Rüya yorumu

Büyülü ritüel aşk büyüsü

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir aşk büyüsü, içinde aktif olarak uyanmak için başka bir kişinin biyo-alanı üzerindeki enerjinin bilinçli, özel bir etkisidir. (Güçlü voodoo büyüsü sayesinde, aşk ve diğer sıradan büyücülük veya diğer psikolojik tekniklerle ilgili özel arsalar okumak). Bir aşk büyüsünün büyülü ritüeli, özünde çok sıradışıdır ve çok sayıda özelliğe sahiptir.

Aşk büyüsü kendini ne hissediyor? Pek çok yöntem, bazı "bindirme" teknikleriyle enerji akışlarını (erkek ve dişi biyolojik alanlar) birleştirme işlemine dayanır.

Özellikler

Gerçek şu ki böyle sihir - iki ucunda, iki yönde hareket edebilen bir çubuk.

  • İlk birkaç gün içinde ve cümle emri veren ve özellikle de yönlendirdiği kişi çok hissedebilir kalp çarpıntısı (en kara aşk büyüsü - Tamamen bir aritmi hissine, özellikle sabahları büyük bir güçlükle nefes alabilme kabiliyetine ve "aşk büyüsü" zamanında (çifte enerjinin güçlü bir çıktısını gerektirdiğinde) hareketler (sürekli koşma, çığlık atlama ve atlama arzusu) konusunda hala yüksek aktivite. Hızlı kalp atış hızına ek olarak, bir aşk büyüsü (kişinin enerjisinde değişiklik, gömme) ortaya koyduktan sonraki ilk günde, geçici bir titreme (ve bir insan için uykusuzluk), içte güçlü bir yanma hissi, "tüm vücudun ağrılı olmadığında" hissi muhtemeldir . Daha sonra, bu belirtiler geçebilir ve her zamanki gibi tekrarlamaz.
  • İletişim sırasında büyülenmiş bir kişi güçlü olabilir yüksek neşe hissi ve yakınlarda bir müşteri varsa, “kafadaki bulanıklık”, artmış cinsel çekimve özellikle belirgin bazı bilinçli bilinç durumlarının yanı sıra (trans, güçlü sevgi veya sarhoşluğun ilk aşamaları gibi).
  • "Beyaz" aşk büyüsü süreci uyarır artan sıcaklık ve sevgi, sevgi ve hayranlık (kabul ve onay, sevgi, akrabalık ve birlik duygusundan sorumlu olan beyin korteksinin özel aktivitesi sırasında).
  • Kara aşk büyüsü“emniyet kemeri” prensibinden kaynaklanan farklı işler: onsuz zordur ve onunla (müşteri) daha da zordur. Stres ve gerçek kaygı, zayıflık, şiddetli saç dökülmesi, kırılgan tırnaklar, sık sık akut solunum yolu enfeksiyonları, zararlı tahriş: bunlar siyah aşk büyüsünün özelliklerinden sadece birkaçı.
  • Ve ortalama yöntemler alkol veya iyi seçilmiş alkollü içkilerle ("Parfüm" filmi gibi) aynı şekilde çalışırsa, o zaman zombi sürekli müşteri ile kalmak bir insan yapar, kendi içindeki hiçbir şeyi değiştirmeden: alıcı her zaman "bir şeyler yanlış" gibi hisseder. Bu pozisyondan gerçek bir ilişki çıkmayacak demeden devam ediyor.

Neden büyülere ihtiyacımız var?

Çoğu zaman, aşk büyülerinde bir kez ve herkesin hedefi ile gerçekleştirilir bir zamanlar yıkılan veya kaybedilen ilişkiyi iade etmek. Bir insanı tam olarak geri getirmeyi amaçlayan farklı büyücüler burada (örneğin, sevmek için bir komplo) kullanılabilir. Bu komplo sonucu, insanlar arasında var olan enerji kanallarını güçlendirmesi nedeniyle başarılabilir. Ayrılma anından itibaren ne kadar az süre kalırsa, eski ilişkiyi bir aşk büyüsü yardımıyla geri vermek o kadar kolay olacaktır.

Aşk büyüsü şartları

  • En hızlı ve en güvenilir sonuç tutulan büyüyü verebilir bir veya iki ay içinde insanların aradan beri. Böyle bir durumda etkisi bir hafta sonra görülebilir komplodan sonra.
  • Mola bittiğinden beri yarım yıldan azDaha sonra, eski tutkuyu yenilemek de oldukça uygun olacaktır, ancak geri dönüş için daha fazla sayıda güç gerekebilir ve bu tür bir sihrin sonucu hemen fark edilmeyecek.
  • Büyü zaten ise neredeyse bir yıl sonra insanlar ilişkiyi kestikten sonra, böyle bir komploun gözle görülür etkisinin ortaya çıkması gerekebilir birkaç ay.
  • Aşk büyüsünün kritik süresi 9 ila 12 ay arasında: Bu iki kişi arasında bir iletişim olmadığında veya sevilen birinin başka bir kıza karşı hisleri varsa (bu onun dikkatinin artık müşteriye odaklanmadığı anlamına gelir) veya iletişim kurmak istemez. Mesela hakaretler yüzünden. Aslında, kişisel temas ve karşılaşmalar gerçek bir aşk büyüsü için en önemli faktördür (onsuz, başarı olasılığı düşmektedir).

Aşk büyüsü - Bu, sonucu çok sayıda faktörden etkilenen çok zor bir olgudur: bu, komplo sırasındaki ay aşaması ve çiftin enerji kombinasyonunun yanı sıra iletişim için vazgeçilmez bir durumdur (iki kırık yüzeye dokunmaları gerekir). Kısacası, etkileşime geçmek için enerji alanları gerekir.

Yukarıda belirtilen terimler nispeten görecelidir (bazen iletişim olmadan bile bir insan birkaç gün içinde bir aşk büyüsüne aşık olabilir).

Kurallar ve efektler

Belirli bir durumda bu veya bu tür bir yazım ya da arsa yönteminin ne kadar güvenilir olacağını ve bir sonuçtan ne kadar bekleyeceğinizi doğru bir şekilde belirlemek için, kehanet etmek aşk büyüsü başlamadan önce. Detaylı olarak araştırmanız gerekiyor bu tür ilişkilerin yönlerikomploların oldukça etkili olup olmayacağını ve bu durumdaki sihrin ne kadar doğru olduğunu tahmin etmek için.

Enerji alanlarının bileşiklerine dayanan aşk büyüsü çalışmaya başlar - şaşkınlıkla çok nadir ve kişisel bir etkileşimde bulunmamak koşuluyla - üç gün (çeşitli durumlarda yaklaşık% 70).

Bir aşk büyüsünün yardımıyla sadece geri dönemezsiniz, aynı zamanda ilişkiler oluştur. Sık sık karşılıksız sevgi olan durumlarda yapın. Aşk büyüsü bu durumda yardımcı olabilir. Büyü, uzun zaman önce üşümemiş görünen bir insanın ruhunda sevgi ve merak yaratma yeteneğine sahiptir. Bununla aşk büyüsü, ilişkilerin gelişmesi için olayları istemek için itici güç verir. Bu durumda iletişim gerçeği gereklidir. Sonuçta, sihre ek olarak, insanlar birbirlerini görmek zorundadır.

Pin
Send
Share
Send
Send