Rüya yorumu

Kocanızdan bir aşk büyüsü nasıl kaldırılır

Pin
Send
Share
Send
Send


Büyüyü bir kocadan veya sevilen birinden nasıl çıkaracağınızı bulmak için önce bu sihrin ne olduğunu bulmanız gerekir. Aslında, sorunun özünü ve iş mekanizmasını anlamadan, etkin bir şekilde ortadan kaldırılması muhtemel değildir. Çoğu zaman, bir aşk büyüsü, aşkı kaybetmiş insanlar tarafından veya kalp hisleri cevapsız, gereksiz ve kırılgan kaldığında başvurulur.

Bu gibi durumlarda, bir kişi şiddetli depresyon yaşar, her gün sonsuz uzun bir kara kabusdur, hayat eski renklerini ve anlamını kaybeder. Her dakika acı dolu bir hisle doludur, aşk acımasız kötülük imajını kazanır. İnsanları bu sihir kullanmaya iten sebepler neredeyse herkes tarafından anlaşılabilir. Karşılıksız, karşılıksız sevgi hissine aşina olmayan sadece bu gibi durumlarda ahlaki meseleler ve büyülü güçlerin etik kullanımı ile ilgili sebepler olabilir.

Bir aşk büyüsü olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Ancak çoğu zaman, hayranlık ve sevginin nesnesinin başkasıyla paylaşılması gerekir. Bir erkeğin karısı varsa, çocuklar - birçok kadın için bu aşılmaz bir engel olmayacaktır. Eğer kendi takılarınız yeterli değilse veya adam katı ahlaki ilkelere bağlı kalırsa, ailesini seviyor ve onu atmak istemiyorsa, onu değiştirebilecek güçlere başvurmalısınız, bu adamlar aşk büyülerinin kurbanı olurlar.

Aşk büyüsü, bir insanın kendi iradesinin yanı sıra birisini sevmeye zorlandığı bir tür aşk büyüsüdür. Böyle bir bağlantı aniden gelir, bir kişinin davranışı çoğu zaman onun için atipik olan özüne aykırıdır. Bu, çoğu zaman, bu kişinin, başkaları, akrabalar ve arkadaşlar ile olan ilişkilerini aniden değişen, aşık olma durumunda bile yapmasının yaygın olmadığı eylemlerle bağlantılıdır.

Bir kişi aniden, kayıtsız olduğu birini, sebepsiz olarak, gözünde yanılsama durumunu okuyabileceğiniz şekilde övmeye başlar. Aşk büyüsü sevginin özüne aykırıdır, birçok profesyonel sihirbaz zararlı ve tehlikeli olduğunu düşünür. Sadece enerji seviyesindeki etkiden bahseden diğer uzmanlara göre, bu sihir kişiye zararsızdır.

Bir aşk büyüsünün etkisi altında, kocası bir kelime bile söylemeden aileyi kolayca terk eder. Nedensel olarak işten ayrılabilir, başka bir şehre hatta bir ülkeye gidebilir. Bir kişi eksik fikirli, dikkatsiz, belirgin bir kayıtsızlık olur.

Daha önce zevk alan bu aktiviteler anlamsız ve neşesiz hale gelir. Önemli olan, büyüyü dayatan, onun hakkında konuşan ve çıkan insandır. Aşırı sinirlilik de bir semptomdur.

Bu tür takılar bir göz açıp kapayıncaya kadar bir aileyi mahvedebilir. Peki, evliliğinizi nasıl kurtarabilir ve sevdiklerinizi aşk büyüsünün etkisinden nasıl çıkarabilirsiniz? Uzmanlara göre, birçok durumda, dış yardıma başvurmadan bağımsız olarak yapılabilir. Önemli olan - kendi güçlerine göre sevgi ve inanç. Sonuçta, herhangi bir eylemde muhalefet olduğu için, bu yasa sihir dünyasında bile iptal edilmedi.

Kocasının eşiyle birlikte sevginin kaldırılması konusundaki komplo

Aşk büyüsünün gücü, Ay ve tüm tezahürleriyle doğrudan bağlantılıdır ve büyünün kaldırılması Güneş'le ilgilidir, bu nedenle komplo gündüz, tercihen öğlen saatlerinde dayatılmalıdır. Tuz, güçlü bir büyülü etkiye sahiptir ve atalarımızın antik çağlarda takdir ettiği güçlü bir temizlik maddesidir. Yüzyıllar boyunca, sadece tuz inançları değil, aynı zamanda bir dizi ritüel ve ayin de bize geldi.

Bu, bazı özel tuzlarla değil, tüm tanıdık ve tanıdık mutfaklarla ilgili. Bir aşk büyüsünü gidermek için bir arsada da kullanılabilir. Ayin için ihtiyacınız olacak:

  • tava
  • gaz sobası
  • bir tutam tuz

1. Sobayı açın ve tavayı ısıtmak için orta ateşte koyun. Sonra üzerine tuz dökün ve de ki:

"Tuz beyazımsı, tuz saf, Tanrı'nın hizmetkarını temizle (ad)
Yenmiş yiyeceklerle tüm kötülükleri giderin, suyla için
karamsar bir kötülük ifadesiyle, kötülük kelimesi yazılı ve okunmuş olarak.

Tuz beyazımsı, tuz saf, Tanrı'nın hizmetkarını temizleyin (isim)
Acımasız karışıklıkları gevşetin, kıskançlık sertleştirilmiş, başkasının gözleri tarafından dokunmuş "

Tavadaki tuz ısınana kadar bu kelimeleri söylemeye devam edin. Çok az zaman alır, çoğu zaman yaklaşık beş dakika sürer. Bir aşk büyüsünün bariz varlığının ana işareti ani bir koyu tuzdur.

Ancak bu gerçekleşmezse, ritüelin durdurulması gerektiği anlamına gelmez. Akıllıca empoze edilen büyüler çok iyi gizlenebilir ve ilk aşamalarda hiçbir eylem belirtisi göstermezler.

2. Sonra bir tencereye ısıtılmış tuzu dökün ve altına kocasının (veya büyüyü kaldırmak istediğiniz herhangi bir kişinin) bir resmini koyun. Bütün gün için bırakın ve akşamları, kimse sizi görmezse veya duymadığında, sağ elinizde fotoğraf çekin ve yukarıda yazılı arsayı birkaç kez tekrarlayın. Ondan sonra, fotoğrafı bir tabağa yerleştirin ve komplo üzerine tuzu temizleyerek serpin.

3. Sonraki iki akşam için bu işlemi tekrarlayın. Dördüncü gün, sabahları (en iyi şafakta, Güneş aldığında), tuzu atın. Tuvalette yıkayabilir veya çıkarabilirsiniz, asıl şey gelecekte kişisel temastan kaçınmaktır.

Ayrıca, bu ritüelin yardımı ile büyüyü kendinizden de çıkarabileceğinizi de belirtmek isterim; Komploun etkinliği hiç de azalmıyor, asıl mesele konsantrasyon ve zararlı etkilerden kurtulma arzusu ve aileyi ya da evliliği kurtarma arzusudur.

Tuzun sihirli bir bileşen olarak kullanıldığı, aşk büyüsü de dahil olmak üzere çok sayıda ritüel vardır, yukarıdaki örnek tek değildir, bu nedenle başarısızlık durumunda başka yollar deneyebilir ve denemelisiniz. Sevginin, samimi ve güçlü olması durumunda her şeyi ve herkesi yenebilecek bir güç olduğu unutulmamalıdır.

Aşk büyüsünü kaldırmak için daha fazla yol, videoya bakın:

Pin
Send
Share
Send
Send