Rüya yorumu

Kaldırılamayan bir adamın sevgisinde en güçlü aşk büyüsü

Pin
Send
Share
Send
Send


Büyücüler derhal kara büyülerin en güçlü olduğunu söylüyor. Ayinlere dikkat etmek önemlidir - yanlış eylemler kendinizde talihsizliklere neden olabilir.

En güçlü aşk büyüsünün hiçbir ters hareketi yoktur!

İpuçlarını okuma

Aç karnına büyülü hareketler yapmak daha iyidir. Uzun bir hızlı ritüel üzerinde daha büyük bir etki verecektir.

Etkili bir aşk büyüsü prosedürünü güvenle uygulamak gerekir. Enerji ve güç veren güvendir. Ayin arifesinde, endişe ve fiziksel emekle kendinizi aşırı yüklemeyin. Doğayı ziyaret etmek, rahatlamak, canlılık toplamak daha iyidir. Aşk büyüsü evde mümkünse bağımsız olarak daha iyi okunabilir.

Ayin öncesi 7 gün sigara içmemek, alkol içmemek ve seksten uzak durmak daha iyidir. Olumlu başarı hakkındaki düşüncelerinizi kendiniz tamamen ayarlayın.

Dolunay sizin yardımcınızdır.

Güçlü aşk büyü örnekleri

Fotoğrafa göre

Sevgili cazibesini sonsuza dek onunla olmak arzusunda kendinize güvendiğiniz zaman:

“Ben, Tanrı'nın kulu (adı) olarak, bir kalp arkadaşı (adı) için can atıyor, bu yüzden beni özleyebilir. Her gün bir köle (isim) düşüncesiyle bal yayar. Öyle olsun. Amin. "

Arsa açıklandığı zaman, fotoğrafı yandı ve küller rüzgara doğru yayıldı. Evli bir erkek için bu aşk büyüsünü yaparsanız - çok dikkatli olun, sonuçları çok olumsuz olabilir.

Fotoğrafın başka bir yolu

Kurbanınızın bir fotoğrafını çekmeniz gerekecek. Bu fotoğraf sadece seninle olacak, kimse görmeyecek. Kendi anlık görüntünüze ihtiyacınız olacak. Bir resmini çek. Albümden fotoğraf çekmeyin. Mobilyadan 3 aynanın aynası (iskele camı gibi) ihtiyacınız var.

Eğer değilse, 3 aynalı bir yapı inşa edin, böylece yansımadaki yansıtılan nesnenin tekrarını oluştururlar. 2 fotoğraf çekin, onları aynanın önüne yerleştirin, böylece bir araya gelip yansımalarıyla birlikte birçok grup çekimi oluşturur.

Ayin için:

 • mumlar
 • 2 fotoğraf
 • kutu,
 • iğne,
 • bant

Ayin gece geç saatlerde yapılır. Ayna ışığında sonsuz yansımalar alacak bir mum. Mum önce istenen nesnenin bir fotoğrafını ayarlayın. Arsa metnini okuyun:

"Her ruh parçası ruhumla bağlantılı olsun ve sonsuza dek ayrılmasın!"

Bu kelimelerle fotoğrafınızı "kurban" fotoğrafla değiştirin. ilerlemek komplo:

“Kendi kanımla Tanrı'nın hizmetkarıyla olan birliğim için ağlarım (isim).”

Fotoğrafı aynadan çıkarmadan arka taraftan tutkallayın. ki:

“Her zaman bir olabiliriz. Amin! ”

İğneyi bir iğne ile delin, isminizi kanlı resimlerin arkasına yazın. Kutuyu meraklı gözlerden sakla. Böyle bir aşk büyüsü hareket eder, kaldırılamaz.

Saç üzerinde

Ataların saçları özel bir öneme sahipti. Saçtaki aşk büyüsü en etkili olarak kabul edilir. Kendinden şüphe ediyorsan, onu bir profesyonele emanet etmene değer.

Ayin için saç aşığına ihtiyacım var. Onları nasıl?

 • gizlice bir tarak ile toplamak;
 • giysilerinin kendisine ait olduğunu bilerek;
 • geceleri bir erkekle kesmek daha iyi

Zorluk, sevgili saçının gizlice çıkarılması, bağımsız olarak balmumu bebek yapmak ve düğünü Hıristiyan bir şekilde tanımaktır.

Bir bebek sevilen bir sembolüdür. Ritüel - Rab'bin önünde 2 kişiyi bağlamak için Hıristiyan dualarını okumak.

Onu tutmak için, eşit uzunlukta bir kız ve bir erkeğin saçını almanız gerekir. Onları birlikte dokuma, ayrıcalığı oku:

“Tanrım, kalplerimizin birleşmesine yardım et, başka hiçbir şey bizi bölemez. Yıldızlarla bir ay gibi, ateşle duman gibi, toprakla ot gibi, buzla don gibi olacağız. Amin. Amin. Amin. "

Adam ve pratik olarak kaldırılamaz kız için saç ile çok güçlü aşk büyüsü.

Aşk ritüelleri sadece kızlar için ilgi çekici değildir, erkeklerin de karşılıksız duyguları vardır. Genç adamlar genellikle bir sorunu çözmek için sihre dönüşürler.

Mezarlık aşk büyüleri

İlişkilerde bir tutku parlaması ve bir başkasının dikkatini çekmek için en eski ve güçlü ritüel, mezarlık aşkı büyüsüdür. Bu tür ayin uzun bir tarih boyunca korkutucu bir ün kazandı. Birçoğu boşuna değil.

Ciddi ritüel tekrarı gerektirir. Etkisi derhal ondan olmayacak olması için hazırlıklı olmanız gerekir. Ancak mezarlığın aşk büyüsünün sonucu buna değer! Beklemek haftalar, aylar, hatta yıllar alır. Aşk büyüsü seanslarının etkisi, etkilenen kişinin yaşamının sonuna kadar sürer.

Mezarlıkta davranmak önemlidir. Gürültü yapmak yasaktır. Mezarları rahatsız etmek gerekirse, ölen bir şeyi getirdiğinizden emin olun: yiyecek, madeni para, şarap. Bu hediyeler ancak ruhların topraklarına girdi. Satın almayı ihmal edersek, mezarlık aşkının büyüsü hareketi sanatçıya zarar verir.

gerçekleşme şartları:

 • ideal zaman gece
 • terk edilmiş mezarlığı
 • toplu mezar
 • dolunay

Aşk büyüsü tüm olayların sonucuna samimi bir inanç gerektirir. Mezarlık ritüelleri:

 • fotoğrafla;
 • mezarlıkta arazi

Herkes istenen sonucu ve tehlikeli sonuçları getirir. Mezarlıktan toprağın güçlü sihirli güçleri vardır. Bu nedenle, ritüel en güçlülerin arasındadır. Arsa metninin tamamını öğrenmek, nitelikler üzerinde stok yapmak gereklidir:

 • 9 mum;
 • yiyecek, şarap veya madeni paralar;
 • sevilen birinin giysisi

Seçilen günden önceki sabah, 3 farklı kilise ziyaret edin. Her birinde, baş aşağı 9 mum koyup, etki nesnesi için 3 notu geçmelisiniz. Şimdi mezarlığa gidebilirsin.

Adlarının dinlendiği, etkilemek istediğin 3 mezarı bul. Her haç yakınında küçük bir arazi al. Mezarlara bir şey koy. Ritüeli açık havada tamamlayın, dünyayı rüzgarda dağıtın. okumak yazmayı unutmayın:

“Denizde, okyanusta, adada, Buyan'da, Alatyr taşı yatıyor. Üzerinde üç tane tabut var. İçlerinde üç tane kurul var, her birinin altında üç özlem var. İlk özlem öldürüldü - vücut eşiyle birlikte. İkincisi öldürüldü - düşünce ile bağlantılıydı. Üçüncüsü öldürüldü - kalbe yayıldı. Bu üç tabuttan rüzgar esiyor, özlem özlemi (etki nesnesinin adı) atıyor. Her gün ona benim hakkımda tekrarlar, tatlı ve arzu edilir olduğunu, her zaman benim için özleyeceğini, düşüncelerine ayrılmayacağını, bedeni ve kalbi ile eşleşeceğini umuyordu. Kokain yapabilmesi için ama ölmedi, kendine el koymadı, beni sürekli hatırladı. ”

Rüzgarda dökülme prosedürünü 3 gün boyunca tekrarlayın. Tüm dünyayı harcamak değil, sonradan ayakkabılara, aracın kabinine ve diğer nesnelere çarpma nesnesine biraz dökmek çok önemlidir.

Videoda başka bir yol görülebilir:

Sonuçlardan kaçınılması

Başlamadan önce, bilmeye değer - böyle sorumlu bir tören yapmak, "mağdur" ve sizin için ne gibi sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle, seçtiğiniz sevgilinize / kızlarınıza bakmalı ve dürüstçe cevap vermelisiniz: daima onunla birlikte olmak ister misiniz? Cevap olumlu ise, şüphesiz planlarımızı yerine getirmekte fayda var. Örnek: insanlar birbirlerini uzun süredir tanıyorlar ve bir erkek evlenmek için acele etmiyor. Aşk büyüsü onu kararlı harekete itecek.

Bir erkeği uzaklaştırmak, bir aileyi kırmak, isteğinize âşık olmak, bağları onu zayıf iradeye sokmak için sihrin yardımıyla gerekli değildir. Gelecekte, bir insanın kaderine ciddi bir müdahale telafi edilemez sonuçlara yol açabilir, onunla mutluluk inşa etmek zor olacaktır. Hangi fedakarlıklarda bulunmayı kabul ediyorsunuz?

Aşk büyülerinin sonuçları bir karakter değişikliği olabilir. Güçlü bir insan üzerindeki güçlü bir komplo başka türlü etkileyebilir - saldırgan, ateşli, kötülük, sihire direnecek. Öte yandan, tam tersine, onu tamamen isteksiz kılabilir ve sonra onu büyülemeye çalışan birini sevmekten vazgeçer.

Uyarı! Sadece duygularını kaybetmek istiyorsanız bir aşk büyüsü yapmayın.

Pin
Send
Share
Send
Send