Rüya yorumu

Evde bir insanı büyülemek nasıl kaldırılır: fotoğrafta, kanda, tuzda veya şekerde

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir erkeğin büyüsünü kaldırmak gerçek bir sorundur. Pek çok sevgili, tutkularının nesnesini elde etmek için sihire başvuruyor. Diğer eşleri, kocaları, patronları ve işletme sahiplerini, güzellikleri çekerler. Sonra büyüler kendilerini, eşlerini ve çocuklarını, aşk büyüsünün sonuçlarından muzdarip. Her aşk büyüsü evde yok edilemez. Ne kadar hızlı çekmeye başlarsanız, siz veya arkadaşınız o kadar hızlı sonuçlanır.

Bir yaka, acı veren bir sevgiyi serinletmek, bir nesne üzerindeki gücünü kaybetmek için bir kişiyle olan ilişkisini tamamen sonlandırmak için işlenen sihirli bir eylemdir. Tutkuyla kör edilen duygular her zaman nesnel olarak tedavi edilemez.

Manşet tekniğine göre sadece büyülemeyi amaçlayan bir aşk büyüsü gibidir. Yaka - yapabileceği bilgisi olmadan başkalarının ruhsal ortamına mahremiyet istilası:

 • insanın kaderini yok etmek
 • fiziksel sağlığını etkiler,
 • mahremiyeti imha etmek

Yaka, negatif büyülü etkiyi etkisiz hale getirmek için iyi bir amaç ile yapılır.

Manşetin ne olduğunu ve büyücüler yardımı olmadan büyüyü kendinizden veya erkeklerden nasıl çıkaracağınızı anlayacağız.

Aşk büyülerini kaldırmak için şartlar ve koşullar

Büyük Ortodoks bayramlarında oruç sırasında kelepçe yapmak yasaktır. Ayın evresi azalıyor.

Bir erkek kovulursa, erkeklerin yapması gereken. Ve kadınların günlerinde - eğer bir kadın. Bundan kimseye bahsetme.

Bir aşk büyüsünü kendin kaldırmak

Her zaman büyülenmemiş, bir aşk büyüsü belirtileri olduğunu fark etse bile, bu tutsaklıktan kurtulmayı kabul edecektir.

Büyülemeyi kaldırmak, özel sihirli kanunlara göre gerçekleşir. Büyülenmiş eşler, akrabalar, bağımsız olarak, çıkarma törenlerini inceler ve birisi sihirbazın yardımına bakar. Tüm sihir ritüellerini niteliklerle doğru bir şekilde uygularsanız, evde sihir öğrenmek mümkündür.

Tuz ve şekerli ritüelin tanımı

Günlük olarak sürekli tüketilen, bol miktarda tuz ve şeker, kişisel servisinizi gerektirmez. Kristal bir yapıya sahip olduklarında bilgiyi iyi tutarlar.

 1. Tuz ve şeker, yeni bir paketten alınır.
 2. Elinize uyacak şekilde ahşap veya cam kaselere (geniş kaplara) dökün.
 3. Sonra alyansları dönüşümlü olarak daldırın.
 4. Dolunay gecesi, halkaları bir bardak tuza daldırın ve sabaha tuzdan (şafaktan önce) çıkarın ve bir bardak şekere batırın.
 5. Ertesi günün ortasına kadar bırakın. Pencereye koymak için tuz ve şeker kaseleri, böylece ay ve güneşi yansıtırlardı.
 6. Ellerinizi halkaların (şekerli) olduğu bir kaba yerleştirin. Zihinsel olarak bu yapıyla enerji alışverişinde bulunup, ana isteği yaratıyor. Şekerden enerji alıyormuş gibi, kendi içinden geçmesine izin verin ve enerjisini şekere geri gönderin.
 7. Kıbrıslı ve Ustinje'nin duasını okuyun - hasara ve sevgi büyüsüne karşı dualar.

Duanın metni:

Dua uzun, hemen öğrenemezsin, net olarak yaz. Özünü sunarak, yüksek sesle okuyun. Ana arzuya odaklanın - aile ilişkilerinin dönüşü. Neredeyse müstakil bir durumda, sadece arzunuzu tutan bir dua söyleyin.

 1. Duaları tuz ve şekerin üzerinden 7 kez okuyarak dönüşümlü olarak ellerinizi tuz ve şeker içinde tutun.
 2. O zaman halkalarını tuz içinde bırak. Tuzu ve şekeri çıkarmak için karanlık ve gizli bir yerde, kapaklı kavanozlara serpin.
 3. Ayin şekeri ve tuz, şeker kasesine ve tuz çalkalayıcıya dökülür. İlki onlardan kocayı tuz veya şekerden almalı, ama sen değil.
 4. Büyülü "stoklardan", bitmeyecek şekilde tuz ve şeker serpin.

Yazılı tuz ve şeker kullanarak ona yiyecek hazırlayın. Veya, Cyprianus ve Justinier'e duaları okumadan önce Perşembe Perşembe tuzunu ritüel tuzun içine dökün.

Özellikler: eğer boyanmazsanız, sevdiklerinize sunulan sadece bir yüzük. Ailenin alyansını kullanabilirsin. Daha da iyisi - onları kırmızı bir iplikle bağlayın ve onları gıda kristallerine batırın.

Büyüyü kendi kanlarıyla nasıl temizleyebilirim?

Kanda yapılan aşk büyüsü için, özel bir manşete ihtiyacınız var (adetin ilk gününde). Bir insandan bir büyüyü kaldırmak için, kanlı bir et parçası iftira eder ve köpeğe verir:

“Et kanı, dönüm kelimelerini al. Spiridon - Gündönümü,
Güneş ne ​​kadar kırmızı hareket ederse,
Cennet ve dünya, aydınlık ay,
Sadece sen, Spyridon-Solstice,
Çöz, dişi kandan çıkar,
Tanrı'nın hizmetkarının dişi etinden (isim).
Köle hakkında (isim) iç çekmedi, acı çekmedi.
Gece gündüz bakmadı
Scarlet ağzını öpmedi.
Kollarda, göğsünde almadı,
Çünkü bel sarılmamış
Saç dokunmadı,
Omzunu almadı,
Oh, olmazdı, içilmezdi, oh
Hediye vermedi, kaderine söz vermedi.
Nefes almıyor nefes almıyor
Kızgın yanmadı,
Ateşli et istemedi.
Git, sözlerim, kırmızı ete.
Kan kalın.
Sığırlara girin.
Yerdeki bok düşüyor.
Köle (isim) onun olsun.
Köpeği yedikten sonra ne kalacak.
Sözlerim, kapatın, işlerim kilitlendi.
Vay, sen benim ruhumsun! Koruyucu Melek !!!
Güç harika, durum kıskanç.
Anahtar, kilit, dil. Amin. Amin. Amin. "

eksileri: Spiridon Solstice - 25 Aralık, kış dona, güneşe - dönüştüğü zaman. Yılda bir kez olur, olasılıkları daraltır. Aksi takdirde diğer günlerde mümkündür konuşmak için:

“Et kan, aşk büyülerini al. Vidaları sökün, dişi kandan, kölenin dişi etinden çıkarın (isim). Böylece bir köle hakkında ... ".

Ve metinde daha ileri. "Amen" yerine, şunları değiştirebilirsiniz: “Bu benim isteğim. Öyleyse olsun (3 kez). Etin sonunda kanla köpeği besliyoruz.

Bu videoda daha güçlü yollara bakın:

Her türlü hasar ve aşk büyülerinden oluşan güçlü kelepçe

Hem kendinizden hem de sevdiklerinizden bir aşk büyüsü çekebilirsiniz. Kiliseden 3 yeni mum al. Bu 3 mum bire dönüşüyor, olabilir telaffuz:

“Üç mum - 3 güç, 3 güç, 3 ışık, 3 güç, 3 yardım, 3 başlangıç, 3 sonuç, 3 zayıflık, 33 kelime ve 3 şeytan, hepinize bir arada katılırım, çalışmalarım için bir taç yaratırım”.

Onları yak ve fısıltı:

“Balmumu vücudunun komplo ateşi, canlı bedenin sevgi ateşi uyudu. (İsim) yazım ve pristuha ile gel ve her hata: sahte ve onurlu, yenilebilir ve onurlu, komplo ve yemin Duman, mezarlık, liderliğindeki bir kilise tarafından taşınan, yollar ve yollar bıraktı, bir nefes bıraktı ve vücutta olan her şey kabul edildi (isim).
Melankoli ve çekicilik şeytanlarını bırakın, kalp köleliğinin şeytanlarını geri çekin, yılanın öfkesinden kurtulun, sevginin aşığını inkar edin. Oh, Üçlü Kuvvet, tüm büyücülüğü kişiden (addan) ayırın, onu özgür kılın ve sevgili küfür edenleri, beni ondan alan ya da büyücülükle ya da büyücülükle, büyücülükle ve büyücülükle ya da gizli söz ve eylemle küfür edenleri kırın. Üçlü Kuvvet, övülmek! İşimin tacı - Al! Ve sevgili adamım (isim), kendini serbest bırak ve bana geri dön! Bu anla ve sonsuza dek ve daima! Öyleyse ol! Taç böyle! ”

Mumları yak.

Kapağın özellikleri: Böylece mumlar bir komploda ortaya çıkmaz. Tamamen yanmalı. Eğer dışarı çıkarsa, o günü tekrar etmenize gerek yoktur.

4 tam gün ritüel tekrarlayın, 3 tam gün bekleyin. Her 3 günde bir 3 kez yapın. Tüm koşullara uyun:

 • kendini korumak için;
 • duayı (“Babamız”, Yaşam veren Haç'a veya Tanrı'nın Annesine) okuyunuz;
 • büyüyü oku;
 • işyerinde koruma koymak;
 • kendimi kovalamak oku

Başka bir dua Kıbrıslı Rum ve Justinia büyüsü nasıl kaldırılır

Birçok yaka için ana dua:

“Ey kutsal din adamları Kıbrıslı ve şehit Justina! Mütevazi duamıza kulak verin. Nitekim, Mesih şehitleri için geçici yaşantınız İsa ile bitmişti, ama bizden ruhaniyetinize geri dönmüyorsunuz, ancak Rab'bin bize yol göstermesi ve size öğretmesi emrine göre, sabrımıza tahammül etmeliyiz. Bakın, Mesih, Tanrı'ya ve Annesinin En Saf'a cesaretini birleştirin. Aynısı ve şimdi de dua etmemeyi ve bizim için değersiz olan işleyicileri uyandır. Bizi kalenin işlemcilerinden uyandırın, ancak sizin emeğinizle, Kutsal Üçlüsü: Baba, Oğul ve Kutsal Ruh'u şereflendirerek, şimdi ve sonsuza dek sonsuza dek yücelterek, ibadetlerinizle güvende ve zararsızız. Amin. "

Fotoğrafın üstüne siyah yaka

Fotoğrafta 3 üçgen çizmek için:

 • alında;
 • göğsün ortasında;
 • kasık bölgesinde

Onları bir baykuşla soyun. Mor bir mum yak. Üçgenlerin arasından balmumu damlar, bir kase su koyar, nagovarivaya Her üçgen için 3 kez:

“Şeytan adına, onun yıkıcı gücüyle, sonsuza dek sonsuza dek köleyi (isim) köleden (isim) alıştırırım. Öyle olsun! ”

Bir kapta balmumu keki oluşur. Su içmek için. Fotoğraf yanığı. Pelet toprağa gömülmelidir.

Özellikleri: fotoğrafın ritüeli her erkek gününde yapılabilir. Ayın evresine bağlı değildir. Öğlen yapılır. Günler: Perşembe, Pazartesi, Salı.

Pin
Send
Share
Send
Send