Rüya yorumu

26 ay günü: gösterdiği trendleri

Pin
Send
Share
Send
Send


26 ay günü pasif enerji gösterir, Dünya'nın elementlerini ifade eder. Şanslı mücevherlerine denir: orpigmenty, sarı yeşim, jadeit ve krisopraz. Yirmi altıncı ay günlerinin şanslı tonları: mavi, su ve masmavi. Günün bilinen birkaç simgesi vardır: Kurbağa, Bataklık, Omut ve Bataklık. Günün Meleği - Fargas.

26 ayın genel özellikleri

Tasavvuf açısından, Toad tıpkı bir yılan gibi bir bilgelik kaynağını kişileştirir. Ancak, 26. ay gününün kolayca geçeceğini ve size hızlı faydalar getireceğini beklemeyin, çünkü bu olmayacak.

Durumun kontrolünü kaybederseniz, kimliğinize hapsolmuş olabilirsiniz. Narcissus'tan bir örnek alamazsınız, kendinize ve yaptığınız işe hayran olun: kendinizi baştan çıkarmak ve övmek çok kolaydır.

Günün ana görevi şudur: Kendinizi elinize alın ve provokasyonlara girmeyin. Konumlarını kolaylaştırmak için astrologlar, 26. günde ahlaki ve fiziksel güçlerinin maksimumunu göstermelerini öneriyorlar.

Durum, ne olduğuna dair sakin bir algı, biraz da kayıtsız olsa bile kolaylaştırılır. Her zaman hayati olan mizah dilimini unutma - bu, herhangi bir şaka ve dertten bir silah.

Beklenmeyen olaylara uyum sağlayabilirsiniz: bugün onlar için zengin olacağa söz veriyor. Ve doğası gereği sakin bir insan olsanız bile, duygularınızı kaybetme ve öfkenizi kaybetme riskini alırsınız. Gerçek şu ki, duygusal durumun farklı enerji akışlarından güçlü bir şekilde etkilenmesi, onlarla başa çıkmanın problemli olması muhtemeldir.

Bu, bugünün en büyük görevidir - duygusal alanınızı kontrol etmek. Bir zamanlar kendi deneyimlerini sürdürdükten sonra, olumsuzlukların uçurucularına sürüklenme riskini alırsınız. Günün sembollerinden birinin bir bataklık olduğuna şaşmamak gerek, olumsuz taraflarınızın bataklığında batmaya başlayacaksınız ve bundan kurtulmak çok zor olacak.

Aşk, ilişki, evlilik

Sayı koridordan aşağı inmek için uygun değil: sonuç acımasız bir aldatmacayı dışlamaz. Astrologlar bugün düğün kutlamasının 2. gününde bile randevu almayı önermemektedir, aksi halde skandallar, çatışmalar, kavgalar ve insan doğasının olumsuz yönleriyle ilgili diğer tezahürleri mümkündür.

sağlık

Düzenli egzersiz yapmak? 26 ay günü, günün özelliği şimdi dinlenmeye ihtiyaç duyduğundan ya da en azından yükü önemli ölçüde azalttığından bahsediyor. Bu dönemde sağlık alanı risk altındadır, küçük bir olay bile kronik patolojileri şiddetlendirebilir, ayrıca çeşitli hasarlar hariç tutulmaz.

Ancak şu anda kendinizi reddetmeye değmez, bu yüzden masaj seanslarında ve çeşitli kozmetik prosedürlerde. Mükemmel sonuçlar getirmeye söz veriyorlar.

İş iş parası

İş hayatı için 26 ay tehlikeyle dolu. Şimdi herhangi bir finansal manipülasyon ile durun, sözleşmelere girmeyin, işlem yapmayın ve diğer işlemlerinizi gerçekleştirmeyin. Astrologlar, işle ilgili herhangi bir iş için başarısızlık konusunda uyardı. İlk bakışta bile her şeyin olumlu bir şekilde geliştiği bir yanılsama yaratılır.

İş yerinde çatışma sayısı artıyor, hatta çok ciddi olanlar. Bugün ofise gelmemek, evden çalışmak için bir fırsat varsa, onu kullandığınızdan emin olun. Olmazsa, o zaman en azından çok ciddi ve sorumlu görevleri yerine getirmeye çalışmayın.

26. ay gününde hırs uyandırır, tartışmak, başkalarına pozisyonunu kanıtlamak mümkündür. Sağduyulu, kibir vazgeçme, aksi takdirde büyük kayıplar olacak.

Saç kesimi, boya, manikür

Güzellik rehberliği konularında dikkatli olmanız gerekir. Astroloji uzmanları, bir güzellik stüdyosunu ziyaret etmekten kaçınmanızı önerir. Elbette, daha sonra fiziksel olarak acı çekmek veya depresif bir durumdan kurtulmak istemiyorsanız. Ayrıca, ayın azalan aşaması, kılların büyümesini yavaşlatmaya yardımcı olur.

Bununla birlikte, buklelerin rengini değiştirmeye izin verilir, ancak yalnızca doğal bir mürekkep tabanı kullanıyorsanız ve tamamen doğal renge yakın olan gölgeler seçerseniz. Bu sayede kişisel şans artacak ve iletişim becerileri gelişecektir.

Manikür ve pedikür için sayı nötrdür.

rüyalar

Mehtaplı gecenin 26'sındaki gece rüyasındaki görüntülerde, insan kişiliğinin öbür tarafı gizlenmiştir - bilinçsizliğin alanı, ki bu olumsuz alışkanlıklar ve bağımlılıklar ile ilgilidir.

Gece rüyasında, bireyin kendi eksiklikleriyle başa çıkmayı başaramazsa kime dönüşeceği belli olur.

26 ay günü için ritüel

Şimdi kişisel başarılarının analizine katılmaları önerilir. Hayatınıza dürüstçe dışarıdan bakmak, başarılarınızı ve başarısızlıklarınızı analiz etmek için bugün birkaç dakikanızı ayırın.

Aynı zamanda, mevcut numarada çok fazla övgü alırsanız dikkat edin. Bunun sadece birinin sinsi provokasyonu olması mümkün. Kişisel olarak "uçuşlarının analizine" dahil olmak çok daha etkilidir. İllüzyonlara elveda diyebilecekleriniz ve gelecekte gerçek (ve kendiniz tarafından icat edilmemiş) başarıya nasıl ulaşacağınızın farkına varacaksınız.

Bahçıvan ve bahçıvan için

Ayın yirmi altıncı günü tamamen pasif bir enerji ile iç içedir. Bu süre zarfında, bitkilerde hayati güçler yukarıdan köklere iner. Kültürler için dinlenmenin zamanı geldi. Şimdi ne yapabilirsiniz bahçıvanlar ve bahçıvanlar?

  • Çalışmayı kolaylaştırmak için özel aletler ve diğer eşyaları satın almaya;
  • mahsulün üst kısmını içeren işleri yapmak: budama, aşılama ve diğer;
  • bahçe zararlılarıyla savaşmanın yanı sıra mahsulleri tahrip eden patolojiler;
  • yaprakları temizlemeye başlamak için hala güzel. Aynı zamanda, kendi bölgenizde korunmaları önemlidir: onları daha sonra gelişmeleri için doğal bir üs rolü üstlenmeleri için ağaçların etrafına yaymak;
  • Toprağın aşırı kurumasını önleyen çalışmaları gösterir.

Sonuç

Bugün sessizce geçse bile, duygusal patlama ve kavgalar olmadan, akşamları ruhunuzda biraz endişe hissetmeniz mümkündür. Önemli bir şeyi işaret ediyor.

Bunun nedenini belirlemek için geçmiş ay günlerinin eylemlerini analiz etmek gerekir. Belki birileri haksız yere sizden rahatsız oldu, belki birisine olumsuz duygular ilettiniz ya da sadece kendiniz için çok kritiktiniz.

Hatalarından ders al ve gelecekte bunları tekrar et. Herhangi bir yaşam durumunu bir ders olarak almak, onlardan “mükemmel” olarak öğrenmeye çalışmak gerekir. Sonuçta, çok yakında, Bayan Fortuna "günlüğünüzde" bir iz bırakacaktır.

Yirmi altıncı ay gününün eğilimleri gürültülü eğlenceyi, partileri ve ayrıca geniş insan topluluğunun yerlerini yasaklar. Ne yapmalı - bütün gün yedi kilidin arkasına oturmak mı? Hiç de değil, aşırılıklar asla iyi bir şey getirmez. Sadece altın ortalamanın kuralını hatırlayın ve kalbinizin sesini dinleyin.

Bu günlerin elementlerinden yardım isteyin - Dünya ve kelimenin tam anlamıyla bunu yapabilirsiniz. Bu amaçla, doğaya gidin, ayaklarınızı yeşil çim halı üzerinde yürütün, çantanın içinde küçük bir toprak toplayın. Bir ağaç dikmek harika olur ve daha sonra ona özen gösterin (iniş yerinden emin olmayı unutmayın).

Bataklıkta sihirli bir kurbağa aramak için dalmak hiç de gerekli değil, çünkü gerektiğinde günün sembolleri sizi bulacaktır. Aksine, onlarla iletişim kurmaktan kaçının ve yalnızca kelimenin tam anlamıyla değil, aynı zamanda mecazi anlamda da. Onuncu baypas herhangi bir bataklık ve bataklıklar atlamaya çalışın.

26. aydaki evrenden, kendine özgü güç testleri beklenebilir. Azami samimiyet göstermek, kötü niyetlerden vazgeçmek ve sadece "aydınlık tarafta" olmak önemlidir. Hala idealden uzaksanız, en azından ruhsal olarak kendinizi geliştirmeye başlayın.

Bugün alınan herhangi bir bilgiyi tekrar kontrol etmek son derece önemlidir. Fakat aldatıldığını öğrenseniz bile - kavga etmeyin, durumu bırakmak daha iyidir. Her kötülüğün kesinlikle göndericisine geri döneceğini ve bu arada iyi işlerin de yaşandığını unutmayın. Bu, kendinize karma eklemeniz, çevrenizdeki insanlar için - hem akrabalarınız hem de komşularınız ve yabancılar için iyi işler yapmak için harika bir neden.

Sonunda, size şu videoyu tavsiye ediyorum:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send