Rüya yorumu

"Meleğim, benimle gel, sen öndesin, seni takip ediyorum": dua okuma kuralları

Pin
Send
Share
Send
Send


Stres - insanın ebedi yoldaşı. Birisi bağımsız olarak başa çıkabiliyor, birileri uzmanlardan yardım istiyor ve koruyucu meleği, özellikle özel bir dua ile “Meleğim…” ile dönerlerse inananları destekliyor. Elleri alçalttığında ve ileri gitmek, kendini talihsizliklerden korumak için güç olmadığında, kutsal metinlere yardım ederler.

İnsanı acımasız bir şekilde vurabilen zorlu yaşam durumlarından biri yaklaşan operasyondur. Kuşkusuz, herhangi bir mantıklı kişi, sonucu öngörülemeyen zor bir görevden önce yaşıyor. Bu gibi anlarda, hem size hem de Rab'be yakın olanlardan yardım almak faydalıdır.

Koruyucu Meleğin duası gerektiğinde

En korkusuz kendini savunmasız hissetmeye başladığında ve sonunda ne olabileceğinden korktuğunda bile durumlar vardır. Bu gibi vakaların sayısı, bir hasta olacak olan ameliyatı içerir. Ameliyattan önce, çoğu insan uyuşukluğunu yitirir ve içinde kayda değer bir şey yoktur. Bu duygu bir kişi için anlaşılabilir. Kazanmak için, her şeyden önce kendi içinde onun tanınmasına ihtiyacınız var. Ve bu doğru yol.

Güçlü bir korku durumunda, bazıları akrabalarından destek isterler ki bu iyi, ama dua etmek için Tanrı'ya dönmek daha iyidir. Ayrıca kazanmalarına izin verecek "Meleğim, benimle gel, sen öndesin, ben senin peşindeyim" dualarını veriyorlar.

  • herhangi bir ameliyat korkusu;
  • hastaya karşı kazandığı zafere hastanın güvenini aşılar;
  • mucizelerini yapan Yükseklerin ve Yükseklerin güçlerine olan inancı güçlendirir.

Operasyonun karmaşıklığı bazen o kadar yüksektir ki doktorların bile sonuçları hakkında kesin bir cevabı yoktur. İşte ve Tanrı'yı ​​hatırla. İçtenlikle O'na, O'nun yardımına inanmak önemlidir, ancak o zaman şifa hastalara verilecektir.

Ameliyattan önceki temel dualar

Yaklaşan hastaneye yatmadan kısa bir süre önce ya da öngörülmeyenler olmuşsa ve kişi derhal ameliyat masasına geldiyse, dualar sadece doğrudan en yüksek yükseklere değil, aynı zamanda en kutsal annesine ve ayrıca St. Panteleimon ve Hoş Nicholas. Ancak en hızlısı, kutsal metne göre söylersem, Koruyucu Meleğin duasıdır. Bu görüş neden inananlar arasında bu kadar yaygın?

Sadece bir erkeğin göksel bekçisi daima onun yanında, omuzlarının arkasındadır. Koğuşunun özlemlerini ileten hızlı bir bağlantı gibidir. Tehlike durumunda, bir kişinin doğru yolu terk etmemesi için uyarmaya ve korumaya çalışır. Kanatlı koruyucusuna sık sık yapılan temyizin, dua metinlerinin etkisini arttırdığı düşünülmektedir.

Bu itiraz şöyle: "Meleğim, benimle gelin, öndesiniz, sizi takip ediyorum." Gücü çok büyük, çünkü bu ifadelerle inanan, koruyucu meleğine, felaketten veya uyarmadan ve gelecekleri zayıflatmaktan korunma çağrısı gönderir. Böyle bir istek asla cevapsız bırakılmaz ve melek onu yönlendirdiği için Hristiyan yolu aydınlıktır.

Ameliyattan önce koruyucu meleğinize nasıl dua edilir?

Uzun süre boyunca takip edilmesi kolay olan kurallar vardır, böylece operasyon hem hasta hem de doktorlar için asgari zorluk ile gerçekleşebilir. İşte ana olanlar:

  • asla ölümle veya söz konusu müdahalenin olumsuz sonucuyla ilgili sözler söylemeyin; böylece siyah düşünceler gerçekleşmez;
  • Tanrı'dan operasyonun daha iyi tamamlanmasını isteyin;
  • ne belirlenmiş bir günde ne de daha önce, kimseye yemin etmek, küfür etmek, küfür etmek veya hayvan öldürmek imkansız değildir (aksi halde melek ölümcül mesajını Tanrı'ya iletemez);
  • kontrendikasyonların yokluğunda, 40 gün oruç tutmak daha iyidir. Hizmet sırasında tapınağa yapılan ziyaretleri incitmez ve tekrar eder;
  • Her gün ilahi kelimeleri okurken kutsal suyu yıkamak için.

Diğer şeylerin yanı sıra, kendinizle tek başınıza işlenen günahları düşünmeye değer, tüm kırgınları hatırlamak ve rahiple konuşmaya değer. Rahibi gösteren kilisenin resimlerinde dua etmek güzel olurdu. Bir başkası hastayla birlikte dua ederse, operasyonun olumlu sonuç olasılığı artacaktır. Aile sadece duada değil aynı zamanda oruçta da destek olabilir.

Kutsal metinler nasıl okunur

Bir ameliyat için hazırlık sadece fiziksel olarak değil aynı zamanda ruhsal olarak da gereklidir. Bu amaçla, Babamız da dahil olmak üzere, başarısız bir şekilde, sayılarıyla birlikte bir dizi metin yazılır. Sonra meleğin duası elle yazılır. Tüm samimiyetle hitap eden sözlerinizi koruyucu meleğe eklemeniz yasaktır.

Hasta ve akrabalarına, onun için endişelenenlere böyle bir liste okumak gerekir. Tabii ki, anestezi sırasında, kişi kapanır ve hiçbir şey okuyamaz. Bu hastaya ek bir yardım olan akrabalar tarafından yapılmalıdır. Bununla birlikte, hiçbir durumda kötü bir düşüncenin gölgesi bile işlemin kötü bir şekilde tamamlanmasına izin vermemelidir.

Daha önce Rab'be ibadet etmeyen dua eden günahkarlar, tembel ve kibirli dualarına uygun güçle sahip olamazlar. Sadece haklı, yasalarını onurlandıran Tanrı'ya sorabilir. Bu dua her zaman sorumlu bir meseleden önce huzur ve gerekli bir tutum verir.

Sonuç

İnanan operasyondan önce hatasız bir şekilde dua etmelidir. Her şeyin yolunda gittiğinden emin olmak için aşağıdaki noktalara dikkat edin:

Pin
Send
Share
Send
Send