Rüya yorumu

Kader matrisinin bağımsız olarak hesaplanması: adım adım talimatlar

Pin
Send
Share
Send
Send


Her birimiz kaderimizi düşünüyor. Şüphe normaldir. Kaderin bizden neler beklediğini anlamak için, matrisi doğum tarihinize göre hesaplayabilirsiniz. Bu makalede, böyle bir hesaplama için adım adım talimatlar hakkında bilgi edinebilir ve sonucunun ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

Bu, kader matrisinin ne sakladığı hakkında kapsamlı bilgi edinmeyi mümkün kılan en basit numerolojik tekniklerden biridir. Bunun için profesyonel numerologların pahalı servislerine başvurmanıza gerek yok, her şey bağımsız olarak yapılabilir.

Kader matrisinin hesaplanması

Doğum tarihine göre kader matrisi, yaşamınız boyunca, bir seçeneğiniz olduğunda kritik durumlarda nasıl davranmanız gerektiğini doğru bir tahmindir. Aslında, karmik bir ön değerlendirmedir ve bir meslek ve genel olarak kader bir yön seçmeye yardımcı olur.

Hesaplama aşağıdaki gibidir:

  1. Doğum tarihinizi gg.aa.yyyy biçiminde kaydetmeniz gerekir. Örneğin, 11 Eylül 1984'te doğmuşsunuz. O zaman tarih şöyle görünecek: 11.09.1984. Doğum sayısı 22'yi geçerse, yani 25 yaşında doğmuş olursunuz, o zaman 22 tarihinden itibaren çıkarırız. Örneğin, 25-22 = 3. Doğum sayısı 3 olarak girilir.
  2. Doğum yılının sayılarını toplayın. Bu durumda, 1 + 9 + 8 + 4 = 22 (sayı 22'den büyükse, o zaman 22'yi çıkar).
  3. Sonra, sonuçtaki sayıları ekleyin. 11 + 9+ 22 = 42. Sayı 22'den büyükse, o zaman tekrar 22'yi çıkarın. Örneğimizde, doğum matrisi 20'dir.
  4. Sadece karşılık gelen doğum sayısı tahminini bulmak için kalır.

Gördüğünüz gibi, doğum öncesi matrisinin hesaplanması zor değil.

Kaderin matrisi: Alınan sayıların deşifre edilmesi

Yaşam amacını belirleme yönteminin doğum tarihine göre yorumlanması 22 rakamdan oluşmaktadır. Her birini ayrı ayrı düşünün.

1 Numara: Mage

Sen asıl işi kendini geliştirme olan güçlü ve istekli bir insansın. Mesleki faaliyet alanları şunlardır: gazetecilik, ezoterik. Genellikle bu insanlar yetenekli tercümanlar ve diplomatlar haline gelir.

2 Numara: Papess

Göbek adın gizemdir. Bu insanlar evrenin bilinmeyen gizemlerini çözmek için tüm hayatlarını verme eğilimindedir. Yüksek rahibe dişilini simgeliyor. Bu insanlar için psikoloji, tıp ve din ile ilgili meslekler tipiktir.

Sayı 3: İmparatoriçe

Tarot'un bir başka konuşma kementi, belirgin bir kadınlık ve yaratılışın baskınlığı ile. Çoğu zaman, bu gibi doğum matrisine sahip insanlar güzellik için çaba harcarlar, sanatçılar, tasarımcılar ve stilistler olurlar.

Sayı 4: İmparator

Çok karizmatik ve hatta bazen despotik kişilikler. Her şeye alışkındırlar ve daima uyanık olmalarının kontrolünde tutarlar. Ticaret, yönetim ve askeri işlerde başarılı olun.

Sayı 5: Hiyerophant

Bilgelik ve adalet bu insanların ikinci adıdır. Sabırlı ve tutarlılar. Uygulama bulabileceğiniz meslekler - öğretim, tarih ve felsefe eğitimi.

6 Numara: Aşıklar

Bu kartın iki sevgili olarak gösterilmesi tesadüf değildir. Bu insanlar her zaman kendi seçimlerinde parçalanırlar. Baskın davranış, kalbin duyguları ve sesidir. Bu gibi hassas doğa mükemmel performanslar haline gelir.

Sayı 7: Savaş arabası

Hız ve zafer bu yayın ana kuvvetleridir. Bu insanlar tek bir yerde uzun süre oturamazlar. Seyahatle ilgili meslekleri seçiyorlar.

Sayı 8: Güç

Samson aslanın ağzını yırtıyor. Bu sembolizm zaten böyle bir doğum matrisi olan insanlarda gerçekten büyük bir potansiyel olduğunu öne sürüyor. Herhangi bir faaliyet alanında lider olurlar, genellikle spor yapmak için girerler ve bu konuda çok başarılıdırlar.

9 Numara: Hermit

Yalnızlık ve tefekkür, yaşamın ana leitmotifleridir. Yalnızlık hiç bu kadar acı çekmeyen insanları getirmez, barıştan keyif alma eğilimindedirler. Bu tür insanlar genellikle bilim adamları, analistler, tarihçiler, arşivciler, kütüphaneciler haline gelir.

Sayı 10: Servet Çarkı

Zaten Tarot'un kementinde, bu insanların heyecan ve kumar oynamaya eğilimli olduğu açık. servet tekerleği onları cennete yükseltir, sonra cehenneme dalar. Finansal maceralara eğilimlidirler, ancak soğuk algınlığı korunarak çok zengin insanlar haline gelirler.

11 Numara: Adalet

Bu adalet ve dürüstlüktür - bu tür insanların inançları. Sık sık yargıç, avukat, bir kelimeyle, kolluk kuvvetleri ve hukuk ile ilgili her şeyi seçerler.

Sayı 12: Kurban

Bu kement, böyle insanların doğum matrisinin, fedakarlık yoluyla mutluluk elde etmeyi sağladığını söylüyor. Doğum matrisinde 12 sayısı olan adam kendini bilim adamı, psikolog, filozof ve sanat tarihçisi olarak gösterir.

13 Numara: Ölüm

Ölüm burada olumsuz değil. Bu sadece eskiden yeniye bir geçiştir. Kader matrisinde 13 sayısı olan bir kişi her zaman güncellemeye kendini adayacaktır. Örneğin, kendisini yenilikçi icatlarda bulabilir.

Sayı 14: Sabır

Doğum matrisinde 14 sayısı olan insanlar ılımlılık ve sabrın meyillidir. Genellikle öğretmen ve doktor olurlar.

15 Numara: Şeytan

Bunlar başkalarına karşı hassas olan ve herhangi bir ruhun anahtarını alabilen insanlar. Genellikle şifacılar, politikacılar, şovmenler haline gelirler.

16 Numara: Kule Kazası

Bu bir harabe değil, yeni bir şey yaratmak için bir yıkım. 16 numaraya sahip kişiler sıklıkla bir mimar ve bilgi işlem uzmanı mesleğini seçer.

17 Numara: Yıldız

Kement adı kendisi için konuşur. 17 numaralı insanlar çok sanatsal, çoğu zaman sanatsal yeteneklerini anlıyorlar.

18 Numara: Ay

Bu insanlar kapalı ve depresyona yatkın. Yalnızlıktan kaçınmaları gerekir, hayal dünyasında kendilerini kilitlememeleri gerekir. İyi alimler, şairler, ezoterik olurlar.

Sayı 19: Güneş

Kaderin parlak hayvanları. Bu numara altında doğan insanlar ne alırsa alınsın, her şey onlar için çok iyi sonuçlanır.

Sayı 20: Son Karar

Canlanma, bu arcane tarotunun temel anlamıdır. Bu insanlar tıpla ilgili her konuda yetenekli. Kelimenin tam anlamıyla sezgisel bir şifa armağanı var.

Sayı 21: Dünya

Bu tür insanların amacı - araştırma ve seyahat. Yaşamlarında karmik borçları yoktur, çünkü bu yaylı çemberin sonunu simgelemektedir.

Sayı 22: Şakacı veya Aptal

Bu insanlar çocuklarla iyi geçinir, doğrudan kalırlar ve yeni ve anlaşılmaz bir şey algılayabilirler.

Sonuç yerine

Kader matrisini hesaplamak zor değil. Doğum figürünün bulunan değerine dikkat etmemek önemlidir. Unutmayın, bu dünyada% 100 önceden belirlenmiş hiçbir şey yok. Evrenin kendisine doğurduğu potansiyel ile ne yapılması gerektiğine yalnızca kendisi karar verir.

Videoyu izle: Canbay & Wolker - Elbet Bir Gün Official Video (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send