Rüya yorumu

Dünyevi Hazineler almak için Para Cini çağır

Pin
Send
Share
Send
Send


Cüceler mitolojide dünyanın bağırsaklarında saklı çalışkan hazine avcıları olarak bilinir. Böyle bir özü çağırırsanız, belki de servetini sizinle paylaşmak isteyecektir. Bir para cücesinin nasıl tetikleneceği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Büyü, fantezilerimizin ve arzularımızın ete büründüğü ve daha önce inanılmaz görünenlerin sıradan hale geldiği inanılmaz bir dünya. En önemli şey şüpheden kaçınmak ve yüksek güçlerin alay etmektir. Aksi takdirde, aynı şekilde yanıt verebilirler ve bunun acıklı sonuçları olacaktır. Ve sonra zengin olmak isteyen kişi her şeyini kaybeder.

Bu ritüel en basit kategoriye aittir, başka bir avantajı kesinlikle güvenlidir. Belki de en kötüsü gece yarısı evden ayrılmaktır. Ancak uzak bir yere gitmeye gerek yok, çok yakın olan mükemmel yeri seçebilirsiniz.

Ritüel koşulları

Bir arama yapmak için önceden hazırlanmanız gerekir. Birkaç nedenden dolayı, ilkbahar veya yaz sonunda yapılması arzu edilir. Varlıklar büyük kilise tatillerinde veya oruç sırasında toplanamaz. En iyi ihtimalle, böyle bir ritüel sadece boş olacak ve cüce aramanıza cevap vermeyecektir. En kötüsü, dost bir cüce yerine, başka biri gelebilir. Zenginlik getiren bir cüceyi aramak için, şunlara ihtiyacınız olacak:

 • tahta veya kartondan yapılmış küçük bir kutu (bir kibrit kutusu alabilir);
 • yün kırmızısı iplik uzunluğu 33 santimetre;
 • muz yaprağı;
 • 33 sivrisinek yakalandı ve önceden kurutuldu;
 • Kırmızı yonca 3 çiçek.

Gerekli tüm şeylerin mevcudiyeti hakkında önceden dikkat etmeniz gerekir. Yonca çiçekleri ve muz yaprakları kuru olmamalıdır, bu nedenle onları ayin gününde akşam almak daha iyidir.

Seçim yeri çok önemlidir. Canlı bir ağacın yanında olmalı ve ayın ışığıyla aydınlatılmalıdır. Hiçbir durumda diğer aydınlatma kaynaklarını kullanamazsınız, bu nedenle etrafa bakın ve gün ışığında önceden yolu kontrol edin.

Ayin, gece yarısı dolunay gününde yapılır. Eylemlerin sırası aşağıdaki gibidir:

 • Önceden dolunayda, para cücesi çağırmak için gereken her şeyi toplayın.
 • Temiz giysiler giyin, cücelerin dünyanın ruhları olduğunu unutmayın, bu da her şeyde düzeni ve açıklığı sevdikleri anlamına gelir.
 • Saat gece yarısına çarptıktan sonra, seçilen ağaca gitmek için çekinmeyin.
 • Burada, kurutulmuş sivrisinekler ve yonca çiçeklerini muz yaprağına koyun, yaprağın kenarlarını katlayın.
 • Tüm yünlü kırmızı iplikleri sarmaya başlayın ve fısılda, ama açıkça ve hatasız bir şekilde tekrarlayın, büyüyü yedi kez tekrarlayın: "Toprak ana, yeni bir hayat veren ve rahmini öldü, cücelerinizi çağırmama izin verin. Büyük Anne adına, çağrımıma gel. "
 • Ondan sonra ciltli sayfayı bir kutuya koymalı, kapatmalı ve küçük bir delik açmalısınız. Çukurun dibinde, hediyenizi cüceye bırakın ve kelimelerle gömün. “İşte cücen benim astarım, ve sonra bana bir ay içinde bana zengin hazine getireceksin. Huzur içinde git ve bana dünyanın zenginliklerini getir. Anahtar, dili kilitle. Amin.”
 • İşiniz bittiğinde, geriye bakmadan uzaklaşın. Arkanızda duyduğunuz sesler ne olursa olsun, başınızı çevirmeyin, her şeyi mahvedecektir.
 • Bir ay sonra, yine dolunayda, o ağaca gidip deliği aç. Orada cücenin sana ne vermeye karar verdiğini göreceksin. Çoğu zaman yedi altın paradır. Her şeyi doğru yaptıysanız, ruha teşekkür etmeyi, paraları almayı ve geriye dönmeden tekrar ayrılmayı unutmayın.
 • Böyle bir ritüeli üç ayda bir defadan fazla yapamazsınız.

Her şey yolunda giderse, cüce senden hoşlandı ve seni kesinlikle diğer hediyelerle memnun edecek. Ancak, arama başarısız olursa hiçbir durumda ruha hakaret etmeyin. Gelecek aydaki ritüeli tekrarlamaya çalışın.

Para cini çağırmak hakkında başka ne bilmen gerekiyor?

Gerçekten bir ayin gerçekleştirmeye karar verirseniz ve para cücesinin nasıl çağrılacağını zaten anladıysanız, ihtiyati tedbirlerin farkında olmalısınız.

 1. Bir görüşme sırasında gürültü yapamaz ve ruhla alay edemezsiniz, sonuçları tahmin edilemez olabilir. Cüceler yabancı seslerden, ışıktan ve sesten hoşlanmaz, bu yüzden yalnız zorluk çekersen daha iyi olur.
 2. Temiz yeni kıyafetler giydiğinizden emin olun, ruhlar, özellikle cüceleri de içeren yeryüzündeki ruhlar, düzensizliğe ve dikkatsizliğe tahammül edemez.
 3. Gnome aramanıza cevap vermemiş olsa bile, cesaretiniz kırılmamalıdır. Bir sonraki ay döngüsünde tekrar deneyin.

Eğer tüm koşullar yerine getirilirse, arama yaparken olumlu bir sonuç olasılığı çok yüksektir. Bu nedenle, büyüyü yaptıktan sonra, geri dönmeyin ve dikkatiniz dağılmaz. Sessizce ve açıkça kelimeleri telaffuz, bir delik kazmak ve orada cüceler için bir hediye koymak. Gözünüzün köşesinden bir gölge görseniz veya yanınızda sessiz bir hışırtı duysanız bile korkmayın. Cüceler barış seven yaratıklardır. ve onlara saygı duyduğunu gösterirsen, sana zarar vermezler.

özetlemek gerekirse

Dolayısıyla, bir sonuç yerine, her şeyi özetliyoruz:

 • Cüceler insanları tercih eder, ancak çağrılırken her türlü önlem alınmalıdır.
 • Cüceler size hazine getirmeseler bile, ruhu hakaret edemezsiniz, ayini bir ay içinde tekrarlamaya çalışın.
 • Telefondan sonra, cüceye teşekkür ettiğinden ve dikkatini dağıtdığı için affedilmeyi istediğine emin ol. Bu törenin çok önemli bir parçası - aksi halde diğer dünya dışı varlık size barış ve sağlıktan mahrum bırakılarak bağlanabilir.

Gördüğünüz gibi, bu ritüelde korkutucu bir şey yok, kesinlikle güvenli, ama aynı zamanda kusursuz çalışıyor.

Pin
Send
Share
Send
Send