Rüya yorumu

Yeni arkadaşlar bulmanıza yardımcı olacak 9 etkili yol

Pin
Send
Share
Send
Send


Her yıl etrafınızda daha az ve daha az gerçek arkadaş olduğunun farkındasınız. Eski arkadaşlarla bağlantınızı kaybedersiniz, çoğu unutulur. Belki birkaç yıl önce size büyük ilgi uyandırdı ne şimdi boş ve gereksiz görünüyor.

Eski arkadaşların her biri yeni bir yol seçti. Bu arkadaşlar gerçek miydi? Neden, bir süre sonra, uzun süre hayatında olacağını düşündüğünüz insanlar aniden buharlaşıyor? Değişmek, küfretmek, dağılmak insan doğasıdır. Zamanla, eski bir tanıdık hayatında az ve çok görünür.

Şimdiki zamanda yaşayın, arkana bakmayın ve bunun neden olduğunu sormayın. Tüm pozitif enerjinizi ilginç tanıdıklar ve tutulan ruhlar bulmaya yönlendirin.

Yeni bir arkadaş bulmanıza yardımcı olacak birkaç yol var:

 • Size yakın ruhu olan yerleri ziyaret etmek;
 • Size neşe veren ya da gönüllü olan bir iş seçmek;
 • Komşular arasında arkadaş seçimi;
 • Yeni bilgi edinimi;
 • İlgi alanları, hobiler, ruhla ilişkiler;
 • Evcil;
 • seyahat;
 • Çevrenizdeki insanlara saygı;
 • Sık sık gülümse ve iltifat et.

Şimdi yöntemlerin her birini daha ayrıntılı olarak ele alın.

Ruhun içinde size en yakın yerleri ziyaret etmek

Ne istersen yap. Kendinizi belirli çerçevelere sürmeyin. Ruhlarını yükselten ve içsel bir güç dalgalanması hissettiğin yerleri ziyaret et. Bir kütüphane, park, kafe veya başka bir yer olabilir. Orada iletişim kurmak için rahat ve ilginç olacağınız fikirli insanlarla tanışacaksınız.

Kütüphane, spor kulübü veya yaratıcı atölye programlarına alışabilir ve sizin için ilginç olan programı seçebilirsiniz.

Her zaman evde kalır ve birisinin size gelmesini bekler, sizi tanır ve arkadaş edinirseniz, bu fikir başarısızlığa mahkumdur. Harekete geçmeniz, heyecan verici etkinliklere katılmanız gerekir.

Size neşe veren veya gönüllü çalışan bir iş seçmek

Eğer iş aktiviteniz size neşe getirirse, zevk alırsınız, o zaman işte bir arkadaş bulmak çok daha kolay olacaktır. Etrafınıza bakın, meslektaşlarınıza daha yakından bakın. Size diğerlerinden daha samimi ve açık olan bir meslektaşınızı fark edebilirsiniz.

İş etkinliğinizle ilgili konular hakkında iletişim kurmaya başlayın, giderek daha kişisel olanlara dalın. Potansiyel yeni arkadaşınızın sizi daha iyi tanıyabileceği şekilde, kendinizden mümkün olduğunca fazlasını anlatın. Yalnızca sizin için çekici ve ilgi çekici kişilerle sohbet başlatmalısınız. Sadece bu durumda, ileri iletişiminizin parlak umutları var.

İnsanlara veya hayvanlara yardım etme arzunuz varsa, bir gönüllüye razı olun. Bu aktivite size sadece asil bir sebep yaptığınız için zevk ve neşe getirecek, aynı zamanda insanları ruhu içinde yakın bulmanıza yardımcı olacaktır. Gönüllüler aşağıdaki yerlerde zorunludur:

 • Hastane;
 • kütüphane;
 • Park;
 • Hayırsever kuruluşlar;
 • Çocuk evleri;
 • Evsizler için bakım noktaları;
 • Okulu.

En rahat hissedeceğiniz yeri ve tüm yetenek ve becerilerinizi gösterebileceğiniz yeri seçin. İhtiyacı olanlara yardım ederek yeteneklerinizi açıklayın.

Komşular arasında arkadaş seçimi

Genellikle, insanlar çevrelerindekilerle iletişim kurma eğilimindedir. Daireleriniz aynı merdivende olsa bile, daha önce hiç iletişim kurmadınız. Komşunuza ilgi gösterin, göze çarpmayan konulara sohbete başlayın, sizi bir fincan çay içmeye davet edin. Bir kişiyle konuşmaktan hoşlanıyorsanız, onunla arkadaş olmaya çalışın.

Kendini göster, ilk adımı at. Kek satın alın veya kendiniz bir kek pişirin ve bir komşuyu ziyaret edin. Çoğu durumda, kişi hoş bir şekilde şaşıracak ve onu bir şirket yapmanıza önerecektir. Anlayacağınız ilk iletişimden sonra, bu komşuyla olan herhangi bir ilişkiye devam etmek istersiniz veya ruhunuzda tamamen farklısınızdır.

Yeni bilgi edinimi

Çevrenizde gerçek arkadaş olmadığını fark ederseniz ve yeni arkadaşlar bulamıyorsanız, kendi kendine eğitime katılabilirsiniz. Eğitimlere katılın, ilginizi çeken konularda ustalık sınıflarına katılın. Bu tür olaylarda kesinlikle ruh eşinizi bulacaksınız. Böyle bir insanla, rahat ve rahat bir ortamda iletişim kurmaya devam edebilirsiniz.

Yeni bilgilere açık olun, psikoloji üzerine kitap okuyun, daha önce vaktiniz olmayan yeni şeyler öğrenin. Uzun süredir ikinci, hatta üçüncü derece almayı hayal ettiyseniz, şimdi tam zamanı. Öğrenme atmosferi, bilgi yeni tanıdıkların ortaya çıkmasına katkıda bulunur. Öğrenci grubunda kesinlikle sizin için iyi bir arkadaş olacak bir kişi olacaktır.

İlgi Alanları, Hobiler, İş

Eğer bekarsanız, nasıl çabucak bir arkadaş bulacağınızı düşünmeyin. Ne istersen yap. Favori bir hobiniz yoksa, onu bulmanız gerekir. Değişimden korkma. Sıcak ve donuk bataklığınızı bırakmanın ve unutulmaz tanıdıklarınız ve aydınlık anlarla dolu yeni bir ilginç hayata adım atmanın zamanı geldi.

Spor kulüplerinde, hobi gruplarında iyi bir arkadaş bulmak daha kolaydır. Bu yerde bir kişiyle tanışırsanız, bir şeyin sizi bağladığından ve konuşma için ortak konularınız olduğundan zaten emin olacaksınız. Bölgenizde hangi etkinliklerin gerçekleştiğini öğrenin, neyi sevdiğinizi seçin ve yeni bir arkadaş bulmak için oraya gidin.

hayvan

Bir evcil hayvan alın, evcil hayvan sahipleri kulübüne katılın. İletişim kurun, bakım ve bakım hakkında sorular sorun. Bir köpek sahibi olmaya karar verirseniz, dört ayaklı arkadaşınızla her gün yürüyüş aynı evcil hayvanın sahipleri ile tanışmanıza yardımcı olacaktır. Ve kesinlikle konuşmalar için ortak konularınız olacak.

Mizacınıza uygun egzotik hayvanlar alabilirsiniz. Evcil hayvan dükkanında bulunan kişinin evcil hayvanının bakımı ve bakımı hakkında tavsiye almaktan korkmayın. Hangi hayvana sahip olduğunu sorun. Deneyimleri paylaşın, fuarlara ve temalı etkinliklere katılın.

seyahat

Herhangi bir fırsatta, bir yolculuğa çıkmak. Küçük, heyecan verici bir macera bile bir orman veya parka bir gezi olsa bile. Hala oturmayın.

Asıl mesele sevdiğiniz bir yer seçmek. Bazı insanlar plajda tatile yatmaya hazır. Diğerleri için, dağlara yapılan bir keşif zaman geçirmek için en iyi seçenektir. Yoksa kenti gezmeye, manzaraları keşfetmeye bir ay hazır mısınız? Ve belki de müzedeki resimlerden birinde birkaç saat durabilen sizsiniz.

Hepsi ayrı ayrı. Size en yakın olanı seçin ve bir arkadaş aramaya başlayın. Yolculuğunuzda, kesinlikle maceranızdan sonra iletişim kurmak istediğiniz benzer düşünen bir kişiyi bulacaksınız.

Çevrenizdeki insanlara saygı gösterin

Arkanı dön, yoldan geçenleri gülümsemeye başla. İnsanların senin hakkında ne düşünebileceğini düşünmeyin. Başkalarına saygı göster. Parkta sevdiğiniz kişiye gidip merhaba deyin. Olabilecek en kötü şey, insanın sadece seninle konuşmak istememesidir. Kaybedecek bir şeyin yok.

“İnsanlara size nasıl davranmalarını istediğiniz şekilde davranın” ifadesi her zaman önemlidir. Yeni arkadaşlar bulmayı hayal ediyorsanız ama hiçbir şeyiniz yoksa, insanlara karşı tutumunuzu değiştirin. Her zaman kendinle başlamalısın.

Önemsiz önemsiz işaretler bile göstererek, zamanla etrafınızdakilerin karşılık verdiğini fark edeceksiniz. Kasvetli ve kızgın olduğunuzda yeni bir arkadaş bulamayacağınızı hatırlamak önemlidir. Bir kişiyle arkadaş olmak için onunla iletişim kurmalı ve sempati göstermelisin.

Gülümseme ve sık sık iltifat

Herkes hoş sözler ve iltifatlar sever. Kendini göster, önce başla. Bir insandan hoşlanıyorsan, onunla konuşmak istersen gelip gülümse ve iltifat et.

İyi niyetli ve ışıltılı bir gülümsemenin mutlu ve neşeli bir insanın göstergesi olduğu iyi bilinmektedir. Güne bir gülümsemeyle başlayın. Uyanırken, sorunlar ve zorluklar hakkında düşünmemeye çalışın. Belli zamanlardaki sıkıntılar her insanı rahatsız eder. Gülümseyin ve gelecek daha çok şey olduğunu hayal edin.

Olumlu bir tutum ve iyi ruhlar kesinlikle kişinizi bulmada size yardımcı olacaktır. Gülümseme, çünkü birisi gülümsemenizden memnun olacak ve kesinlikle buluşmaya gelecektir.

Sonuç

Yeni arkadaşlar edinmek ilginç ve heyecan verici bir süreçtir. Değişmekten korkma, saçma ve saçma görünmekten korkma. Eğer bir amacınız varsa - bir arkadaş bulmak - elbette onu başarmaya çalışın.

İlk kez başaramazsanız üzülmeyin. Hatalarımızdan ders alıyoruz. Başarısızlık, durup vazgeçmek için bir neden değildir. Daha iyisi için başkalarına karşı tutumunuzu değiştirin, kendinizde karakterin yeni ve ilginç yanlarını bulun. Başarılı olmalısın. Gücünüze ve başarınıza inanın, istenen sonuç beklemek için uzun sürmeyecektir.

Videoyu izle: Başarısızlıkların Üstesinden Gelmenin 11 Yolu (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send