Rüya yorumu

Evde senin veya sevdiğin birinin büyülendiğini nasıl öğrenebilirim?

Pin
Send
Share
Send
Send


Bazen bir insan, sonsuz birisine birisine çekildiğinde bir duruma girer. Bir kişinin küçük düşürüldüğü, nefret etmesi gerektiği gibi davranıldığı görülüyor, ancak hala aşılmaz bir arzu var ve bununla baş etmek imkansız. Ya da seçtiğiniz kişi, eski sevgiyi yalnız bırakamaz, sürekli konuşur. İstemsizce, bir aşk büyüsü ya da bir bağlanma hakkında düşünmeye başlarsınız.

Aşk büyüsü bir insanın hayatını tamamen değiştirebilir. Metresler genellikle bu şekilde kocasının ailesinden uzaklaştırılır. Aşık genç kızlar, sonuçları düşünmeden kendileri için bir şeyler hissetmeyen, seçilmiş bir kadını büyülüyor. Enerji sektörüne müdahale her zaman sonuç verir, bazen en zevkli ve geri dönüşü olmayan. Ama psişik ve sihirbaz çekmeden bir insanda bir aşk büyüsü olup olmadığını nasıl öğrenebiliriz?

Büyülendiğini nasıl öğrenebilirim?

Bir koca veya başka bir insanda aşk büyüsü belirlemek için çeşitli seçenekler vardır.

İnsan davranış

Anlamanın en kolay yolu - insan davranışını izlemek. Kişi şaşkın bir durumda olacak, ruh hali dramatik bir şekilde değişecek. Beş dakika içinde, bir kişi ağlayabilir ve güler. Sürekli kim büyüdüğünü anlatıyor. Bir aşk büyüsünün varlığını tanıma girişimlerine agresif tepki verir. Müşteri büyüsü uzun süre kaybolursa, kişi özlemeye başlar, depresyona girer.

Bir mum ve dekorasyonda

Bir mum ve gümüş takılar almak gerekir (bir yüzük, bir zincir, bir bilezik vb. Olabilir). Mum, kalbe takmak için sağ taraftan yanmalıdır. Buna göre sol elinde gümüş bir şey var.

Gözlerini kapattığımda, on dakika hakkında düşünmek için hiçbir şey denemelisin. Seni sıkıştıran bütün düşünceleri at, rahatla.

On dakika sonra gözlerini açabilirsin. Bir aşk büyüsü varsa, o zaman mum huzursuz olacak, büyük olasılıkla, siyah damla görünecektir.

Tavuk yumurtası

Çok taze bir yumurta alacak. Mağazada satın alınan yumurtalar işe yaramaz. Belki bir tavuğu olan arkadaşlarınız vardır, onlardan bir yumurta isteyebilir veya pazardan satın alabilirsiniz. Teşhise geçmeden önce, yumurtanın taze olup olmadığını kontrol edin. Bunu yapmak için, masanın üzerine koyarak, yumurta bükülmüş olmalıdır. Yavaş yavaş dönerse, yumurta uygundur. Çabucak dönerse, yumurtanın çok taze olmadığı anlamına gelir, tören için uygun değildir.

Aşk büyüsü olabileceğini düşündüğünüz bir kişinin fotoğrafını çekmeniz gerekir. Yumurta, fotoğrafın hemen önünde saat yönünde döndürülmelidir. O zaman sade suyla bir kase alıp içine bir yumurta kırmanız gerekir. Sudaki protein saydam ise, aşk büyüsü olmadığı anlamına gelir - yanılmışsınız. Fakat eğer protein bulutluysa, hoş olmayan bir koku mevcutsa veya yumurta genellikle çürümüşse, o zaman kesindir.

Su ve mum üzerinde

Mum, kase ve su gerekli (Ya nehir ya da kutsal). Mum küçük parçalara bölünmelidir. Parçalar bir kepçeye katlanır. Bir kaseye su dökmeniz ve fotoğrafın önüne koymanız gerekir. Bir insan kendisi üzerinde bir aşk büyüsü olup olmadığını kontrol etmek isterse, fotoğraf yerine onun yerine bir tören yapmak daha iyidir. Yaklaşık üç dakika, potadaki balmumu bir kişi veya fotoğrafın üzerinde tutulmalıdır. Bundan sonra, potadaki balmumu eritmek için bir şeye ihtiyaç duyar ve çok hızlı bir şekilde suya akar.

Suya girdikten sonra, balmumu derhal sertleşir. Dondurulmuş balmumu alışılmadık bir şekle sahip olmalıdır. Balmumu sudan çıkarılmalı ve incelenmelidir. Parça bütün ise, insanın enerjisi saftır. Ama parça biraz kırıldıysa ve votka renkliyse, bir aşk büyüsü var ve kaldırılması gerekiyor.

Aşk koruma

Aşk büyüsü koruması, kendiniz yapabileceğiniz bir muska ile sağlanabilir. Bunu yapmak için 6 beyaz mum ve 1 kırmızı gerekir. Sıradan mumlar da uygundur, ancak önceki sürüm biraz daha verimli.

Ek olarak, bir insan tarak ve bezine (tercihen beyaz) ihtiyacınız olacaktır. Muska alacakaranlıkta şafak vakti ayrılan ayda yaratılır.

Günbatımında bir daireye 6 mum ve bir tane orta koymanız gerekir. Ortasında da bezle sarılmış bir tarak koyun. Mumlar, yerleştirildikleri sırayla ateşe verilmelidir. Bir fısıltı yapıldıktan sonra, tüm kötü güçlerin kişiyi terk etmesi ve kederinin ayrılması isteği ortaya çıktı.

Daha sonra, mumlar ters sırada dizilir. Öyleyse tören için hazırlanan her şeyi almanız ve herhangi bir ağacın yanına gömmeniz gerekir. Şimdi, şafaktan önce, yeni bir tarak kullanmalısın.

Şu andan itibaren, tarak muska olacak. Onu vermemeye çalış. Birincisi, hijyen gözlenir ve ikincisi, şimdi bu tarak enerjinizi korur, kimseye ulaşmaması daha iyidir.

Daha basit bir seçenek de var.

Kurtulmanın basit yolu

Bir aşk büyüsünden kurtulmak için, bir insan için iyi bir ruh hali yaratmanız gerekir. Doğumdan itibaren, kişinin zaten reddettiği bir tılsım vardı. Bu vasi neydi? En sevdiğim oyuncak. Oyuncak çocuk için iyi bir ruh hali yaratıyor, onunla kendini korumalı hissediyor. Favori oyuncak çok sevgili bir şey. Fakat olgunlaştıkça hepimiz bu korumayı reddediyoruz.

Şimdi geri dönme zamanı. Hayır, kimse sizi bir çocukluk oyuncağı aramaya ve her yere takmaya zorlamaz. Kendi elinizle yeni bir tane oluşturmanız gerekir. Bu küçük bir bebek veya örneğin bir ayakkabı olabilir. At nalı mağazada satın alınabilir ve bir şeyle süslenebilir. Oyuncak ağır olmamalıdır, böylece daima yanınızda taşıyabilirsiniz.

Asıl mesele, herhangi bir sihrin kiliseyi düzeltebileceğini unutmamak. Halk yöntemleri işe yaramazsa, orada dönmeye değer. Elbette yardım var. Kilise kuvvetleri de kurtarmazsa, bir uzmana dönüşmek için tek bir seçenek kalır.

Büyüyü kaldırmak için daha fazla yol için videoya bakın:

Pin
Send
Share
Send
Send