanıncaya kadar, tüm hayal gücünü ve en küçük detaylarda konunun nasıl geliĢeceğini ve devam edeceğini eklemek gerekir.

Aşk büyüsü

Yeni bir ay veya yükselen bir ay boyunca davranın. Bir çocuğu gebe bırakmak için, bir kadının altıgenini bir bardak temiz suya okumak için 3 kez ihtiyacı vardır:

“Yeni bir ay cennette doğduğunda, aramızda bir çocuk doğabilir. "Amin.

Eşlerin cinsel ilişkiden önce ve sonra ellerini yıkaması gerekir.

Pin
Send
Share
Send
Send