Rüya yorumu

Kızı peşinden koşmaya çalış: temel teknikler

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir kızdan hoşlandığınızı varsayalım, ama onunla nasıl davranacağınızı bilmiyorsunuz. Onu memnun etmek ister misin? Öyleyse dikkat et, hediyeler ver, buluşmalar için davet et, ama müdahaleci olma, yoksa onu zorlarsın. Makalenin ilk bölümünde, bir kızı nasıl mutlu edeceğimiz, onun hakkında nasıl iyi bir izlenim yaratacağınızla ilgili ipuçlarını ele alıyoruz.

Ve bu yazının ikinci kısmı daha kurnaz adamlar için. İçinde, bir kızı nasıl uygun şekilde manipüle edebileceği konusunda tavsiyeler veriyoruz. Onları uygulamaya koyabilir ve gerçekten çalıştıklarından emin olabilirsiniz. Ancak, herhangi bir işte asıl mesele, abartmamaktır!

Kendin ol, birçok iltifat etme

Mümkün olduğunca doğal davranmak bir sanattır! Bir izlenim bırakmak istediğimizde, başkasıymış gibi davranmamız kolay, ama kızlar bireyselliğe değer veriyor. Kendinizi güvende hissedin ve kesinlikle kalbinizin hanımını büyüleyeceksiniz. Başka biri olmak istediğin gerçeği, kendinden şüphe etmek anlamına gelebilir. Benlik saygınız üzerinde çalışın ve sonuçları görün! Kadınlar erkeklerde takdir eder:

  • kendine güven;
  • cesaret, arkadaşı için ayağa kalkma yeteneği;
  • doğruluk;
  • Güler.

Tabii ki, kızlar iltifat olmadan yaşayamaz. Her bayan hayranlıkla ilgilendiğini kabul eder. Ancak, iltifatla abartmamalısınız. Bir kız kendine güvenmediğini düşünebilir ve bir ilişki başlatmak için senin son şansın. Ona karşı açık ol, içten, ılımlı.

Görünüşe göre kızlar arasında kalıcı bir konaklama başarılı bir seçim için daha fazla şans verecektir. Öyle değil. Kızların bilge olduğunu unutmayın. Çok fazla boş vaktin varmış gibi görünebilir. Meşgul bir insan olduğunuzu, yararlı bir şey hakkında hevesli olduğunuzu bana bildirin. Zaman ayırın!

İyi bir arkadaş ol, güven kazan

Evet, farklı cinsiyetten insanlar iyi arkadaş olabilirler. Saf arkadaşlığın romantik bir ilişki içinde geliştiği birçok durum vardır. Bir arkadaştan hoşlanıyorsan, onu yakın bir ilişkiye sokma. Saygı göster ve bekle. Belki bir süre sonra kendisi sempati gösterecektir.

Bir kızın seninle ilgilenmesini istiyorsan, kendine güvenini kazan. Kadınlar güvenilir, sorumlu erkekleri sever. Bir kızın güvenini kazanmak için önce onu iyi tanımanız gerekir. İlgi alanlarının ve semptomlarının ne olduğunu bulmaya çalışın.

Doğal davran, iltifatlarını unutma. Kızı şirketinizde mutlu edin. Seni tekrar tekrar görme arzusu olmalı. Güvene dayalı sağlıklı ilişkiler kurmanın en iyi yolu budur. Doğum Günü Sürprizi - izlenim bırakmanın harika bir yolu! Ona çiçeklerle bir hediye ver, bir şarkı söyle, gitar çal. Çok ilginç seçenekler var.

Onu arkadaşlarına tanıt, destekle.

Bir kızı seviyorsan arkadaşlarıyla tanış. Onlar sayesinde, ilgilendiğiniz nesneyi de tanıyabilirsiniz. Kızlar, arkadaşlarından hoşlanmayan bir erkek seçmek için nadiren risk alırlar. Onlarla iyi ilişkiler kurmak, potansiyel rekabet riskini de ortadan kaldırır.

Kızlar her zaman dinlemeye ve mantıklı tavsiye vermeye hazır erkeklerden hoşlanır. Güvende hissetmesine izin ver. Söylediklerine ilgi gösterirseniz, kesinlikle onu şaşırtacaksınız! Daha sonra manipülasyon unsurlarıyla davranışlara bakarız.

Kızın seni aramasını sağlayın ve sonra ilgisini çekin

Çoğu kız erkeğin önce araması ve yazması gerektiğini düşünür. Bu görüş oldukça basmakalıptır. Adil cinsiyetten bazıları kendileri inisiyatif aldılar ve haklı olarak! Erkekler genellikle utangaçtır. Reddedilme korkusuyla ilk adımı atmazlar. Kız aramaz ve kendini yazmazsa, adam numaraya gitmeli.

  1. “Beni ara, acilen konuşmaya ihtiyacım var” gibi bir kısa mesaj yazmak için iyi bir seçenek. Böyle bir hareket arkadaşınızı ilgilendirir. Yardıma ihtiyacın olduğu anda yazabilirsin.
  2. Kız ararsa, 10 dakika onunla konuş ve konuşmayı kes. Temel amaç, ilgi oluşturmaktır.

Yavaş yavaş, bir arkadaş birincisinin inisiyatif almasına (yani, arama veya yazma) alışmaya başlayacaktır. İlgi uyandırmak için, periyodik olarak kızı uzaklaştırmanız gerekir. Ancak ne zaman duracağınızı bilmelisiniz! Sürekli görmezden gelirseniz, kalbini kazanmak başarılı olamaz. Kayıtsız bir insandan ziyade yoğun bir insan olduğunuzu gösterin. Onunla tanışmak, sohbet etmek arzusu olacak.

Biraz uzaklaş

Şimdi dikkatini çekmek için başka bir yol düşünün. Öncelikle senden gerçekten hoşlandığını anlamalısın. Yavaş yavaş arkadaşından uzaklaş. Eğer beğenirseniz, dikkat edilmeye değer olduğunu gösterecektir.

Bu durumda, kolektif bir kız türü düşünürüz. Her birinin bu şekilde davranacağını güvenle söylemek mümkün değil. Farklı karakterler ve mizaçlar ile hepsi farklı. Eğer bayan çok gurur duyuyorsa, ilgi eksikliği yüzünden rahatsızlanacaktır. Senden tamamen ayrılması ihtimali var.

Onunla fazla zaman harcama, çünkü sıkılabilirsin. Aramayın, çok sık yazmayın, birkaç gündür kendinizi tanıtamazsınız. Kesinlikle sıkılacak! Bu tür eylemlerde aşırıya kaçmayın, aksi takdirde arkadaşınız bir tutku bulduğunuzu düşünecektir.

İletişimin ilk aşamalarında “yoksayma” kullanılabilir. Aksi takdirde, kız onu aldattığını düşünebilir, yan tarafta sevginiz var. Ama sizi anlarsa ve bir oyun oynadığınızı anlarsa, garip bir konumda kalacaksınız!

Senin hakkında düşünmesine izin ver

Her zaman senin hakkında düşünmesini sağlamalısın. Kız çok etkilenebilir. Sık sık sevdiği biri hakkında düşünür, diyalogları analiz eder, toplantılar sunar. Kadınların düşüncelerinde özel bir yer hoş anılar barındırıyor. Dikkatini göster, umursadığını göster.

Banal sorular sorun “Nasılsınız?”, “Günün nasıl geçti?”. Ona iyi geceler dileyebilirsin. İletişimin ilk aşamalarında küçük bir kızı ihmal ederseniz, kesinlikle onun ilgisini çekeceksiniz. Duruma bağlı olarak, bu tekniği duyuları ısıtmak için kullanabilirsiniz.

Düzenli olarak bir arkadaşınızla toplantıları iptal ederseniz, SMS'e her zaman yanıt vermeyin, ilgisini çekecektir. Davranışlarına dikkat et. Bu gibi durumlarda bazı kızlar dikkat çeker, bazıları ise basitçe geri döner. Karakterinin özelliklerini anlamaya çalışın. Davranışlarını dikkatlice izle. Bir kız daha sık aramaya ve yazmaya başlarsa, onu hiç reddetme!

Dikkat çekmenin bir yolu olarak spor yapmak, diğer ipuçları

Daha fazla dikkat çekmek için spor yapmanız önerilir. Tabii ki, bazı kızlar görünüşlerinin arka planda olduğunu söylüyorlar, ama aslında öyle düşünmüyorlar. Spora katılan adam asla gözetimsiz bırakılmadı. Tatlım her zaman şık ve bakımlı olmalı, böylece rakipleri kalmamalı.

Spor şüphesiz faydalıdır. Sadece vücudu güzelleştirir, aynı zamanda kendine güven verir. Bir başka yararlı ipucu: diğer kızlara saygı gösterin. Onlarla iyi bir tarafsız ilişkiniz olmalı.

Kıskançlığa yol açması tavsiye edilmez, çünkü yukarıda belirtilen yöntemler, dikkat çekmek için bu yöntemle birleştirilmez. Abartma riski! Ve son olarak, son tavsiye: Arkadaşınızla diğer kızlarla, özellikle de eskilerle ilgili konuşma. Kıskançlık, herhangi bir iletişimi bozan karmaşık, kontrol edilemez bir duygudur.

Sonuç

Dikkat çekmenin temel yollarını düşündük. Her durumda, arkadaş canlısı, açık ve biraz aldatıcı olun. Kötüye kullanma, aksi takdirde seninle zalimce bir şaka yapar. Kızı önemsiz şeylerle memnun edin - göze çarpmayan övgüler.

Pin
Send
Share
Send
Send