Rüya yorumu

Nasıl gerçekleşmesi için bir dilek nasıl yapılır

Pin
Send
Share
Send
Send


Her insanın arzuları ve hayalleri vardır. Elbette herkes, gerektiğinde bir çırçır veya akvaryum balığı çağırabilmesi için sihirli bir değneğe sahip olmak isterdi. Nasıl doğru bir dilek tutulacağını biliyorsanız, bunların hepsi olmadan yapabileceğinizi ortaya koyuyor. Aşağıdaki malzemede soruyu netleştirmenizi öneririm.

Bir dilek nasıl yapılır

Yılbaşı Gecesi'nde, Noel'in büyülü günlerinde, Doğum Günü'nde ve sadece her gün, hayal ettiğimiz zaman, çok büyük ve küçük arzularla karşılaştık. Ve gerçekten de hepsinin gerçek olmasını istiyoruz, ilk bakışta en gerçekçi olmayanları bile.

Aslında, dünyada hiçbir şey imkansız değildir. Asıl mesele, arzunuzu doğru bir şekilde dile getirmek ve dile getirmektir. Tüm “isteğimiz” gerçeğe dönüşecek şekilde yapmayı öğrenelim.

İstenilen yazma kuralları

 • "Wishlist" formüle edildiğinde bir "değil" parçası kullanamazsınız. Çünkü kayboldu ve tam olarak istemediklerimiz ortaya çıktı.

örnek. İfadesini değiştirin: "Zarar vermek istemiyorum" ile "Sağlıklı (sağlıklı) olmak istiyorum."

 • Fikirlerinin pratikte uygulanmasında en küçük ayrıntılara kadar düşünmek son derece önemlidir. Aslında, performansın başarısının yüzde 80'ini temsil ediyor.

örnek. Okyanusun dünya turunu hayal ediyorsun. Ancak "Dünya gezisine çıkmak istiyorum" ifadesi yanlış. Sonuçta, sonuçlara göre gemide olabilirsiniz, fakat örneğin temizlikçiler gibi görevliler olarak.

Öyleyse istediğini dile getir: “Dinlenmek için dünya turuna çıkmak istiyorum…”. İfadeyi diğer ayrıntılarla desteklediğinizden emin olun, çünkü ne kadar çok olursa o kadar iyi.

 • Bir dilek tutmaya karar verirseniz, sonuçta kesin ve koşulsuz bir inanca ihtiyacınız olacaktır. Genel olarak, inanç herhangi bir sihirli eylemde ana itici güçtür. Onsuz hiçbir şey olmuyor. Bu nedenle, bir arzuyu düşünmek, yeteneklerindeki şüphe gölgesini bile ortadan kaldırır.

En doğru şey, bir dilek dilemek ve durumdan vazgeçip, ince düzlemden fiziksel dünyaya geçmesini sağlamaktır.

 • Tüm arzular geçmişte veya gelecekte değil, sadece şimdiki zamanda formüle edilir.
 • Arzunuz para konusuyla ilgiliyse, onlara ihtiyacınız olduğunu belirtmek gerekir. Para, sadece bir ara amaçtır, kendine özgü bir enerji şekli olduğundan, sonuç olamaz. Alınan finansmanı harcamak istediğiniz ihtiyaçları düşünün.
 • Dileğinizi bir kağıda yazmanız önerilir.
 • Görselleştirmeye dikkat edin. Dileğinizin nasıl yerine getirildiğini maksimum renklerde hayal etmeye çalışın ve pratikte tadını çıkarabilirsiniz.

Her şey zaten olmuş gibi, duyguları hissetmeyi öğrenmek önemlidir. Örneğin, yeni dairenizin içini, bir arabanın tasarımını veya okyanusun sahilinde nasıl yürüdüğünüzü ve en saf havayı soluduğunuzu hayal edin. Bu, yaşamda istenen şeyi yapma sürecini büyük ölçüde hızlandıracak.

 • Yaprağınızı, zihinsel veya sesli olarak mümkün olduğunca sık okuyun. Ek olarak, onaylamalardan da yararlanabilirsiniz. Onlar için, sadece hediye uygundur.

Bir örnek. “Buna ve buna sahibim.” “Bunu ve bunu yapabilirim” vb.

 • Evren’e tam olarak arzunuzun nasıl gerçekleşmesi gerektiğini belirtmeyin. İnan bana, sizin durumunuzda nasıl daha iyi olacağını çok daha iyi biliyor.

Bir örnek. "Kocam bana yeni bir araba verir" ibaresini "hediye olarak yeni bir araba alıyorum" olarak değiştirin.

 • Tabii ki, rüyalarında bile rasyonellik gözlemlemek önemlidir. Hayatınıza ve yakın bir gelecekte gerçekten neler bulabileceğinizi sorun. Aksi takdirde, bazı "hayallerin" icrası yıllarca, hatta on yıllarca beklemek zorunda kalacak.

Zodyak farklı işaretlere dilek nasıl yapılır

Sürecin verimliliğini arttırmak, sonucu daha kolay ve hızlı bir şekilde elde etmek için Zodiacal takımyıldızınızın ait olduğu öğeyi dikkate almanız gerekir.

 • Ateş elemanı (takımyıldızlar Koç, Aslan ve Yay tarafından temsil edilmektedir). Asistanınız, ateşin gücüdür. Bu nedenle, bir şey tahmin ederken, bir mum yaktığınızdan ve alevine bakacağınızdan emin olun.

Hayatından bir şeyleri atmayı hayal ediyor musun? Bir kağıda yaz ve yak. Kül camdan dışarı atılabilir veya boşa akıtılabilir.

Aksine, bir şey çekmek ister misin? Sonra ne istediğinizi kağıda yazın ve daha çok mum ışığında okuyun. Planın uygulanmasından sonra, yaprağı yakabilir ve yardımları için Yüksek Kuvvetler sayesinde içtenliğinizi ifade ettiğinizden emin olabilirsiniz.

 • Su elemanı (Kanser, Akrep ve Balık takımyıldızlarını içerir). Asistanınız sudur. Bu nedenle, astrologların, su yüzeyine bakarken, suya yakın olmak, hayal ettiklerini düşünmeleri önerilir.

Arzuyu bir kağıda yazın, sonra bir tekne yapın ve akışına izin verin.

 • Dünya elemanı (Toros, Başak ve Oğlak burcunun izlerini içerir). En iyi yardımcılarınız finans ve yemek. Madeni paraya bir dilek tut ve her şey hayata dönene kadar yanında taşı. Bu süre zarfında birine borç para vermek kabul edilemez. Tahmin etme sürecinde hala bir şeyler çiğneyebilirsiniz.
 • Hava elemanı (takımyıldızları İkizler, Terazi ve Kova ile temsil edilmektedir). Neşeli şirket ve bulutlar size yardımcı olacaktır. Bu nedenle, yakın çevrede istenen kişiyi anlamak daha iyidir. Tabii ki, yalnız, özellikle istenen tamamen kişisel ise, yapabilirsiniz.

Ve doğanın kucağında ne almak istediğinizi düşünerek, gökyüzü ve bulutlar manzarasının keyfini çıkarmanız önerilir.

Bir dilek nasıl yapılır: devam

Arzuları düşünme sürecinde dikkatlerine başka neler verilmelidir?

Nihai sonuç büyük ölçüde onlara bağlı olduğundan, aşağıdaki kurallar son derece önemlidir.

 • Başkalarına kötü şeyler dileyemezsin. Hayallerinizdeki sadece olumlu anlamların gizlenmesi önemlidir. Böylece etrafındaki kimseye zarar vermezler. Unutma, kesinlikle Evrene gönderdiğimiz her şeyin mutlaka bize geri döndüğünü unutmayın.

örnek. Daha yüksek bir pozisyon almak istiyorsanız, o zaman şu an üzerinde olan kişiyi işten çıkarmayı düşünmeyin. İstenilen özeti formüle edin ve kim bilir, belki de en iyi beklentileri olan yeni bir organizasyonda çalışmanız önerilebilir?

Arzunuzun gerçekçiliğine dikkat edin. Örneğin, 1,60 santimetre yüksekliğe sahip olduğunuzda, profesyonel bir basketbol oyuncusu olarak kariyer yapmaya inanmak saf değildir.

 • Bireye gitmeyi reddetmek. Saklı tutmanın yalnızca sizin şahsınıza ait olması önemlidir. Başkasının kaderini etkileme hakkına sahip değiliz (tek istisna en yakın insanlar ve daha sonra da onların bilgisiyle).

Bir örnek. İfadesini değiştirin: "Bana, (Ruh eşimle tanıştım" ile) (örneğin meslektaşınıza) aşık olmak istiyorum.

Ya da "Alexander Viktorovich'in beni" yeni bir pozisyona sahibim "konumunda terfi ettirmesini istiyorum.

Belirli kişilere bağlı kalmayın, çünkü rüyanızın hayatındaki en hızlı nereden geldiğini bilmiyorsunuz!

 • Entourage hakkında endişelen. Arzuları çekme süreci çok yaratıcıdır. Sadece içsel durumunuza değil, görünümünüze de dikkat edin. İyi bir fikir değil - mükemmel bir hayat yazmak için, yağlı bir elbise veya pırıl pırıl bir terlik içinde oturmak.

Ayrıca bu yeni, güzel notebook ve iyi yazılmış kalem için aldığınızdan emin olun.

 • Sonuçlarını düşünün. Arzu gerçeğe dönüştüğünde hayatınızın nasıl değişeceğini düşünün? Bunu gerçekten istiyor musun? Durumun gelişimi ile daha fazla düşünmeyi öğrenin.
 • Şüphe yok! Arzu çekme sürecinde en büyük hata şüphedir. Onları büyük bir süpürgeyle atın, istediğinizi elde ettiğinize inanın! Ve daha da iyisi - zaten aldığınızı düşünün.
 • Daha az geveze. Tamamlanana kadar ne istediğini kimseye anlatamazsın! İnsanlar çoğu zaman bilmeden bile, her şeyi mahvederek jinx yapabilir. Şey, ya da en azından bir şeyler ters giderse sana gülecekler.
 • Olumlu ruh hali. Bir şeyi tahmin etmek, sadece iyi bir ruh hali içinde gereklidir. Depresyonda duygusal bir durumdaysanız, çok yorgunsanız veya kendinizi iyi hissetmiyorsanız, bunu yapmayın.

Gerçek şu ki, istenen, hayata dönüşmek için enerjiye ihtiyaç duyuyor. Ve ne kadar azına sahipseniz - sonuçları o kadar uzun süre beklemeniz gerekecek.

 • Bırakmayı öğren. Ne düşüneceklerini icat ettiler, bir kağıda yazdılar, okudular mı? Ve şimdi unut gitsin! Aksi takdirde, zihinsel olarak arzunuza sürekli geri dönerseniz, yakınınızda olacaktır ve onu Evrene göndermeniz gerekir.

İsteklerin yerine getirilmesi nasıl?

İstenilen şeyler çeşitli şekillerde canlanabilir. örneğin, doğru kişiyle tanışacaksınız, görüş alanında nesneler ya da doğru düşüncelere itecek bir yazı olacak.

Bazen, genellikle mucizeler denilen ilginç ve şaşırtıcı olaylar olur.

Ve belki de, gölgede kalacaksınız ve büyük bir başarıya yol açabilecek görkemli bir fikri “yakalayacaksınız”. Bu durumda en önemli şey - kapma ve aktif adımlar atmaya başlamak, zamanında onu kaçırmayın.

Kural olarak, sezgi seviyesindeki insanlar doğru yönde hareket edip etmediklerini hissederler. Ruh, içsel duyumların yardımıyla, hangi fikirlere dikkat edilmesi gerektiğini, hangisine dikkat edilmemesi gerektiğini önermeye çalışıyor.

Ne istediğini elde etmeyi engelleyen nedir?

Bazen bir insan rüyasını doğru bir şekilde formüle etmiş, yazmış, görselleştirmiştir, ancak bir nedenden ötürü hiçbir şey olmuyor ... İsteklerin gerçekleşmesine engel olan nedir?

 1. Birinin gücüne yetersiz inanç.
 2. Hayatta planlarımızı gerçekleştirmeye yardımcı olacak yeni görevleri çözmeye hazır değildir.
 3. Modası geçmiş ve daha fazla gereksiz klişeleri ortadan kaldırmak için isteksizlik.
 4. Tembelliği ve isteksizliği, pozisyonlarını değiştirmek için aktif adımlar atabilmek.
 5. Birinin kendi nedenselliğini yanlış anlama.
 6. İstenilen şeyin gerçekleşmesinin hayata geçireceği değişiklik korkusu.
 7. Gerçek iç kaynaklarını yanlış anlama.
 8. Kendi sıradanlığına inanmak.
 9. Yeni bir davranış biçiminde ustalaşmaktan korkun.
 10. Yeni bir şekilde yaşamaya başlama korkusu.
 11. Kişiliğinin modası geçmiş, etkisiz bir imajına sadık kalmak istiyoruz.
 12. Yaşamlarının sorumluluğunu tamamen kendi başlarına üstlenmedeki isteksizlik.
 13. Hiç kimsenin hayatımızı kendimiz kadar etkileyemediği gerçeğinin farkına varamamak.

Hala ne zaman sistem çalışmayacak

 1. “Mucizeler” kategorisine giren bu tür arzular yerine getirilmeyecek (birisini ölümden diriltmek, kendinize birkaç santimetre yükseklik eklemek, cinsiyeti biyolojik seviyede değiştirmek, uçmayı öğrenmek, 1000 yıl yaşamak ve benzeri).
 2. Diğer insanların ahlaki veya fiziksel sağlığına zarar verme yönündeki bilinçli özlemler gerçekleştirilebilir, ancak yalnızca gelecekte davranışlarınızdan acı çekeceksiniz.
 3. Ayrıca, belirli bir miktar para kazanmak için bir hedef belirlediğiniz, ancak neye ihtiyacınız olduğunu belirtmediğiniz, hayata dönüşmediğiniz arzular. Finansal durumunuzu iyileştirmek istiyorsanız, genel olarak veya belirli bir miktarda paraya ihtiyacınız olanı belirleyin. Ne için kullanıyorsunuz?
 4. İmkansız Wishlock'ların son kategorisi, karmik borçlarınızla, hayat misyonunuzla çelişenlerdir. Genel olarak, karar veren insanın kendisi değil, aynı zamanda bir şeye sahip olup olamayacağı konusunda sadece Yüksek Güç'tür.

Sonunda

Bu makaleyi özetleyebilirsiniz:

 • her zaman yalnızca gerçek zamanlı olarak ifadeler oluşturur;
 • başkalarına kötülük istemeyin;
 • Evrendeki arzunuzu salıverin;
 • detaylı yaz;
 • durumu değiştirmek için bir şeyler yapmaya hazır olun;
 • ve sonsuz sonuçta inanıyorum!

Arzularınıza dikkat edin, çünkü bazen yerine getirme yetenekleri var!

Kendi çalışmanız varsa, makalenin altındaki yorumlarda onlar hakkında bilgi vermenizi öneririm.

Son video:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send