Rüya yorumu

22 ay günü: günün özellikleri ve özellikleri

Pin
Send
Share
Send
Send


22 ay günü, bilgelik, bilgi, kişisel bilgi ve manevi arayış zamanıdır. Bu, bir kişinin eğitimini, kendini geliştirmesini ve kendini geliştirmesini yapması için ideal bir dönemdir. Bugün genellikle ayırt edebileceğimizden daha fazlasını görüyoruz, şeylerin özüne giriyoruz.

Günün Özellikleri ve Özellikleri:

  1. Evrenin denge yasasını ihlal etmemek için yalnızca yeni bilgi almak değil, aynı zamanda diğer insanlarla paylaşmak da çok önemlidir. Vererek, daha da önemli bilgiler elde etmek, öğrenme sınırlarınızı ve becerilerinizi genişletmek için yer açarsınız.
  2. İlham ve yaratıcılık akışı artıyor, insanlar fikir üretebiliyor, yeni şeyler icat ediyor. Bu, bir ayet yazabileceğiniz veya bir sanat şaheseri yaratabileceğiniz anlamına gelmez - yaratıcı beceriler en sıradan şeylerde bile kullanılabilir ve onları olağanüstü kılar.
  3. Bu gün inanılmaz derecede aktif ve enerjiniz tembellikten veya ertelemeden kaçınarak maksimumda kullanılmalıdır. Büyük çaba sarf etmek zorunda olsa bile, üstesinden gelme arzusunun tembelleşmesine izin vermemek için çalışmaya çalışın.

Astrolog tavsiyesi: yeni bir şey başlatmayın, ancak gelecekteki görkemli başarılar için çevredeki alanı boşaltmak için eski yerine getirilmemiş eski işlerin ve taahhütlerin “kuyruklarını” temizlediğinizden emin olun.

Aşk, ilişki, evlilik

Bu ay günleri, bilgelik ve içgörü zamanı olarak kabul edilen hiçbir şey için değildir. Derin ve samimi duygular, kendinizi daha iyi tanımanıza, insanlarda ve çevrede yeni yönleri keşfetmenize yardımcı olacak başka bir insan için hissettiğiniz gerçek aşktır.

Bu gün insanlarla herhangi bir temas tesadüf değildir. Bu nedenle, her toplantıda veya yeni tanıdıkta gizli bir anlam aramanız gerekir. Kendine sorular sor:

  • Bu adam bana ne öğretiyor?
  • Onunla konuştuktan sonra ne anlamalıyım?
  • İçimde anlama ve anlamaya yardımcı olduğu kenarlar nelerdir?

Önemli: 22. ay günü, özellikle sizin için önemli olan hususlarda, yeni bir şeyin başlangıcı için uygun değildir. Bu nedenle, bu günlerde düğün oynamak, sevdiklerinize taşımak ya da evlilik teklifi yapmak istenmez.

Astrolog tavsiyesi: sevdiklerinizle vakit geçirin ve rahatlayın. Ortak bir yolculuğa çıkmak isterseniz idealdir. İlişkinizi güçlendirecek ve sevgiyi artıracak.

sağlık

Vücut için bu ay günleri enerjik olarak ağırdır. Bu nedenle, kötü hissedebilir, bir arıza hissedebilirsiniz. Bunun nedeni, enerjinin küresel olarak yeniden yapılandırılmasının başlaması ve çok fazla kaynak ve fiziksel bir beden gerektirmesidir.

Kendinizi özellikle dikkatlice tedavi etmek, aşırı zihinsel ve fiziksel çaba sarf etmekten kaçınmak, durumunuzu izlemek ve ciddi bir hastalığa dönüşmemesi için hemen en ufak bir rahatsızlığı tedavi etmek bu gün çok önemlidir.

Bir gün vejeteryan olmak, alkol ve zorlu sporları dışlamak için mükemmeldir.

İş, iş, para

Amacı kariyer veya iş ile ilgili olan iş seyahatleri ve uzun mesafeli seyahatler için ideal bir gün. Başarılı bir anlaşma yapabilir veya başarılı müzakereler yapabilir, şans size her konuda eşlik eder.

Tek nokta: yirmi ikinci ay günü ticaret ve doğrudan satışlar için tamamen uygun değil. Bu nedenle, raflarda yeni bir şey başlatmak gerekli değildir, bu ürün çok uzun bir süre satılmaz kalabilir.

Bu, çalışmaları edebi yaratıcılıkla bağlantılı olan herkes için hayırlı bir gün. Bu özellikle şairler için geçerlidir. Tanınacak ve yaratıcıya para kazandıracak gerçek bir şaheser yaratabilirler.

Bilim adamları genellikle 22. ay gününde harika keşifler yaparlar ve bu bir tesadüf değildir. Günün enerji geçmişi ilhamın ve girişimcilik ruhunun uyanmasına katkıda bulunur.

Gün, belgelerle çalışmak, işin devlet tescili, yeni bir şey keşfi ve eğitim için uygundur. Başarılı reklam olacak - birçok müşteriyi çekecek.

İşle ilgili konularda herhangi bir görüşme ve iletişim verimli olacaktır, insanlarla temastan yalnızca fayda değil, aynı zamanda zevk de alacaksınız. Bugün, neredeyse hiç kimse yalan söylemediğinden, yalnızca işiniz için faydalı olan güvenilir bilgileri elde edebilirsiniz.

Saç kesimi, boya, manikür

Eğer tüm kızlar astrologların tavsiyelerine uyuyorsa, o zaman kuaförlere bugün işsiz kalacaklar, çünkü 22. ay günü saçla ilgili herhangi bir manipülasyon için çok elverişsiz.

İpuçlarını keserseniz ya da saçınızı kestiriyorsanız, saçların uzaması durur. Ayrıca kilo alımına da yol açar - bu ay enerjisinin nasıl etkilendiğidir. Ancak bir güzellik salonunu ziyaret solunum sisteminin organlarını olumlu yönde etkiler.

Boyama gelince, sadece doğal boya ile yapılabilir - basma veya kına. Herhangi bir kimya sadece saçınıza değil aynı zamanda sağlığa ve iyiliğe de olumsuz etki eder.

Bugün tırnak kesmek buna değmez, ancak telafi edebilirsiniz - kalbinizin istediği herhangi bir renkte.

rüyalar

Sizi çevreleyen insanlar zihinsel olarak size getirecek bir şey isterse, o zaman bugün rüyalarda tam olarak bu bilgiyi göreceksiniz. Bu nedenle, neyin saklı olduğunu görmek için rüyayı hatırlamak ve deşifre etmek çok önemlidir.

Bir rüyada, bilinçaltı zihin bir değişimi işaret edebilir, hangi yöne hareket etmeniz gerektiğini gösterebilir ve ayrıca gelecekteki sıkıntıları da uyarabilir. Bir rüyanın hikayesini ezberleyin, uyandıktan hemen sonra bir yere yazın ve analiz etmeye başlayın.

Morpheus alemindeki mesajları deşifre ederek herhangi bir sorunun cevabını bulabilirsiniz, bu yüzden çok dikkatli olun.

22 ay günü için ritüel

Bu günde, herhangi bir meditasyon, bağımsız olarak yapılabilecek en basitlerinden, bir manevi danışman veya antrenörün zorlarına kadar iyi bir sonuç verir.

Özellikle runik sembollerin kullanımıyla ilişkili iyi manevi uygulamalar. Bu nedenle, ruhunuza en duyarlı olan herhangi bir işareti seçebilir ve uygulayabilirsiniz. Sadece ona bakın, yabancı düşüncelerden soyutlayın ve bilinçaltı zihniniz kendini istenen duruma ayarlayacaktır.

Bu tür uygulamalar kendini daha iyi anlamak ve tanımak, enerji kazanmak ve evrenin yasalarını anlamak için yardımcı olur.

Bahçıvan ve bahçıvan için

Bahçede çalışırken dikkat edilmesi gereken pasif bir enerji günü.

Yeni mahsuller ekilebilir, ancak sulama suistimal edilmemelidir - bol olmamalıdır. Ayrıca yabani otların toprağını kazanarak yatak inceltme yapabilir, haşere kontrolünü ve bitkileri dölleyebilirsiniz.

Bahçede genel bir temizlik yaparsanız, gereksiz ekipmanlardan kurtulun ve gerekli olanı bunun için ayrılmış alanda temiz bir şekilde saklayın.

Sonuç

22. ay günü, bilgeliğin, manevi araştırmanın ve kutsal bilginin aktarılmasının zamanıdır. Günün enerjisi çok uygundur. Ay'dan çıkan muazzam kaynakları kullanan bir insan, bugün daha büyük bir başarıya ulaşmanın yanı sıra, daha derin bir anlayış ve bilişe sahip olabilir.

sonuçlar:

Pin
Send
Share
Send
Send