Rüya yorumu

12 ay gün: Enerjinin ve insanların üzerindeki etkisinin gözden geçirilmesi

Pin
Send
Share
Send
Send


12. ay günü enerjisinde pasif, elementleri Ahşap. Bu ay günlerinin taşları: lapis lazuli, sarı mercanlar, sedef, pembe inciler. Günün mutlu tonları denir: mavi, aqua, masmavi. 6. günün sembollerinden, ayırt ederler: Büyülü Kupa, Kafatası, Kalp ve Kase. Günün Patronu: Lomador (önümüzdeki saatin meleği gibi davranır).

12 ayın genel özellikleri

Ay döngüsünün onikinci günü, insanlara doğalarını ve etraflarındaki dünyayı daha iyi tanımaları için verilir. Hayatımızda, daha önce keşfedilmemiş, sıklıkla düşündüğümüz ancak gerçekten anlayamadığımız çok ilginç şeyler var. Bugün, günlük yaşamın sınırlarının ötesine geçmek ve başka, daha ilginç ve manevi bir gerçekliği dikizlemek için mükemmel bir fırsata sahibiz.

Ay koşulsuz olarak bir insanın düşünme yeteneğini etkiler. Bugün ise, Evrendeki her şey ile birbirleriyle olan bağımlılıkları arasındaki ayrılmaz bağlantı vizyonunu açıyor.

Bu farkındalık sayesinde, bir kişi gelişmekte ve hayati bir bilgelik kazanmaktadır. Tüm duyuları daha ince planların bilgisini algılamaya başlar. Ve çevremizdeki her şeyin farkındayız.

Ayrıca 12. ay gününe kadar Evrenimizden büyük miktarda sevgi alırız. İçimizde olumlu hisler ve duygular denizi uyandırır. Bu nedenle, merhamet, başkalarına karşı şefkat ve sadaka göstermek için bu günde tavsiye edilir.

Aşk, ilişki, evlilik

Bu gün bir evliliğe girmek çok başarılı. İçinde manevi değerler maddi olanlara üstün olacak. Ayrıca bugün düğünün kutsal kılınması önerilir.

Dönem, tüm insan erdemlerini uygulayan, insanın ilahi doğasına güvenen ve maneviyatı her zaman ilk sırada tutan gerçek inananların bir ailesini oluşturmak için idealdir. Bugün oluşturulan aile genellikle çok mutlu, içinde boşanma olasılığı düşük.

Şimdi sevgili güçlü bir kavga varsa - yukarıdan rahatsız edici bir işaret olacak, bazılarının samimiyetsizliğinden bahsedecek. İlişkiniz hakkında düşünmeye değer.

sağlık

Hatha-yoga ve diğer psikofiziksel oryantal uygulamalar, ay döngüsünün 12. gününde çok büyük faydalar sağlayacaktır. Kardiyovasküler sisteminizin çalışmasına özellikle dikkat etmek gerekir.

Bu gün yoğun, enerji yoğun antrenmanlardan vazgeçin ve stresli durumlardan ve sinir krizlerinden kaçının.

Bugün bir meditasyon uygulaması yapılması şiddetle tavsiye edilir. İyi bir masaj iyi bir etki getirecektir.

İş iş parası

Finansal işlemlere gelince, şimdi sadece fonların bir kısmını hayır kurumuna bağışladığınızda başarılı olacaklar.

Ancak “sol” parasal işlemleri ve olayları, “siyah PR” olarak adlandırılan her şey başarısızlığa mahkum olacak. Bu ay gününde finansmanın, yalnızca tersi amaçlarla değil, sadece iyi amaçlar için çalışması önemlidir.

Bu durumda, bağış tutarınız arttıkça, gelecekte kazanacağınız başarı da artar. Ancak, yalnızca mali açıdan kalbinizden verdiğiniz şartlar altında, içtenlikle ve kendiniz için kar etmeyi ummamanız. Samimiyetsizlik göstergeleri beklenen sonucu olumsuzlar.

Saç kesimi, boya, manikür

Saç kesimi yapmak için uygun zaman. Onun sayesinde, hayatınızdaki finansal akışları harekete geçirirsiniz; Ayın büyüme evresi, günümüzde ayakkabılı kılların büyümesini hızlandırmaya yardımcı olacaktır. Şimdi yapılan boyama da servete katkı sağlayacaktır.

İsterseniz, bu gün manikür ve pedikür uzmanına kayıt olabilirsiniz.

rüyalar

12 ay gündüz gece rüyalar yorumlanması sadece maneviyat konumundan oluşmalıdır. Rüya imgelerinde artık sizin için neyin en önemli olduğu hakkında bilgi alıyorsunuz.

Bu nedenle, bir rüyada temelde dünyanın maddi bir resmini görüyorsanız, sosyal yaşantıya çok fazla bağlı olduğunuzun ve ruhsal olanın acı çektiğinin bir işaretidir. Benzer şekilde, eğer geceleri sadece manevi sembolizm görürseniz, bu gerçeklerden çok koptuğunuz ve kelimenin tam anlamıyla “bulutlarda uçmak” anlamına gelir.

Ve en iyi ve doğru şey uç noktalara yenmek değil, "altın ortalama" durumunda olmaktır. Ne de olsa, manevi mükemmelliğin anlamı, bir insanın maddi gerçeklik içinde yaşarken, manevi egzersizleri uygularken yatmasıdır.

12 ay boyunca ritüel

Onikinci ay gününün temel uygulaması her zaman ilk istekdir. Her halükarda ihmal edemezsiniz. Başka bir kişiye yardım ettiğinizde, Tanrı'dan kendinizden yardım isteyin.

Bahçıvan ve bahçıvan için

12. ay günü bahçede çeşitli manipülasyonlar için kabul edilebilir. Artık ayın evresi büyüyor, bu da hayati güçlerin doğada her şeyle dolmasını sağlıyor.

Aynı zamanda bitkiler aktif olarak nemi ve topraktaki değerli elementleri emer. Bu nedenle bu dönemde onları sulamak ve iyi beslemek çok önemlidir.

12. güne kadar, azami değerli madde konsantrasyonu yapraklarda ve meyvelerde toplanır, bu da günü hasat için iyi bir gün kılar (hasat için kullanılmayan mahsulleri hasat edebilirsiniz).

Bugün başka ne yapmalı? Kış sezonu için dikiş hazırlığı için bugün planlayın. Ayrıca yeşillikler, kavunlar ve su kabakları, çeşitli sebzeler, meyveler ve meyve ağaçlarının ekilmesi, ekim ve ekilmesi.

Buna ek olarak, astrologlar toprağın işlenmesini, budama, kesme, bitki bıyıklarının hızlanmasını (örneğin çilekler ve diğerleri), sıkma, inceltme, tohum toplama, sıkma ve dalmayı önerir.

Meyve ağaçlarını budamak için önlemleri almalısınız, aksi halde bitkilerin ölümüne yol açacak meyve suyuna ihtiyacınızdan daha fazla sızıntı yaparlar. Ayrıca, Kova burcundaki ayı bulduğunuzda, toplama ile biraz beklemeniz gerektiğini unutmayın.

Sonuç

12 ay günü, günün özelliği, yaşamın manevi alanına odaklanma gereğinden bahseder. Parlak geleceğinizin bir resmini sunan boyalarda, işten, hayal etmeye, biraz zaman geçirmenize izin verilir.

Bir ilham kaynağı aramaya başlayın - bugün bunu yapmak diğer ay günlerine göre daha kolaydır. Sadece bunu tek başınıza yapmayın: akrabalar ve benzer düşünen insanlarla birleşmek çok daha etkilidir. Eğer iyi, pozitif hayal kurarsanız, yüksek olasılıkla arzunuz gerçekte gerçekleşecektir. Ana şey, yürekten mümkün olduğunca içtenlikle yapmaktır.

12. ay günü gizlilik gereksiniminiz olması mümkündür. Kötü değil, eğer ruh kendisiyle yalnız kalmak isterse - arzusunu tatmin eder. İçindeki kötü olayların nedenlerini anladıktan sonra kendi hayatınızı analiz edebilecek ve onlar için bir çözüm bulacaksınız.

Bu dönemde tam olarak verilmesi gerekenler sinirler, telaşlar, eleştiri ve taleplerdir. Kendi olumsuz özelliklerine, kötü düşüncelerine ve davranışlarına daha fazla dikkat et. Sevdiklerinizi övmek, bir yabancıya bile, hoş bir iltifat yapmak gereksiz olmayacaktır: unutmayın, iyilik her zaman geri döner.

Ayın 12. gününde, ölen ataların mezarlarına düzen getirmek için bir kiliseye, bir tapınağa gitmeye değer. Bugün kutlamalara gitmeye zorlanmış olsanız bile, alkollü içeceklerle kıskanç olamazsınız.

Enerjilerinde bu günler pasif. Bahçenize ve bahçenize dikkat etmek çok iyi. Belki yukarıdan, iş sürecinde beklenmedik bir içgörü kazanacaksınız, bu da daha fazla eylem için bir plan hazırlamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, sahip olduğunuz her şey için Evrene içten minnettarlığınızı belirttiğinizden emin olun: içtenlikle teşekkür edemeden, asla daha fazlasını elde edemezsiniz.

Sonunda tematik bir video izlemenizi önereceğim:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send