Rüya yorumu

Kesinlikle işe yarayacak aşk büyüsü - evde okumak

Pin
Send
Share
Send
Send


Günümüz dünyasında her şey paraya bağlı - hayati bir zorunluluktur. Ve eğer birisi yeni koleksiyonundan başka bir paltoyla gardırobunu dolduramayacağından veya Maldivler'e tatile gidemeyeceğinden şikayet ederse, o zaman biri en temel olan için yeterli paraya sahip değildir: kendi evi, arabası, bebek arabası, ilaçları ve bazen - ve yemeklerde.

Yasayı ihlal etmeden ve nahoş sonuçlardan kaçınmadan, ailenize ve kendinize zor bir durumda nasıl yardım edebilirsiniz? Çözüm: sihirden yardım isteyin - para okuyun.

Evde para çekmek için büyülü bir ritüel yapmak, eğer inanılmaz derecede zengin olmak istemezseniz, en azından her kuruşa kadar saymayı bırakmanız, kelimenin tam anlamıyla her şeyi korumayı bırakmanız ve evinizi bir bardak, mıknatıs gibi finansmanı çekmeniz için size yardımcı olacaktır.

Aşk büyüsü yapma koşulları

Birçok neden, insanları finansal ritüele dönüştürmeye zorlar. Ve aynı parasal aşk büyüsü seti de var. Fakat hepsi istenen sonucu elde etmek ve iyiliği kendine çekmeye başlamak için gözlemlenmesi gereken özel koşullar ve faktörler ile birleşirler.

Evde para için bir aşk büyüsü yapmak için tam olarak çalıştı, birkaç kuralı hatırlamanız gerekir. Onları nokta nokta olarak düşünün:

  • Para için herhangi bir aşk büyüsü son kullanma tarihi vardırpara enerjisi oldukça hareketli, değişken ve dengesiz olduğu için genellikle 1-1,5 yıldır. Bu nedenle, belirli bir süre sonra, eylemin tekrar başlaması için ritüel tekrarlanmalıdır.
  • En iyi ve para ayin için doğru zaman yükselen ay. Azalan ayda yapılan bir aşk büyüsü de benzer bir sonuca yol açabilir (mali kayıp).
  • Para büyüsü yapan kişi, kutsal ve sıkı bir şekilde gücüne ve etkisine inanAksi takdirde işe yaramaz.

Karmaşık bir şey yok ve bu kuralların ötesinde, gözlemleri istikrarlı bir finansal akışa katkıda bulunacak. Ancak, bu durumda, popüler bir bilgeliği hatırlamanız gerekir - su hareketsiz bir taş altında akmaz.

Para için bir aşk büyüsü yaptıktan sonra, tüm sorumluluklardan suçlayamazsınız - para ritüel yardım etmek içindir, sizin için çalışmamaktır.

Büyünün hiçbiri işe yaramayacak ve kanepede oturursanız para görünmeyecek.

Bu nedenle, bir aşk büyüsünden sonra çok çalışmalı ve hiçbir durumda rahatlamamalısınız. Ancak o zaman kişi servet ve finansal başarı kazanabilir ve parasal sihir onları sadece çoğaltacaktır.

Nasıl para kazanılır?

Daha sonra, bir büyücünün katılımı olmadan yapılabilecek parayı almak için en popüler ve etkili yöntemlere bakacağım.

M-cüzdan ile aşk büyüsü

Finansal refahın sağlanmasında en iyi yardımcısı bir cüzdandır. Para her yerde saklandıklarından ve ne kadar korkunç olduklarından hoşlanmaz. Bu nedenle, iyi bir cüzdan almak servet çekmek için vazgeçilmez bir şarttır.

Cüzdan ne olmalı?

“Para Evi” nin büyüklüğü, içindeki notları bükmesi gerekmeyecek şekilde olmalıdır. Kırmızı, siyah, kahverengi veya metalik (gümüş, altın) renklerden oluşan bir çanta tercih edilmelidir. Cüzdan malzemesi - hakiki deri, kadife, süet. Ancak sentetikler sadece maddi şansı korkutuyor. Ve son olarak, paralar, küçük ve büyük faturalar için ayrı cepler olmalıdır - parayı kargaşada tutamazsınız.

Tam olarak çalışacak cüzdan üzerindeki araziler

  1. Çarşamba günü yükselen ay boyunca düzenlenen. M-cüzdanı aç ve oku:
  2. “Gökyüzünde birçok yıldız var, denizde çok su var, böylece para cüzdanımda bitmiyor. "Amin.
  3. Birkaç büyük banknottan ve bir avuç dolusu paradan oluşan bir banknot koymanız gereken yeni bir cüzdan konuşuluyor. Zihinsel olarak ve içindeki zenginlikten bahseden, açık bir cüzdanı okumaya iftira atmak: “Paralar faturalar için toplandıkça, servet ve mutluluk bana gelir ve faturalar paralar için yeni bir cüzdana akar. Çantamda her şey patlıyor ve çalıyor: yeni kıyafetler üzerinde, altın bir yüzük üzerinde ve her şey yeterli. Sert sözüm. "Amin.

Ay ayini

Aşk büyüsü berrak, ay ışığının aydınlattığı bir gecede gerçekleştirilir. Pencere pervazına bir bardak normal su konulmalı, böylece ayın ışığı suya yansır - bu onu güçlü bir enerji ile şarj eder. Daha sonra, bu su sessizce okunurken yıkanmalıdır:

“Senin gibi, bir ay, zayıf ve doluydum, bu yüzden her şeye sahibim”.

İdeal olanı, şarj etmek için genç aya su koymak ve dolunay ile yıkamak olacaktır.

Kesinlikle işe yarayacak basit bir para arsa.

Aşağıdaki ritüeli uygulamaya koyabilirsiniz, yürütmede çok basit. Her alım veya satımda kelimeler telaffuz edilmelidir:

“Cüzdanından gelen para benim, her zaman yanımda olsun. Hazinen şimdi hazinem. "Amin.

Kırmızı iplik kullanımı ile para için başka bir ritüel, videoya bakın:

Pin
Send
Share
Send
Send