Rüya yorumu

En hızlı aşk, yalnız erkek veya kadın sevgisine hitap eder.

Pin
Send
Share
Send
Send


Bugün sevilen biri için birçok aşk büyüsü vardır. İnsanlar, kişisel yaşamlarını düzenlemek için sık sık sihirlere başvurmaya başladılar. Bir erkeğin veya bir erkeğin aşkı için hızlı aşk büyüsü büyük bir başarıdır. Çok az insan bu eylemde her iki katılımcıyı da bekleyen tehlikeleri düşünmektedir. Aşk büyüleri hem kadınlar hem de erkeklerdir, ancak onlarda önemli bir fark yoktur.

Evde aşk büyüsü türleri evde aşk

 1. Aşk büyüsü
 2. Sikke üzerindeki büyü
 3. Aynadaki aşk büyüsü
 4. mum Yazım

Her tür aşk büyülerinde büyü büyük bir rol oynar, ancak bazı hızlı kuruyan büyülerde büyü gerekli değildir, bu etki enerji alanı yardımı ile elde edilir. Düşüncenin gücü iyi sonuçlar elde edebilir. En etkili ayinlerden biri, mum üzerinde bir aşk büyüsüdür.

Unutmamalısınız: büyü zayıf değil, ama çok güçlü bir ayin ve zihinle dikkatlice uygulanmalıdır. Derhal ritüelin olası sonuçlarını yakından tanımanızı öneririm.

Hızlı bir aşk büyüsü nasıl yapılır

Bu töreni yapmak için, aşağıdaki gibi birkaç maddeye ihtiyacınız olacak:

 • parşömen kağıdı
 • çeşitli tütsü
 • aromalı çubuklar,
 • aromalı yağlar
 • kırmızı mürekkep
 • mum kırmızısı.

Bir erkeğin sevgisi için bir tören yapmak için, sevgili görüntüsüne tam bir konsantrasyon gereklidir. Ritüel eylemler aşağıdaki sırayla gerçekleştirilmelidir.

 1. Mumu yağla ovalayın
 2. Hazırlanan kağıda, seçilen kağıdın adını kırmızı mürekkeple yazmanız gerekir. Bu kâğıt, yazıtın üstünde, mumun altına yerleştirilmelidir.
 3. Mum ışığı
 4. Yanında tütsü çubuğunu yakmanız gerekir
 5. Sessizlik içinde, ateşe odaklanmak, ritüeli yapan kişi, sevgisinin görüntüsünü açıkça göstermelidir. Mumlar yanarken ilişkiler, sevgi ve mutluluk arzusu hep düşüncelerimizde olmalı.
 6. Şu anda titreşim noktaları önemli bir rol oynar, aromatik yağlar uygulanmalıdır. Viski, dirsekler, bilekler ve diğerleri, bu bölgelerden hiç biri gözetimsiz bırakılmamalıdır.
 7. Mum tamamen yanıncaya kadar bekleyin.

Bu ayin dolunay gecesi veya büyüyen ay yapılır. Sonuç uzun süre bekletmez, ancak eylem uzun sürmez.

Böyle bir büyünün çalışması için onu yapan kişi güçlü bir enerjiye sahip olmalıdır. Zayıf ve zayıf iradeli bir kişi, hiçbir büyülü eylemde başarılı olamayacak.

Aşk büyüsünün etkilerinden nasıl kaçınılır?

Büyülü aşk büyülerinden önce, bu tür eylemlerin hem teker hem de aşk büyüsü nesnesi üzerindeki etkisini göz önünde bulundurmalısınız. Sihrin bir insan üzerindeki etkisi tamamen onun enerji alanına bağlıdır, eğer güçlüyse, o zaman hiçbir etkisi bu bireyin kaderini etkilemez. Zayıf enerji durumunda sonuçları üzücü olabilir.

Duyuları geliştirmeye ek olarak, büyüleyici bir ayin yapan bir kişinin ciddi sağlık sorunları olabilir. Her durumda, bu tür eylemlerin etkisi, ancak olumlu veya olumsuz olacağını tahmin etmek mümkün değildir.

Aşk büyüsünün ayini gerçekleştiren kişi üzerindeki etkisi de beklenmedik olabilir. Eğer sihirbaz tecrübe edilirse, o zaman kesinlikle olumsuz etkilerden savunma savunması yapacaktır. Tecrübe yeterli değilse ve tören yanlış ya da korumasız olarak yapılırsa, istenmeyen sonuçlar ortaya çıkmayacaktır.

Birçok insan, aşk büyüsü ve sihir konularında tamamen cahildir ve bağımsız olarak bu doğanın eylemlerini gerçekleştirmeye çalışır. Bu yapılmamalı. Ayinler tüm kurallara uygun olarak yapılmalıdır, aksi takdirde böyle bir aşk büyüsünün etkisi gelmeyecek ve her iki katılımcı da acı çekebilir.

Videoyu izle: İlişkide: Aşık Erkek vs. Aşık Kadın (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send