Rüya yorumu

19 ay gün - astrologların tavsiyesi ile günün bir özelliği

Pin
Send
Share
Send
Send


İnanılmaz derecede zor enerji günü. İnsanlar uzun zamandır bastırdıkları ve sakladıkları her şeyi ağırlaştırabilirler. Tüm olumsuz düşünceler, duygular ve anılar yüzeye çıkacak.

Günün Özellikleri ve Öneriler:

  1. Bu gün, özellikle savunmasızsınız, bu yüzden çatışmalara girmemeye ve şüpheli teklifleri kabul etmemeye çalışmalısınız.
  2. Gerilim havada gibi görünüyor. Günün enerjisi “uyanmak” verecek ve en azından pozitif bir parça saçanlara kesinlikle "sarılmaya" çalışacak olan toksik insanlar, enerji vampirleri tarafından harekete geçirilecektir.
  3. Bu ay döneminde, kişinin kendi arzularını, karanlık taraflarını ve kusurlarını dürüstçe itiraf etmek çok önemlidir. Kendini aldatma iyi bir şeye yol açmaz. Ve farkındalık, bir sorunu çözmenin ilk adımıdır.

Astrologlar Konseyi: insanlarla teması en aza indirmeye ve kişisel alan temizliğini yapmaya çalışın. Bu, genel temizlik yapmanız gerektiği anlamına gelir: evde, düşüncelerde, kendi kafanızda.

Aşk, ilişki, evlilik

19 ay günü çoğu insan için duygusal olarak çok zor. Sizden hoşlanan bir kişiyi istemeden rahatsız etmemek için buluşmalara girmemek daha iyidir. Ayrıca kendiniz hakkında endişelenmeyen ve ciddi bir şekilde kavga eden bir şey dinleyebilirsiniz.

Bu aydaki insanlar genelde yanılıyorlar, kendilerini aldatmalarına izin veriyorlar, hayal kırıklığına uğradılar. İkinci yarı ile ciddi konuşmalar yapmamak ve olayları çözmemek daha iyi, bu durumun çözülmeyeceği, ancak daha fazla kafasının karışmasına izin verecek.

Astrologlar bugünlerde yeni insanlarla tanışmak, seks yapmak, evlenmek ve evlenmeyi önermiyorlar. Bu günde evlenirseniz, bu ilişki eş bağımlı olacaktır. Ortaklardan biri sanki bir kafesteymiş gibi hissetmeye başlayacak - o ve ikinci yarı kötü hissediyor ve onsuz dayanılmaz. Bütün bunlar, her ikisinin de ilişkisinden mutlak bir memnuniyetsizlik doğuracak ve evlilik, ılık ve rahat bir liman yerine, bir savaş alanına benzeyecektir.

sağlık

Bu günde, biriken cüruf ve toksinlerin vücutlarını temizlemeye değer. Bu diyetler, spor başlangıcı ve herhangi bir fiziksel aktivite için iyi bir zamandır. Sadece fiziksel bedeni değil, zihinsel olanı da arındırmak gerekir, böylece bir psikoloğu ziyaret edebilir, zihni olumsuzdan arındırmayı hedefleyen meditasyonlar ve uygulamalar yapabilirsiniz.

Acil bir ihtiyaç yoksa ilaç almak istenmez. Hastaysanız, halk ilaçlarını ve alternatif tıp yöntemlerini kullanmak daha iyidir.

Bu ay gününde, bedenin hastalıkla başa çıkabilmek için yeterli kaynağı var. Düşüncelerin ve duyguların kontrolü iyileşme sürecini hızlandıracak - sakin ve pozitif olmalıdırlar.

İş, iş, para

19. ay günü, iş için enerji açısından nötr bir gün. Herhangi bir şey planlamaksızın ve önemli hedefler koymadan mevcut işlerle sakince başa çıkmak daha iyidir. Herhangi bir iş teklifi almaya başlarsanız, hemen bir karar vermeyin, yansıma ve sonuca varma konusunda kendinize zaman ayırın.

Parayla ilgili eylemlerinizin her biri dikkatlice düşünülmeli, kendiliğindenlik ve riskli kararlardan kaçınılmalıdır, aksi takdirde durum sizin için olumsuz bir şekilde sonuçlanabilir.

Bu gün sorunların özünü göremiyorsunuz ve çok yüzeysel düşüneceksiniz.

Günün sadece ilk yarısı kazançlı teklifler, destek ve sponsorluk bulmak için uygundur. Aynı zamanda, maaşlarda zam veya artış talep edebilirsiniz.

Bu gün borç geri ödeme temaları dokunmamak daha iyidir Vermeleri veya almaları gerekmez - sonuç olarak borcun düşme riski çok yüksektir.

Ancak yaratıcı insanlar için bu çok uygun bir dönem. İlham dolu olacaklar ve gerçekten harika bir şey yaratabilecekler.

Saç kesimi, boya, manikür

Uzun saçları hayal ediyorsanız, 19. ay günü onları kesmemek daha iyidir. İpuçlarının bile düzeltilmesi önerilmez. Kısa saç kesimlerinden hoşlanıyorsanız ve saç stilinin uzun süre devam etmesini istiyorsanız, ustaya kayıt olmaktan çekinmeyin.

Aşırı gölgelerde olumlu saç boyaması turuncudan yeşile olacaktır. Daha fazla klasik seçenek tercih ediyorsanız, kuaför salonunu ziyaret edin.

Bu gün manikür yaparsanız, kolayca finansal başarıyı kendine çekersiniz. Bu durumda tırnak renginin seçimi önemli değil, sadece özellikle sevdiğiniz seçeneği seçin.

rüyalar

19. ay gününde görüp hatırlayacağınız bir rüya, sevdiklerinizin size iletmeye çalıştığı şeyleri gösterebilir, ancak başarılı olamazlar. Akrabaların neden size ulaşamadıklarını, neden fikirlerini görmezden geldiğinizi ve önemli olmadığını düşünmek önemlidir.

Rüya karakterlerinin size söyleyeceği şeye dikkat edin. Bu, eksikliklerinizi görmezden geldiğinizi ve hayatınızı daha iyi hale getirmek için onları nasıl düzeltebileceğinize karar vermenize yardımcı olacaktır.

Uyku, kavgaları ve sevdikleriyle olan çatışmaları giderebilir, uyuşmazlıkların muhtemel nedenini gösterir. Bu sinyalleri duymaya ve yorumlamaya çalışın, dikkate almayın. Sadece resim ve görüntüler görmeyeceksiniz, ama kendi ruhunuzun sırlarını derinlemesine keşfedebilir, önemli ipuçları alabilir, önemli sorunlara çözümler bulabilirsiniz.

19 ay boyunca ritüel

Bu gün, eriyik su, tuz ve bitkisel infüzyonları kullanarak ruhu ve vücudu temizlemeyi amaçlayan herhangi bir ayin gerçekleştirebilirsiniz.

Ne yapılabilir:

  • Evde iki bardak su koyun - bir tanesinde, alanı pozitif enerjiyle dolduracak eritilmiş su, diğerinde ise - tüm negatifleri emecek ve çevreyi "kötü" enerjiden temizleyecek tuz.
  • Bir bardak su tekniği yapın - yatmadan önce bir soru sorun, bir yudum içip yatağın yanına bir bardak koyun. Sabahleyin, kalan suları içip, Evrenin sizi doğru karar vermenize yardımcı olmak için göndereceğine dair işaretler bekleyin.

Bu gün kahve ve bitki çayı dışındaki çayları hariç tutun. Kaynatma ve bitkisel infüzyonlar içiniz.

Bahçıvan ve bahçıvan için

On dokuzuncu ay günü dünya ile yapılan herhangi bir çalışma için çok elverişli bir zamandır. Bu dönem boyunca, bitkilerin yaşam gücünün arttığı, etrafındaki tüm alan güçlü pozitif enerji akışlarıyla doludur.

19. günde, haşereleri yok etmek ve yabancı otları yataklardan çıkarmak, bitkileri sulamak ve tohumları toplamak, evcil bitkileri aşılamak ve kökleri gübrelerle gübrelemek mümkündür.

Sonuç

Zor ve gergin bir güne hazır olun. Bu süre zarfında havada çok karanlık, negatif bir enerji vardır ve bu da her insanı etkileyecektir.

sonuçlar:

Pin
Send
Share
Send
Send