Rüya yorumu

16 ay günü - günün özellikleri ve önerileri

Pin
Send
Share
Send
Send


16. günün görüntüsünün bir güvercin görüntüsüyle ilişkilendirildiğine şaşmamak gerek. Bu bir barış, uyum ve iyi şans müjdeci kuşudur. Bu nedenle, bugün tüm eylemleriniz yalnızca barışı koruma olmalı, düzen getirmeli ve herhangi bir kaosa sakinleşmelidir.

Günün Özellikleri:

  1. Aktif ve zor iş bugün kontrendikedir. Rahatlamak ve gevşemek için zaman bulmaya, enerji potansiyelinizi geri kazanmaya ve gelecekteki başarılar için kaynak kazanmaya çalışın.
  2. Bu, kendini tanıma amacı için meditasyon, tefekkür, yalnızlık, manevi uygulamalar ve kendi kendine dalma için ideal bir zamandır. Sadece rahatlamakla kalmaz, aynı zamanda kendinizi daha iyi tanımak, tamamen yeni, daha önce bilinmeyen kenarları keşfetmek için kullanabilirsiniz.
  3. Kargaşa ve sıkıcı faaliyet, kaygı ve kaygıdan kaçınılmalıdır. Ancak önemli bir nokta, bugünün pasif rekreasyon zamanı olarak kabul edilmesidir, ancak herkes için değil, bu tatili geçmişte aktif çalışmaları ile kazananlar için.
  4. Daha önce çalıştıysanız, yorulmadan, sonra dinlenip rahatlayın, mutluluğu ve uyumu hissedin. Eğer tembelseniz ve sonradan önemli şeyleri bir kenara bırakırsanız, duygusal durumunuz istikrarlı olmaz.
  5. İkinci durumda, düşüncelerinizi kontrol altında tutmanız, sürekli olarak olumlu bir şekilde değiştirmeniz gerekir. Sizin için çok çaba sarf etse bile, elinizden gelenin en iyisini yapın. Bugünün düşünceleri, aylar önce gerçekliğinizi şekillendirecek.

Bilinçaltında gerçekte herhangi bir olumsuz bakış, büyük sorunlara yol açacaktır. Ve olumlu olanları, arzularınızı yerine getirmek için enerjiye dönüştürülür.

Aşk, ilişki, evlilik

Romantik tarihler ve dostça toplantılar sessiz ve rahat bir ortamda yapılacak ve kendinizi çok uyumlu hissedeceksiniz. İdeal olarak, bir partnerle iletişim meraklı gözlerden uzak olacaksa, en özel yeri bulmaya çalışın.

Anlaşmazlıkları tartışmak ve kışkırtmak için 16. ay günü olayları çözmek gerekli değildir. Sadece sen bundan acı çekeceksin. Ayrıca, eğer bir şekilde sizi bağlamak veya bir kavgaya sürüklemek istiyorlarsa, diğer kişilerin provokasyonlarına katılmamaya çalışın.

Bu zaman sıradan aşk değil, platonik, manevi, "cennet" duygularıdır. Bir kişiyi olduğu gibi kabul edebildiğiniz zaman, tam olarak koşulsuz sevgi denir. Ve duygular tepkisiz olsa bile mutlu.

Bu güne dayalı evlilik cennette. Bu sadece tutku ve çekiciliğe değil aynı zamanda ortak çıkarlara, gerçek manevi yakınlığa, güvene ve karşılıklı saygıya dayatılan iki kişilik bir birleşimdir. Bugünlerde kilisede evlenmek için ideal.

Astrologlar bu gün seks yapmamayı tavsiye ediyorlar. İstisna, bir çocuğu gebe bırakma yakınlığıdır. Bu gün yeni bir hayat verebilirseniz, bebek neredeyse tamamen sağlıklı büyür.

sağlık

16. ayda, vücutta kan yenilenir. Bu hem bir nimettir, hem de büyük bir risk çünkü dolaşım sistemi şimdi özellikle savunmasız bir yer. Kan hastalıkları varlıklarıyla daha kötü hale gelebilir, cerrahi müdahale ile kan kaybı çok güçlü olabilir.

Bugünlerde en zoru seks yapacak erkeklerin acı çekmesine neden olabilir. Bu onlara çok fazla güç kazandıracak ve enerjik olarak zayıflayacaktır. Bu yüzden samimiyetten kaçınmak daha iyidir.

Bugün başlayan herhangi bir hastalığın psikosomatik sebepleri var. Bu nedenle onu iyileştirebilecek bir doktor değildir. Ne kadar iyi bir psikoterapist veya enerji şifacı. Kendinizi kötü hissediyorsanız, hızlı bir iyileşme hakkında düşüncelerinizi aklınızda bulundurun, olumlu ifadeleri okuyun. O zaman, belki de, hastalık kendiliğinden geçer ve çok yakında. Ne alacağına inan, sonra al.

Astrologlar, ılımlı bir yük ile egzersiz yapmanızı tavsiye eder. Bu germe, jimnastik veya normal sabah basit egzersizler olabilir. Başka bir öneri: 1 gün boyunca vejeteryan olun, iyi oluşunuzu etkileyecektir.

İş, iş, para

Bu günde, para ve iş hakkında değil, dinlenme hakkında düşünmeye çalışın. Vücudunuzun ve bilinçaltınızın aşırı yüklenmesi ve onarılması gerekir. Bu yüzden tüm önemli şeyleri ertelemeye çalışın, bir gün izin verin veya bir gün izin verin. Enerji kaynaklarınızı yenilemek için yeterince uyuyun.

Astrologlar para ile herhangi bir işlem yapmayı, belgeleri imzalamayı, işlem yapmayı ve pazarlık etmeyi önermez. "Nakit posta" düzenlemek, yani genel olarak maliyetleri hariç tutmak için idealdir.

Ancak yeni fikirler bulmak için bir beyin fırtınası düzenlemek de buna değer. Gelirinizi artırmanın yollarını, iş için yeni yol tariflerini, seçenekleri, nasıl terfi alabileceğinizi düşünün. İlhamın size gelmesi ve içgörü gerçekleşmesi olasıdır.

Saç kesimi, boya, manikür

Astrologlar kuaför ziyaret etmenizi önermemektedir. Saçını kesersen, büyümesi neredeyse durur. Eğer saçın durumu konuşlandırılabilir ise ve uzun zamandır bölünmüş uçları kesmek istiyorsanız, daha uygun bir günden önce unutun. Bir güzellik salonuna gidip saçınızı geri getirmeyi, beslemeyi ve güçlendirmeyi amaçlayan bir prosedür uygulayın.

Saçınızı boyamak mümkündür, ancak yalnızca koyu gölgelerde, bu nedenle sarışınların salonu ziyaret etmesini beklemek daha iyidir. Saçınızı çikolata tonlarında boyayın, inanılmaz şans getirecek. Diğer durumlarda, kuaför ziyareti önerilmez.

Usta sandalyede çivi tasarımını seçerek, sakin, göze batmayan seçenekleri tercih. Bu cesur ve abartılı kararlar için uygun bir zaman değil. Tek renkli pastel renkli bir kaplama yapmak, yapay elmaslar ve desenler olmadan daha iyidir.

rüyalar

16. gündeki bir rüya kehanet olabilir. Görüntüleri tam anlamıyla yorumlamayın, bilinçaltınızın Morpheus aleminde size iletmeye çalıştığı gizli anlamı görmeye çalışın.

Hayaller içsel durumunuzu yansıtacaktır: düşünceler, duygular ve arzular. Bu nedenle, rüya kitaplarının yardımı olmadan rüyalarınızı kolayca yorumlamanız olasıdır. Resimler ve çizimler oldukça gerçekçi görünecektir, bu yüzden uyandıktan sonra her şeyin gerçekte değil, kendi sanal dünyanızda gerçekleştiğini hemen anlamayabilirsiniz.

16 ay günü için ritüel

Cüzdanınızda para "mıknatıslanma" için bir ritüel yapabilirsiniz.

Ne gerekli:

  1. 2 derin tabak hazırlayın. Yeşillerse idealdir. Ayrıca suya, küçük bir mıknatısa, paçuli aromatik yağına, portakal kabuğuna ve balmumu mumuna ihtiyacınız olacak.
  2. Sabahları bir bardak suyla doldurun ve ikinci sırada tuz dökün. Su pozitif enerjiyi çekecek ve tuz negatif enerjiyi emecektir. Mıknatısı cebinize koyun ve ay gününün sonuna kadar çıkarmayın.
  3. Gün boyunca kısa molalar verin. Şu anda, mıknatısa dokunun ve hesabınızdaki para miktarının iki katına çıktığını hayal edin.

Yatmadan önce, bir mum yak, tamamen yanana kadar bekle ve yat.

Bahçıvan ve bahçıvan için

16. gün dinlenme ve rahatlama zamanı olduğundan, aktif olarak bahçecilik yapmamalısınız. Bir günde, bitkilere hiçbir şey olmayacak, bu yüzden onları dikkatinize vermeden güvenle bırakabilirsiniz.

Yapılabilecek en büyük şey yatakları otlamak ve toprağı gevşetmektir.

Sonuç

Rahatlama zamanı! Önceden kendinize bir gün ayırmaya çalışın. Ve en rahat halde harca. Huzur, uyum ve mutlak mutluluğun durumunu hissedin.

sonuçlar:

  • Daha önce iyi çalıştıysanız, 16. ay günü sizin için ideal bir mutlu gün olacak. Sadece dinlenmeyecek, daha fazla eylem için kaynakları sağlayacak olan, büyük miktarda pozitif enerji ile doldurulacaksınız.
  • Çalışmak için tembel ve kötüye inanıyorsanız, duygusal durumunuz kararsız olacaktır. Duyguları, düşünceleri, sürekli ve bilinçli bir şekilde onları olumluya çevirmek için kontrol edin. Rastgele düşüncelerinizden herhangi biri gerçekleşebilir.

Genel olarak, gün çok pasif - bu hem bedensel hem de zihinsel olarak vücudun kaynaklarının toparlanma dönemidir. Bu fırsattan yararlanın.

Pin
Send
Share
Send
Send