Rüya yorumu

Evde bir erkeğin çekiciliği (fotoğraflı veya fotoğrafsız)

Pin
Send
Share
Send
Send


Hayatımızda harika bir duygu aşktır. Aşk adına, savaşlar yapıldı, dağlar döndü, kızarıklık yaptılar. Ancak günümüzde, potansiyel olarak ikinci yarımızın bize karşılık vermemesi sık sık oluyor.

Doğrudan sihir, sevdiklerinize kendinize dikkat çekmenize yardımcı olacaktır. Savaşta tüm araçların iyi olduğu (ve aşk bir tür "savaş") ifadesine katılıyorsanız, size bir adamı evde kullanabileceğiniz bir mesafede büyülemenin yollarını söyleyeceğiz (bu arada, kızları büyülemeye uygun olacaktır).

Aşk büyüsü - zafer inancı, aşk için ruh hali!


Böyle ciddi bir adıma başvurduktan sonra, eylemlerinizi ciddi şekilde hesaba katmalısınız. Düşüncesizce aşk büyüler yapmak için, bu mümkün değildir.

Bir erkeğin aşk büyüsü, sadece belirli kelime formlarını ve cümleleri telaffuz etmekten ibaret değildir, genellikle etkileri ve sonuçları ile ayırt edilirler. İkincisi kaçınılmazdır, aydınlık ya da kara büyü ile uğraşıyoruz.

Beyaz ve siyah büyünün farklılıkları - hangisi daha güvenli?

Her iki durumda da, dedikleri gibi - yüzünde! Karanlık aşk büyüsünün metinlerinde, ritüelin gerçekleştiği arzunun amacının kuruması, acı çekmesi, bir tür rahatsızlık hissetmesi ve bizim için (müşteri) karşı konulmaz bir özlem duyması gerektiği söylenir.

Işık sihir yöntemlerine gelince, içindekilerdeki sözcükler yalnızca sempati mücadelesine (kara büyü durumunda olduğundan daha yumuşak bir tezahür etmeye) yöneliktir. Bu nedenle, hem müşteri hem de ritüelin uygulandığı kişi için sonuçlar minimum düzeydedir. Her durumda, bir insana sihir empoze etmekle birlikte, içten yok etme süreci - “Ben” temsilcisi, saldırganlık, depresyon ve sıklıkla alkolizm tezahürü - kaçınılmazdır.

Ama zamanımızdaki her şeyin zamanı vardır, duygularımız, zamanın yanı sıra değişkenlik vardır, değişiriz, sempatlarımız değişir, belki daha sonra, iç dünyamız olacak olan kişiyle tam olarak karşılaşacağız.

Bu gibi durumlarda, tamamen ve başınızı hislerinize batırmanız gerekir, ancak aynı zamanda, başka bir yerde, daha önce düşüncesizce bir aşk büyüsüne maruz kaldığımız) başka bir kişinin de acı çekeceği bir zevk ve huzuru ile. Bu nedenle, adamı büyülemek - anlamsızlığın son derece tehlikeli olduğu ciddi bir adım atıyorsun!

Beğendiğiniz bir erkek veya oğlanı etkilemenin birkaç yolu vardır:

Bir süpürgeyle eşiğinde aşk büyüsü

Ritüel eşik üzerinde gerçekleştirildi. Bir süpürgenin çekildiği evde sevilen birisine basit bir aşk büyüsü, ondan 2 çubuk alır. Çubukları elimize alıyoruz, onlara bir yabancının düşüncelerini dışlıyoruz, her şekilde bakıyoruz ve sadece sevdiklerimizi, onun içinde uyanmak istediğiniz duyguları düşünüyoruz.

Buradaki odak nokta düşüncelerinizdir, çünkü daha ileri gelişmeler ve adamın size karşı tutumu doğrudan onlara bağlıdır. Düşünceler olumlu, parlak olmalıdır.

Sonra, sevgili adamın adının kullanılmasının gerekli olduğu her türlü duayı okuruz. Gece yarısı geldiğinde, dallar, bir aşk büyüsü verilen kişinin eşiğinde, ayrıldıklarında üzerlerine basacakları şekilde haçı geçecekler.

Süt üzerinde bir adam çekicilik nasıl

Sevgi, sıvının üzerine binmiş büyüleri. Işık kuvvetleriyle bağlantı kurmanız gerekir, yani kara büyü hariçtir. Sütlü bir adamı nasıl büyüleyeceğinizi düşünün.

Komplo metnini önceden konuşturan, arzularınızın nesnesine ılık süt verin. Enerjiyi bir içeceğe aktarmak, bir erkeğe olan tüm sevgimi ve hafif duyguları bir duayı okutmak. Sonra içeceği güzel bir bardağa dökün ve sevdiklerinize verin. Ritüeli bir kez gerçekleştirmek gerekir, ancak şüpheniz varsa, büyüyü üst üste 3 gün geçirebilirsiniz.

Aşkın özlenmesi için bir komplo (fotoğraf yok)

Sevginin canlanmasına neden olan törenler. Pencereden bakan bir kızın, satırların 9 katı kadar telaffuz ettiği basit bir olay:

"Tanrı'nın Kölesi (adı), kapıma, sarayıma, kapıma, ayak seslerimle. Sana kimseye vermeyeceğim. Söz, kale, dil. Amin."

İplikte cazibe - sonuçsuz

Bir iş parçacığı yardımı ile bir adamı büyüleyebilirsin. İşlem biraz tahmin ediyor. Bir parmak ipi üzerine sarılmış bir rulo iplik alınır. Tüm sarım işlemine, çizgiler eşlik eder:

“İplik rüzgarlar gibi, siz de Tanrı'nın kulu (adı), karnınız ve arkamdan dönün, benim için uzanın. Sanki bir insan bir simge için dua ediyormuş gibi, bu yüzden bana dua edin, kederleyin, bensiz huzuru bilmiyorsunuz. Amin. "

Dua ettikten sonra, çıkarın ve topa makara. İplik dolaştırılmazsa, başarıya mahkum edilirsiniz. Kafası karışırsa - sevdiğinizle ilişki içinde, kavgalar ve diğer sorunlar için bir yer olacaktır.

İpin kırılması da mümkündür, bu durumda kader, bu genç adamın sizin için tasarlanmadığını ve mutlu olmayacağınızı anlamanızı sağlar. Bu durumda diğer sihir ritüellerine başvurmak, sadece durumu daha da ağırlaştıracak, sıkıntılarınız omuzlarınıza düşecek.

Bir adamı bir haftada ipte sevmenin çok güçlü bir yolu:

Fotoğrafın bir mesafede

Fotoğraf kullanarak büyülü ritüel. Bu, en ciddi aşk büyüsüdür, çünkü yalnızca sevgili görüntüsünü kişi hakkında tam bilgi verir. Dikkat çekici olan, fotoğraf ne kadar eski olursa, gelecekteki uydunuz üzerindeki etki o kadar zayıf olacaktır.

Beğendiğiniz bir adamı cezbetmek için, Internet'teki fotoğrafta veya bir cep telefonunda çalışmaz. Sadece bu fotoğrafı önceden yazdırın.

Ritüelde ihtiyacınız olan:

  • Daha sonra sizin için en parlak duyguları yaşayacak olan kişinin fotoğrafı;
  • Tükenmez kalem;
  • Dikiş iğnesi;
  • Kırmızı iplik;
  • Kiliseden mum;
  • Kırmızı madde

Elinde bir fotoğraf ile, çizgiler telaffuz edilir:

“İğnenin arkasındaki iplik uzadıkça, Tanrı'nın kulu (arkadaşınızın adı) beni takip eder (adınız).”

Okumadan önce adınızı ve sevdiklerinizin adını yazmak için fotoğrafın arkasına ihtiyacınız var. Resmi kendinize doğru çevirerek, daraltılmış göğüs bölgesinde kırmızı bir iplik ile dikin.

Dikiş ve belirgin arsa hatları sürecinde. Bu durumda, ilk dikiş son dikişe denk gelmeli, iğne yönünüze çevrilmelidir. Törenin sonunda iplik kesilmez (üçlü bir düğümle bağlanmış ve balmumu ile doldurulmuş küçük bir uç kalır).

Kelimeler: "Öyle olsun!" - final.

Pin
Send
Share
Send
Send