Rüya yorumu

Kendi başınıza telekinezi konusunda uzmanlaşma - öğrenme alıştırmaları

Pin
Send
Share
Send
Send


Unutma, “The Matrix” filminin finalinde, Neo'nun sonunda Morpheus'un her zaman düşündüğü gibi kendisini Seçilmiş Olan olarak tanıdığı bu epik ve güzel sahnenin. Ve burada, ikonik kahraman Keanu Reeves onu basit bir jest ve küçük bir irade çabasıyla durdurur. Bu andan itibaren matrisin bilmecelerine ve telekinesisin sınırsız olanaklarına erişebiliyor.

Sadece sinemada değil, gerçek hayatta da seçilebilirsin. Elbette, evrenin matris programlarını baltalamaktan bahsetmiyorum. Ve ustalaşılabilecek telekinesis hakkında. Doğru, bu sebat, irade gücü ve yüksek enerji maliyetleri gerektirecektir.

telekinezi

Terminolojiyi anlayacağız.

Yunanca kökenli "telekinesis" sözcüğü "uzaktan hareket" olarak çevrilebilir. Modern telekinezi terimi, bir kişinin yalnızca nesnel nesnelerle etkileşime girebileceği düşünüldüğünde, nesnesinin dışsal yeteneklerini ifade eder.

Bilimsel dünyada, telekinezi fenomeninin belirsiz bir üne sahip olduğuna dikkat edin. Birçok uzman telekinezi sinemaya uygun fantastik bir kurgu olarak görüyor. Her ne kadar bu tür bir enerjinin varlığını doğrulayan bazı kanıtlar ve en önemlisi, öğrenen erkeklerin güvensizliğine rağmen, buna sahip insanlar mevcuttur.

Herhangi bir beceride olduğu gibi, telekinezi geliştirilebilir. Başarı seviyesi doğuştan gelişme derecesine bağlı olacaktır. Biri bu yetenek birkaç egzersizden sonra tavandan düşecek. Büyük olasılıkla, bu kişilikleri zaten standart dışı diğer becerilere sahip.

İkincisi, en azından mütevazı sonuçlara ulaşmak için çok çalışmak zorunda kalacaktır. Ama umutsuzluğa kapılma. Her şeyin yoluna gireceği sistematik eğitim ve güven, başarıyı garanti eder.

Telekinezi öğrenmek için birçok teknik vardır. Ancak hepsi meditasyon yapma, konsantre olma, enerji ve düşüncelerini yönetme yeteneklerini paylaşıyorlar.

Yeteneklerine inan

Eğer bir dikene bindiyseniz, bir irade çabası ile nesnelerin hareketine hakim olunmasına izin verin, o zaman sabırlı olun. Şu andan itibaren her gün telekinezi eğitimi egzersizleri yapılmalıdır. Onları rahat bir pozisyonda ve bol giysilerle yapın. En yoğun telaşa maruz kaldığınız günün anını seçin. Büyük olasılıkla, iş akışının azaldığı geç bir akşam olacak. Yeteneklerinize güvenene kadar deneyimlerinizi gizli tutun.

  1. Yeteneklerinize ve telekinezi olasılığına inanın. Bir şüphe tanesi bile, sonuca yaklaşmanıza izin vermez. İnanmıyorsanız, o zaman hiçbir şey gelmeyecek. Matrix'te olduğu gibi: kim olduğunuzu / seçildiğinizi / telekinezi olduğunuzu kim bilebilir? Hiç kimse. Sadece kendin.
  2. Meditasyonlarla başla. Gereksiz kabukları temizleyerek önemli düşüncelere yoğunlaşmayı öğretecekler. Gözlerini kapat ve dörde kadar sayarak nefes al. Nefesini dört kez tut ve yavaşça nefes ver, sekize kadar. Teneffüs ederken, yıldızlı bir gökyüzü hayal edin. Yıldızlar senin düşüncelerin. Her ekshalasyon ile, en parlak olanı hariç, nasıl kaybolduklarını ve yavaş yavaş kaybolduklarını hayal edin.
  3. Zihinsel olarak, kendinize en küçük detaydaki nesneyi çizin. Başlamak için basit ve tanıdık bir şey seçin: bir elma veya bir bardak. Öznenin rengini, dokusunu, kokusunu, tadını (varsa) hayal edin. Zamanla, zihninizde nesnelerin tüm komplekslerini çekebileceksiniz: örneğin, karmaşık hareketsiz yaşamlar ve oda içleri.
  4. Konsantre ol ve gereksiz düşüncelerle dikkatini dağıtma. Fikrinizi kontrol etmeyi öğrendiğinizde, bir sonraki adıma geçin.

Tek parça

Kendinizi ve düşüncelerinizi evcilleştirdikten sonra, doğrudan konu ile çalışmaya başlayın.

  1. Kibrit veya kaşık gibi önünüze basit bir nesne yerleştirin. Meditasyondan sonra, istenen barış durumuna girdikten sonra seçilen konuya odaklanın.
  2. Sonuç olarak, sizinle konu arasında bir sınır olmadığını anlamak, inanmak ve hissetmektir. Siz ve özne birisiniz.
  3. Konuyla yapmak istediğiniz bir hareketi ayrıntılı olarak hayal edin. Bir kaşık veya kibrit ne yapmalı? Hareket et, yuvarlan ya da tırman? Net olarak yalnızca bir harekete odaklanın ve zihninizde tam olarak nesnenin nasıl davranacağını çizin.
  4. Aynı sınırlayıcı konsantrasyon durumunu koruyarak, nesneye temsil edilen aynı hareketi zihinsel olarak aktarın. Unutmayın, şimdi ona bağlısınız, sınır yok, nesneyi kendi vücut parçaları olarak atabilirsiniz. Öyleyse at!
  5. Ellerinizi konuya getirebilirsiniz. Böylece zihinsel açıdan daha kolay olacak: nesneyle bir şey yapmak istediğimizde, el ele alıyoruz. Bununla birlikte, telekinezi için, el hareketleri prensipte gerekli değildir. Tabii ki, gizemli el geçer çok etkileyici görünüyor olsa da.
  6. İlk birkaç girişim başarısız olursa, kendinize olan inancınızı yitirmeyin.

Ek egzersizler

Telekinezi konusunda uzmanlaşmak için özel enerji egzersizleri var. Onları yapın ve kinetik yeteneklerinizi geliştirin.

Elinde enerji

Enerji tüm vücudumuzdan akar ve onu hissedebilmeliyiz. Kolun kaslarını omuzdan avuç içine kadar 15 saniye sıkın, netlik için yumruk bile yapabilirsiniz. Ve sonra tamamen rahatla. Birkaç tekrar yapın, ama akılsız değil, ama maksimum gerginlik ve rahatlama anlarında duygularınızı dikkatlice dinleyin. Bu egzersiz elinizde enerjiyi daha iyi hissetmenizi ve daha sonra zihinsel olarak konuya aktarmanızı sağlar.

Vücuttaki enerji

Bir topdaki vücudun enerjisini toplamaya çalışın. Bu, ellerinizde gerçek bir topunuz varmış gibi, avuçlarınız katlanmış halde karın düzeyinde yapılmalıdır. Düzgün çalışırken, hafif bir karıncalanma ve fırçanın bağlanma zorluğu hissedeceksiniz. Enerji topunuzun nasıl göründüğünü hayal edin. Vücutta hareket ettirilebilir, havada asılı bırakılabilir, sıkıştırılabilir, daha fazlası yapılabilir. Sonunda, bu enerji pıhtısı nesneleri etkileyebilir

Mum enerjisi

Mum ışığını sürmeye çalış. Zihnini temizle ve aleve tamamen odaklan. Eskiler bile, ateşin yakılmasını her zaman izleyebileceğinizi söyledi. Sallanmasına ve ışığına bak. Düşüncelerinizde ve bilincinizde yalnızca alev kaldığında, onu kendi enerjinizle ve kendi isteğiniz doğrultusunda dalgayı göndermek için kendi isteğinizle etkilemeye çalışın. Zamanla, yanma kuvvetini kontrol etmeyi öğreneceksiniz: Arzu ettiğiniz bir mum sonra kaybolur, sonra tekrar ateşlenir.

Genel öneriler

Pin
Send
Share
Send
Send