Rüya yorumu

20 ay gün: bugün yapmanız gerekenler ve pes etmeniz gerekenler

Pin
Send
Share
Send
Send


Enerjisinde pasif 20 ay günü, Dünya'nın öğelerini ifade eder. Şanslı mineralleri: kırmızı jasper ve kaya kristalleri. Şanslı tonlardan: mavi, çivit, ultramarin, safir ve peygamber çiçeği. Yirminci günün sembolleri: Kartal, gökyüzünde yükselen ve Muse. Günün Melek Özü Patronu: Lamas.

20 ayın genel özellikleri

Bugün bir kez ve herkes için iç güvensizliğin üstesinden gelmek için bir başarıdır. Herhangi bir şüphenizi tamamen ortadan kaldırmaya çalışın ve hiçbir şey için değerli enerjinizi boşa harcamayın. Gereksinim duyduğunuz her şeyin kendi başınıza yaşamınıza geleceğini unutmayın. Tabii ki doğru yoldan gidersen.

Şimdi ay, tüm yaşam süreçlerinde yavaşlama ile kendini gösteren bir düşüş aşamasındadır. Özellikle ve insan davranışları. 20. ayda, vücudumuzun tüm süreçleri döngünün başlangıcından daha yavaş ilerler. Bu nedenle, kendinize çok yüksek bir yük vermemeniz ancak tüm eylemleri makul bir hızda gerçekleştirmeniz önerilir.

Bu dönemde, doğada her şey mantıklı bir sonuç alır. Aktivitenin zirvesi geride kaldı. Bu günleri anlamlı kararlardan ve büyük olayları planlamaktan reddedin.

Ay diskinin azalan her parçacığı bize gücünü verir. Doğru kullanabilmek çok önemlidir. Küresel sorunları çözmek için ay enerjisini yönlendirmeye çalışmayın. Ancak azalan Ay bir diyete başlamak ve ekstra kilolardan etkili bir şekilde kurtulmak için ideal bir zamandır.

Vücutta kalan enerjinin potansiyeli, fiziksel egzersizlere akıllıca harcanabilir. Sonuç olarak, vücut iyileşir, şekil aynadaki yansımasıyla hoş bir şekilde tatmin olur ve kendinize olan saygınızı ve sevginizi arttırırsınız.

Günün özelliği olan 20. ay günü, toksinlerin, zehirlerin, aşırı sıvıların vücuttan arındırılmasından söz eder. Uyumlu bir dengeyi sağlamak için yeterli su kullanılması gerekir.

Aşk, ilişki, evlilik

Döngünün bu gününde yeni temaslar kurmak, bağlantılar kurmak uygundur. Düğünler için, özellikle de duygularına sıkıca güvenen çiftler için de uygundur.

Bugün bile aktif olarak çeşitli manevi uygulamaları yapan herkese sunağa gitmek idealdir. Böyle bir ailede her iki ortağın da yoğun bir şekilde kendini geliştirmesi sağlanacaktır. Dişil enerji "yin", eril "yang" ile uyumlu bir şekilde birleşir, sendikanın enerjisi artmaya başlar, bu da onu yaşamımızın sorunları üzerinde artıracak ve başarıya ulaşmaya yardımcı olacaktır.

Ancak, 20 ay sonra evlenmeyi reddet, eğer siz veya sevdikleriniz sosyal hayatla çok ilgileniyorlarsa. Aksi takdirde, ailenizde sık sık ihmallerle karşılaşacaksınız.

sağlık

Mevcut ay gününde risk bölgesinde geri (özellikle üst kısmı) geri döndü. Bu nedenle, tüm sporcular büyük yükleri sınırlandırmanın yanı sıra dikkatli olmalıdırlar. Diğer kas gruplarını kullanmak daha mantıklıdır.

En büyük yarar grup egzersizlerini getirecektir. Buna dayanarak, şimdi kollektif sporları yapmak güzel olurdu: futbol, ​​basketbol, ​​voleybol ve diğerleri.

Bazı astrologlar, özellikle masaj türlerini tonlamak, temizlik prosedürleri yapmanızı tavsiye eder.

İş iş parası

Sayı çok üretken, toplu iş yapmak en iyisi. Mümkünse, tek eylemleri sınırlandırın: sadece bir toplumda olmak, çok fazla enerji kaybetme riskini alırsınız, sağlığınızı kötüleştirir. Sonuç olarak, üretkenlik büyük zarar görecek. Ancak kolektif eylemler iyi bir sonuç getirme sözü veriyor.

Altın ortalamanın kuralını 20. günde takip etmek önemlidir. Ekstra aceleyi reddedin, ancak diğer yandan çok pasif olmayın. Koşullara odaklanın ve onlara uygun şekilde davranın. Şu anki en makul şey, işinizi (veya işinizi) son ay günlerinde analiz etmek ve dışarıdan birinin bakış açısından bakmak.

Bugün, güçlü olumsuz sonuçlara yol açabileceği için iş anlaşmalarını koparmak kabul edilemez. Ancak yeni bir işe başlamak, sözleşmelere girmek, sözleşmeler imzalamak, yeni şubeler açmak, yeni personel almak vb. İçin iyidir.

Saç kesimi, boya, manikür

Hiç bir kuaför ziyaret etmeyi hayal ettiniz mi? Ardından yirminci günde, ustaya kayıt olduğunuzdan emin olun. Günümüzde azalan bukleler uzunluğu, olumlu bir tutum kazanmanıza izin verecektir. Ayın azalan bir aşaması yeni tüylerin büyümesinde önemli bir yavaşlamaya katkıda bulunur. Böylece, saç kesimi uzun süre şeklini koruyacaktır.

Fakat bukleleri boyamak çok arzu edilmez: kendinizi iş dünyasında iyi bir ruh hali ve başarıdan mahrum edebilirsiniz.

Tırnak stüdyosuna gitmekten çekinmeyin, çünkü şimdi uygulanan manikür ve pedikür tırnak tabağını güçlendirir. Ayrıca, yeni renk sizi uzun süre memnun edecek.

rüyalar

Günümüzün gece rüyasında, geçmişi, bugünü ve geleceği birbirine bağlayan aynı bağlantı ipliği bulunur. Doğru yorumlanmış rüyalar, yaşamınızı gözden geçirmenize, hatalarınızı ve yanlış eylemlerinizi bulmanıza yardımcı olur.

20 ay boyunca ritüel

Astrologlar şu anda olumsuz duygularını çözmelerini tavsiye ediyorlar.

Gökyüzündeki sembolleri izlemek, günün ritüel olur.

Yirminci ay gününün başlangıcı her zaman geç akşam veya hatta geceleri gerçekleşir. Gece aydınlık - dışarı çıkın (veya balkonda) ve gözlerinizi cennete çevirin. Onlara yıldızları, takımyıldızları ve elbette ayı düşünebilirsiniz.

Senin görevin gökyüzünde görünen işaretleri gözlemlemek, onları ezberlemek ve daha sonra doğru şekilde yorumlamaktır. Evren doğru ipucunu vermeye çalışacak, asıl şey onu bulup takip edebilmek.

Bahçıvan ve bahçıvan için

Ay azaldığında, bitkinin kökündeki basınç önemli ölçüde artar. Kökleri doyuran bir miktar meyve suları vardır. Bitki büyümesi düşüyor, kültürler onlar için zor bir zamanda hayatta kalmaya hazırlanıyor - Yeni Ay.

Ay diski azaldığında, bitkilerin kökleri çok kırılgan ve savunmasızdır. Hiçbir durumda bugün bir tür toprak işine katılmak imkansız, aksi takdirde onları kazara yaralamak kolaydır. Bu dönemde küçük hasarlar bile bitkinin ölümüne neden olabilir. Bu yüzden envanterinizi uzağa koyun.

Ancak ayın 20. gününde köklerin toplanması önerilir, çünkü daha önce de belirtildiği gibi canlılıklarla doludurlar.

Başka ne yapılabilir?

  • bitki bitkileri;
  • onları düzeltin;
  • tepesi yerine;
  • zararlıları ortadan kaldırmak;
  • yabani otları yok etmek;
  • Mineral gübreler kullanarak bitkileri besleyin.

Ancak, toprağın bol sulanmasının istenmediğini unutmayın. Düşmüş yaprakları toplamak daha iyidir - biri onlardan humus yapabilir ve biri ekinizi mulch edebilir.

Sonuç

Yavaş yavaş sona. İnşallah yirminci aydaki korku ve şüphelerinizle başa çıkabildiniz ve hata yapmadınız. Muse, gün boyu şirkette olmanız ve çeşitli değerli fikirler üretmeniz için söz verdi.

Bugün iyi bir gündü, her şeyden önce kendinize şükran duymanız gerekir. Olaylar plana göre gelişmedi, fakat kendinizden ve diğer insanlardan memnun değil misiniz? O zaman ne yazık ki, bugünden değerli hayat dersleri çıkaramadınız.

Neyse ki, bu olasılık gelecek için ayrılmıştır. Bu nedenle, rahatsız olanlardan çabucak özür dileyin ve uzak akrabalarını kontrol ettiğinizden emin olun. Ayrıca, ruh eşinizi çevirdiğinizden ve ona tekrar aşık olduğunuzu itiraf ettiğinizden emin olun.

İç sesinizin tavsiyelerini dinlemek için bu gün önemlidir. Beyninizde ortaya çıkan tek bir düşünce veya fikri ihmal etmeyin. Bunları göz önünde bulundurduğunuzdan ve gerçekliğe çevirmeye başladığınızdan emin olun.

Akşama kadar meditatif bir uygulama yapmak acı vermez, ancak yalnızca bir arzu varsa. Eğer eksikse, kendiniz için fazla güç kullanmaya çalışmayın. Altıncı hissinizle belirtildiği gibi başka bir şey yapın.

Değerli bir rüyanız var mı? Geceleri açık alana çıkın ve aya bakarak fısıldayarak fısıldamaya başlayın. En içteki arzunuzu yerine getirme ihtimaliniz çok yüksek. Asıl mesele, saf bir yürekten geldiği ve herhangi bir olumsuz mesaj taşımadığıdır.

Bu tür trendlerde 20 ay günü geçme sözü veriyor. Sonunda, izlemek için ilginç bir video sunmak istiyorum:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send