Rüya yorumu

28 ay günü: günün özellikleri ve özellikleri

Pin
Send
Share
Send
Send


28. ay günü, ayın tamamı için en olumlu ve en olumlu olanıdır. Enerjisi sevgi, sıcaklık ve neşe ile doludur, bu nedenle insanlar günümüzde çoğunlukla büyük bir ruh halindeler.

Günün özellikleri ve özellikleri:

  1. Bugün her insanda uyanmakta olan enerji yaratılığa yönlendirilmelidir. O zaman başarı hayatınıza girecek ve size her konuda şans eşlik edecek. Dünyaya getirebileceğiniz faydaları düşünün ve hem maddi hem de manevi kaynaklarla insanlarınızla paylaşın; olumlu bir dönüş beklemek uzun sürmez.
  2. Yapılması kesinlikle imkansız olan, yıkıma yönelik her türlü eylemi gerçekleştirmektir. Bu, çiçek kesmek veya ülkedeki toprağı kazmak gibi yasak işlerinde bile geçerlidir.
  3. Etrafınızdaki iyi ve neşenin tohumlarını ekmenin yanı sıra, yüksek ruhları sürdürebilmek ve yalnızca olumlu duyguları deneyimlemek çok önemlidir. Duygusal durumunuzu kontrol etmeye çalışın, kendinize hem düşüncelerde, hem de duygularda olumsuzluklara izin vermeyin.

Astrologların ay boyunca ay döngüsüne ilişkin tavsiyelerini dinlediyseniz, bugün eylemlerinizin şık meyvelerini toplayacaksınız.

Aşk, ilişki, evlilik

28 ay, ayın en sessiz günlerinden biri olarak kabul edilir. Uyum atmosferi etrafta hüküm sürüyor ve insanların kalbini sevgi, kabul, pozitif enerji ile dolduruyor.

Bu süre zarfında, duygularınızı ve itiraflarınızı cömertçe paylaşmanın yanı sıra yakınlarınızdan sıcak hisler alabilirsiniz. Bu günü en yakın akrabalarınızla arkadaşça ya da romantik bir atmosferde geçirmeyi deneyin.

Bugün bir partnerde, daha önce fark edilmemiş yeni olumlu yönleri görebilirsiniz. Aynada olduğu gibi, daha derinlemesine anlamak, kendini anlamak için.

Astrologlar bu süre zarfında çiçek vermenizi önermez, çünkü bu ikinci yarıdan hızlı bir şekilde ayrılmanızı sağlar.

sağlık

28. ay günü vücudu temizlemek için en iyi aydır. Bu amaçla, homeopatik ilaçlar, geleneksel tıp, bazı durumlarda tıbbi oruç kullanımına izin vermelisiniz, ancak sadece doktora başvurduktan sonra.

Sağlıklı bir diyet, alkolün reddedilmesi ve hububattan yapılan tüm ürünler sağlık üzerinde etkili olacaktır. Herhangi bir kozmetik prosedürün inanılmaz bir pozitif etkisi olacaktır.

Hasta olduğunuzu düşünüyorsanız, derhal tedaviye başlamanız gerekir, aksi takdirde hastalığa başlayabilirsiniz ve kronik evreye girer. Gözlerinizi aşırı voltajdan koruyun - bilgisayara daha az oturun ve telefonu yalnızca aşırı durumlarda kullanın, karanlık yerlerde okuma.

Aktif dinlenme ve ağır fiziksel efor yaralanmalara neden olabilir, bu yüzden bir gün boyunca terk edilmeleri gerekir. Aynısı zihinsel çalışma için de geçerlidir, kendinizi fazla yüklemeyin.

Duygularınızı izlemek ve olumsuz düşünce ve devletlerin sizi yakalamasına izin vermemek önemlidir. İnsanlarla anlaşmazlık tavsiye edilmez, çünkü sadece ruh halinizi değil, sağlığınızı da etkiler ve enerji potansiyelinizi azaltır.

Astrologlar hamamı ziyaret etmeyi veya doğayla yalnız zaman geçirmeyi, huzur ve sükunetin tadını çıkarmanızı önerir.

İş, iş, para

Şans ve başarının daha önce hiç olmadığı gibi iş dünyasında size eşlik edeceği gün. Bu nedenle, finansal sorunların çözülmesine ve finansal hedeflerinize ulaşmada aktif adımlar atmaya değer.

Bu günde, güvenli bir şekilde bir işletme kaydedebilir, bir işletme oluşturabilir veya yeni bir işletme başlatabilirsiniz. Gayrimenkul, inşaat, tamir, restorasyon ile ilgili her türlü işlem ve görüşmeler de başarılı olacaktır.

Hedeflerinizin bir listesini yazdığınızdan, önümüzdeki aylar için bir eylem planı hazırladığınızdan emin olun. Ve aklınızdaki her şey, çok büyük çaba sarf etmeden, gelecekte çok kolay uygulanabileceği ortaya çıkacak.

Bu gün borçları geri vermemek daha uygun bir zamanda yapmak daha iyidir.

Saç kesimi, boya, manikür

Bir güzellik salonuna gitmeden önce, iyi bir ruh hali içinde olduğunuzdan emin olun. Çatırdıysanız, olumsuz duygular ve endişe ile doluysanız ve duygusal durumunuz arzu edilenden çok fazla şey bırakırsa, kuaföre gitmeyi reddedin, aksi halde kestikten sonra kafanızda çok düşünülemez bir şey göreceksiniz.

Renklendirme yapılabilir, ancak doğal saç renginizden çok farklı olmayan sakin tonları seçmelisiniz. Başka bir şey istiyorsanız, başka, daha hayırlı bir günde bir usta için kaydolun.

Manikürde, geometrik şekilli veya tek renkli kaplamalı sıkı bir tasarım seçmelisiniz. Kazan-kazan, havalı bir klasik fransız.

rüyalar

Bu günlerin rüyaları, insan beyninin uyanma durumunda baş edemediği bilgilerle dolu olacak. Kendini rahatlatmak için, bilinçaltı tüm bu bilgileri düşlerle vermeye başlayacaktır.

Gece görüşlerinizi analiz edebilir ve bilinçaltı zihninizin size aktarmaya çalıştığını anlayabilirseniz, yaşamınızdaki birçok şey daha netleşecektir, dünyanın gerçek bir resmini göreceksiniz ve başarıya ulaşmak için ne yapmanız gerektiğini anlayacaksınız.

İçsel benliğinizin sinyallerini dinleyin ve hayallerin ipuçlarını izleyin - bu ay ayını başarıyla tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

28 ay boyunca ritüel

Günün ritüel "iyi bir ruh hali uygulaması" olarak adlandırılabilir. Bu ay gününde, kafanızdaki olumsuz düşünceleri kızdırıp üzmek kesinlikle yasaktır, bu yüzden farkındalığı kullanmayı ve olumlu düşünmeyi öğrenin.

Bu ritüel ne hakkında:

  • Zamanınızın her dakikasında, "uyanmak" için çaba gösterin ve şu an kendinizi farkedin. Geçmişin düşüncelerini ve geleceğe dair endişeleri uzaklaştırın. Yalnızca "şimdi" durumuna odaklanın.
  • Negatif duruma düştüğünüzü hissettiğiniz an, kendinizi bu durumda yakalayın ve bilinçli olarak düşüncelerinizin kalitesini değiştirin.
  • Eğer bir kişi size hoş olmayan duygular getirdiyse, hangi niteliklerini yansıttığını, ne öğrettiğini, ne ders aldığını düşünün.

Bu kolay değil, ama farkındalığın sürekli izlenmesi bu aydaki başarının anahtarıdır.

Bahçıvan ve bahçıvan için

28. ay, sakin ve uyum dolu bir gündür, bu nedenle herhangi bir aktif eylemde bulunmamanız gerekir. Toprakla değil, enerjiyle çalışmak daha iyidir. Daha önce diktiğiniz her şeyi düşünebilir, zihinsel olarak dünyayı enerji ile doldurabilir, sevgi ve şükran ışınlarını gönderebilirsiniz.

Sadece bahçede veya sebzeli bahçede gerekli günlük işleri yapın ve güçlenerek rahatlayın. Günümüzde bitkiler, aktif müdahaleniz olmadan enerji tasarrufu yapabilir ve kendi başlarına büyümelerine yönlendirebilir.

Sonuç

28. ay günü, manevi arayış ve gelişme atmosferi ile doyurulur. Bu, bir insanın geçmiş eylemlerinin, düşüncelerinin ve eylemlerinin meyvelerini topladığı zaman dönemidir. Yaratılışı amaçlamışlarsa, bu gün hayatınızdaki en güzellerden biri olabilir.

sonuçlar:

Pin
Send
Share
Send
Send