Rüya yorumu

Erkeklerde ve kadınlarda aşk belirtileri belirtileri

Pin
Send
Share
Send
Send


Aşk büyüsü, büyülü ritüeller ve ritüellerle insan biyo-alanı üzerindeki güçlü bir enerji etkisidir. Sempati yaratabilen, kişiyi kendine bağlayabilen ve karşılıksız sevgiyi karşılıklı sevgiye dönüştüren aşk büyüsüdür.

Fakat büyücü ritüellerin bir kişiye (aşk büyüsünün nesnesi) ciddi zarar vermelerine neden olarak psikolojik ve fizyolojik sorunlara neden olan başka bir tarafı vardır.

Hangi işaretler büyülü eylemlerin bir adamın aklında gerçekleştirildiğini gösterir?

Dışa doğru, ciltleme hemen görünmeyebilir. Ve sevginin amacı, yıllarca kendisini hecelendiriyor, kadının olağanüstü çekiciliğinden şüphelenmeyebilir. Ancak, bireysel işaretler hala büyüyü ortaya çıkarmaya izin veriyor.

Psikolojik işaretler

  • Bir adam sürekli korku hissi, karar vermede kararsızlık, tecrit, dış dünyadan tecrit yoluyla takip edilebilir. Daha önce bu özellikler bir insanda doğal olmadığı zaman bu tür belirtiler hakkında konuşmanız önerilir;
  • aşk nesnesine, aşk büyüsünün sanatçısı olan tutkulu tutku. Bir erkek, sevdiği kadını için karşı konulmaz bir özlem duyuyor, uzaktan kendisi için bir yer bulamıyor, ama aynı zamanda kendisinden rahatsız ve mutsuz hissedecek. Evli bir adam genç bir kıza bağlıysa, metresi, bu durumda, hem manevi hem de cinsel açıdan eşiyle yasal olarak iletişimini kaybedecektir. Ailesinin sorunları çok az endişe vericidir, eşiyle ilgili olarak ilgisizlik doğar, duyguların tüm isteklerini ve tezahür biçimlerini görmezden gelir. Sorulan sorular agresif ve huzursuz tepki veriyor. Evlilikte çocuklar varsa, baba onlara soğuk kayıtsızlık hisseder;
  • Ekli erkekler eleştiriye eleştiriye cevap verirken, diğerleri dikkat ve şüphe ile muamele görür;
  • Sorumlu kararlar bilinçli ve kendiliğinden, hatta refahına aykırı olan kararlar alır.

Aşk büyü fiziksel belirtileri

  • bağlamanın amacı duygusal, naif, olgunlaşmamış çocukçuluk, sert ruh hali ile görünür hale gelir;
  • şaşkınlık uykusuzluk, iştahsızlık, yorgunluk, yüksek tansiyon, makul olmayan terleme, uzun süreli depresyon, obsesif durumlardan etkilenebilir.

En ciddi eğilimler intihar davranışı ve alkolizm eğilimleridir. Bağlı erkekler, sihirli bir mühürleri olduğu için her şeye karşı savunmasız ve savunmasızdır.

Kısmen erkekler kendileri üzerindeki büyülü etkiyi hissetmiyor, doğal, doğal bir fenomen olarak kabul ederek duygularına güvenmeye devam ediyorlar.

Bir sevginin kurbanı, sanki bir öfori haliyle, bulutların üzerinde geziniyormuş gibi hecelendiriyor, üzücü bir his uyandırıyor ve kendini dışa vurmak için batıyor. Ruhu kaotik, duygularını kontrol edemiyor ve sınırlayamıyor.

Bir erkeği ona bağlarken, bir kadın kurbandan daha az acı çekmez. Böyle bir ailenin bariz ve akut problemlerinden biri sağlıklı bir çocuğa gebe kalmak ve doğum yapamamaktır. Hamilelik girişimleri başarısızlıklar, düşükler, düşük kürtajla sona erebilir.

Görebileceğiniz gibi, aşk büyüsünün sonuçları çok sinsi ve felakettir. Büyülü etkilerle ilgili sorular sormadan önce, yüzlerce kez düşünün, tüm artılarını ve eksilerini tartın: Kendinizi, kalbine başka birinin sahip olabileceği birine kendinize bağlamaya zorlamak mı? Atasözünü hatırla:

“Zorla olamazsın ...”

Kilise mumlarıyla aşk büyüsünün teşhisi

Tören için bir gümüş eşyaya (bir yüzük ya da haç) ve tapınaktan bir mum almanız gerekir. Işıklandırılmış bir mum, büyüleyicinin sağına, sola ise gümüş yerleştirilmelidir. Mum, güneş pleksus bölgesinde kalbe daha yakın tutulur.

Gözlerini kapat, birkaç dakika boyunca yabancı düşüncelerden uzaklaş. Bu sırada, mum yön değiştirmeye başlarsa, çatırtı, parlak bir alevle parlar, duman, üzerinde siyah balmumu belirir, kişinin bağlı olduğunu gösterir. Bir aşk büyüsünün bir nesnesinin üzerinde herhangi bir manipülasyon yapılmasını istemediği, bir eş, sevgilisi veya şifacı olması, her şekilde teşhisi engellemesi ve büyülü bir mühürün varlığını reddetmesi olur.

Bu durumda, tören bağımsız olarak yapılabiliyor, bir erkeğin fotoğrafını çekmek yeterli.

Yumurta Teşhisi

Bir erkeğin, bir Ortodoks tatilinde veya bir erkeğin kilisesinde çekilmiş bir kilisenin suyunu ve çiğ bir yumurta hazırlayın. Fotoğrafın üzerinde dairesel hareket gerçekleştirin. Böylece, yumurta kişi hakkında gerekli bilgiyi emecektir.

Ardından, su ile tankın üstünde, yumurtayı kırın ve protein ve yumurta sarısının içeriğini dikkatlice inceleyin. Büyülü bir müdahale varsa, yumurta sarısı dağılacak ve protein yumurta kıvrılarak kıvrılarak kıvrılacak.

Bir aşk büyüsü varsa, derhal kaldırılmalıdır, çünkü aura, insan biyofieldı kendi duygularını ve duygularını esir alır. İnsan yaşamaz, ancak var olur ve kendine olan inancını ve gücünü kaybeder. Büyü üzerine kurulan ilişkiler, hem aşk büyüsünün yaşamında hem de amacında tavizsiz, yıkıcı ve dengesizliktir.

Videoyu izle: Erkeğin hoşlanma belirtileri 7 etkili ipucu (Ağustos 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send