Rüya yorumu

Evde gündüz perileri aramak: arzuların emniyetli bir şekilde yerine getirilmesi

Pin
Send
Share
Send
Send


Büyü, düşünce ve arzuların somutlaşmasının mümkün olduğu inanılmaz bir dünyadır. Size periyi nasıl arayacağınızı söyleyeceğiz. Ruhunuzun bu kadar çok istediği şeyleri hayata geçirmenize yardımcı olacak.

Burada verilen ritüeller kesinlikle güvenlidir. En önemlisi, görüşme sırasında başıboş davranmamak ve açıkça davranmak ve isteğinizi verdikten sonra özü serbest bırakmaktır. Zorluk öğleden sonra gerçekleştiğinden, korku hissi güvenle ortadan kaldırılabilir, bu da sizi perileri aramaktan alıkoyacak hiçbir şey anlamına gelmez.

Ayin için neler gerekli?

Gündüz perileri, insanlara karşı çok dost canlısı mistik yaratıklardan biridir. Bu nedenle, ciddi büyülü ritüellerin hiçbir özelliğine sahip bir gereç gerekmemektedir. Çağırmada kanlı fedakarlık, şeytani sembolizm ve karmaşık büyüler yoktur.

İhtiyacınız olacak:

 • üç mum mum;
 • tercihen doğal bir kaynaktan gelen küçük bir temiz su kabı;
 • kendi elleriyle pişmiş tatlı.

Periler için ne tür bir tatlı pişirilir? Favorinizi seçin - bisküvi, bir parça kek veya pasta, vb. İsteğinizi düşünerek kendi kendinize pişirmeniz önemlidir.

Bir ayin nasıl yapılır?

Evde öğleden sonra bir arzu perisi nasıl çağrılır? Daha kolay bir şey yok. Ayın evresi ile güneşin belirli bir pozisyonunun tam bir kombinasyonuna ihtiyacınız var. Ayin, öğlen dolunay gününde yapılır. Aynı zamanda, odadaki pencere (veya sadece bir pencere yaprağı) açık olmalı ve odanın kendisi mükemmel şekilde kaldırılmalıdır. Ruhlar ve fiziksel dünya ve insanlarla iletişim kurmak çok zor ve eğer kirli bir odada ve düzensiz giysiler içinde olacaksanız, peri gelmeyecek.

Ritüel dizisi:

 • Masanın üzerine temiz su içeren bir kap koymak gerekir.
 • Tepe sizden uzağa bakacak şekilde üçgen şeklinde, mumları eşit mesafede yerleştirin ve aydınlatın.
 • Tatlılığı koymak için sonraki.
 • Konsantre olun ve şu sözleri söyleyin: "Güzel peri, bana gelip arzumu yerine getirmek için sizleri dünya ve gökyüzünün gücüyle yalvarıyorum."
 • Sessizce otur. Dalgaların su yüzeyine gitmesi durumunda, öz sizi duymuştur. Arzunuzu yavaşça ve açıkça söyleyin ve ardından periye teşekkür edin: "Senden isteğimi yerine getirmeni ve bu armağanı kabul etmeni istiyorum. Dünyaya gidip her şeyi isteğin gerçekleşmesi için yapmanı istiyorum."
 • Bir seferde birden fazla dilek tutamayacağınızı ve üç ay döngüsünde bir defadan fazla olmayan bir peri diyebileceğinizi unutmayın.

Peri, maddi arzuların gerçekleşmesinde yardımcı olacaktır, ancak doğaüstü bir şeyin yürütülmesini sormaya gerek yoktur. O göze alamaz. Gündüz perisi, küçük ev sorunlarına yardımcı olabilir.

Başka bir yol

Arzuların perisini başka bir şekilde nasıl çağırılır? Daha kolay bir şey yok.

Bunun için ihtiyacınız:

 • Doğal bir kaynaktan saf suyla üç tank.
 • Şeker parçaları;
 • Beyaz tebeşir;
 • Değerli arzunuzu yazabileceğiniz temiz bir sayfa.

Gördüğünüz gibi, bu durumda pratik sihirbaz kümesi oldukça basittir.

Ritüel dizisi:

 1. Dileğinizi bir kağıda yazın. Düşüncelerinizin doğru, açık ve net bir şekilde ifade edilmesi gerektiğini hatırlamalısınız.
 2. Sayfayı katla ve cebine koy.
 3. Toplantının zamanı öğlen dolunay gününde.
 4. Masada, üzerinize bakan eşkenar üçgen şeklinde suyla kapları ayarlamanız gerekir.
 5. Her bir kaba üçer adet şeker koyun.
 6. Oturun, konsantre olun ve çağrının metnini söyleyin: "İsteklerin perisi, yerin gücü, su, ateş ve rüzgârla, Büyük Annenin ruhu benim çağrıma gelip yazılı olanı yerine getirmeni istiyor."
 7. Sessizce otur. Dalgaların su yüzeyine gitmesi durumunda, öz sizi duymuştur. Dinle Kanat hışırtılarına veya zil seslerine benzeyen bir ses duyabilirsiniz.
 8. Birkaç dakika sonra, şunu söylemelisin: "Geldiğin ve arzumu yerine getirdiğin için teşekkür ederim. Huzur içinde git."

Görebildiğiniz gibi, bir arzu perisine neden olmak için ciddi bir ezoterik bilgi ve beceriye ihtiyacınız yoktur.

Bir peri hangi arzuları yerine getirebilir?

Perinin nasıl bir arzuyu yerine getirebileceğini anlamak için ne tür bir varlık olduğunu anlamalısınız. Bu, yaşayan insanlara karşı barışçıl bir şekilde düzenlenmiş en düşük ruh şeklidir. Nazik ve pratik sorunları çözmenize yardımcı oluyor. Hayatımızdaki olayların koşulların birleşmesi sonucu gerçekleştiği hiç aklınıza geldi mi? Bir perinin hayata geçirebileceği bir tesadüf.

Ona insanlara ya da vahşi hayata zarar veren, kötü bir şey sormamanız gerekir. Perilerin özüne aykırıdır. Birine sevgiye ilham veremez, ama onu size nişanlı olarak getirebilir. Peri bazı problemli durumlarda doğru yolu gösterebilir.

Periye maddi zenginlik hakkında soru sormaya gerek yoktur, çünkü bunun için başka ritüeller ve diğer ruhlar vardır. Peri kendisi maddeye değer vermiyor ve bu nedenle böyle bir insan arzusunu anlamıyor. Bir peri size güç, güç ve doğaüstü yetenekler veremez. Ancak coşkusu ve öğrenmeye yardımcı olmak için, olabilir.

özetlemek gerekirse

Dolayısıyla, bir sonuç yerine, her şeyi özetliyoruz:

 • Periler insanlara karşı pozitif olan ve doğal olan canlılardır.
 • Bir varlığa yönelik bir talep uygulanamaz olmamalıdır.
 • Siz, ritüelin bütün kurallarına uyarak, perilerin varlığı hakkında bir işaret beklemediniz, bir sonraki dolunana kadar her şeyi ertelemeyi deneyin.
 • Çağrıdan sonra, ona elveda diyerek varlığı geri gönderdiğinizden emin olun.

Gördüğünüz gibi, bu ritüelde korkutucu bir şey yok, kesinlikle güvenli, ama aynı zamanda kusursuz çalışıyor.

Pin
Send
Share
Send
Send