Rüya yorumu

Sevgilisinin metresinden intikam alma ve ilişkilerini yok etme

Pin
Send
Share
Send
Send


Yirmi yıldan fazla bir süredir aile psikolojisine girdim - Psikolog ve cinsiyetçi olarak çalıştım, çiftlerin sorunlarını çözdüm. Uygulamanın gösterdiği gibi, bazen psikolojik yöntem ve teknikleri terk etmek ve "popüler" yöntemlerden yardım almak gerekir. Şimdi konuşmanın ne olduğunu anlatacağım.

Şimdi kadınlar için bir rehabilitasyon merkezinde çalışıyorum. Boşanmanın en yaygın sebeplerinden biri ihanettir. Ve psikolojik yardıma rağmen, kadınların genellikle metresine yardım ederek rehabilite edildiğini not etmeliyim. Bu her zaman güzel ve asil değildir, ancak etkilidir ve özgüvenini yeniden kazanmaya yardımcı olur.

Vatana ihanet: ne yapmalı?

Uygulama şovları - ihanet - bir kadın kocasının ya da erkek arkadaşının sadakatsizliğinden şüphelenmiş olsa bile, her zaman bir darbedir. İlişkiler bozuldu, güven yok, benlik saygısı ve benlik saygısı yok.

Yapmanız gereken ilk şey, kendi duygularınızı sıraya koymaktır. Dikkatinizi dağıtmaya çalışın, derin nefes alın, ısının, yatın yatsın. Önemli olan - çok sert eylemler yapmayın, çıldırmayın. Olanları düşünmek için zaman verin ve tam olarak ne yapmak istediğinize karar verin.

İntikam almak nasıl?

Kural olarak, kadınlar için ihanetten kurtarma intikam metresi yardımcı olur. Rakibin ömrünü aşırı derecede bozabilecek ve onu ciddi bir şekilde erkeğinizle karıştırabilecek küçük ve çok kirli olmayan numaralar.

 • Ona etrafı anlat. Bir kadın metresinin rolünü kabul ettiğinde, itibarının riskini hemen değerlendirir. Birini böyle bir durum hakkında bir ıssızlık ortamından haberdar etmek göze çarpmayan ise, çok yakında onun arkasından fısıldamaya ve kınamaya başlayacaklar. Bu da sinirleri ciddi şekilde bozacak.
 • İsimsiz çiçek veya SMS gönder. Her şey basit - belirsiz etiketlerle parsel gönderin. Eski sevgilin soru sormaya başlayacak ve sevgili cevap veremeyecek. Böylece, aralarında bir kavga çıkacak ve adam bunu düşünecek - belki de onunla yalnız değil.

 • Kocanıza, bir sonraki muayenede doktorunuzun tehlikeli bir enfeksiyon geçirdiğini keşfettiğini söyleyin. İnfertiliteye neden olduğu için - insan kesinlikle vahşi doğa ile olan ilişkiyi çözecek. Ve aralarındaki kavga zaten şekillendiğinde - hastanede bir hata yaptığını ve analizini yapmadığını bize bildir. Çiftlerine duyulan güven yok olacak.
 • Metresinizin adresini biliyorsanız, Internet size yardımcı olacaktır. Balık kafaları, yumurtalar, et - apartman dairesinde tüm bunların yardımıyla romantizm ve cinsiyete katkıda bulunmayacak eşsiz bir lezzet yaratabilirsiniz.
 • Razluchnitsy ile aşina değilseniz - tanışın! Ona karşı dostça ve kibar ol, bana kocanın ne kadar iyi bir adam olduğunu söyle. Kadın suçluluk duygusuyla boğulacak, çünkü ona bu kadar nezaketle davrandınız!
 • Bir sevgilinin bir oda varsa - bu harika! Profili bir tanışma sitesinde veya fahişelerde onun adına bırak. Sınırsız görüşme, kişiyi hızlı bir şekilde sinir krizi haline getirecek ve adam şüphe etmeye başlayacaktır.
 • İyi görünmeye çalış. Tabi ki bu durumda kolay değil, ancak kendinizi içmeye veya unutmaya başlamayın. Temiz giysiler, şık tasarım, taze manikür - bu her zaman yanınızda olması gereken minimum miktardır.

Hanımına kocasına ne yapmalı?

 • İlişkilerinizden seks ve romantizmi kaldırın, ancak diğer alanlarda mümkün olduğunca yeterli olun - eğer çocuğunuz varsa, onları sakin bir şekilde babalarıyla görmelerine izin verin. Metresi kesinlikle çılgına dönecek ve çabucak kocanızı getirecek.
 • Sosyal ağlarda işbirlikçi fotoğraflar yayınlayın. Tatiller ile ortak faaliyetler. Sevimli imzalar yazın - sahipsiz sosyal ağlarınızı takip edeceğiniz kesin. Fotoğrafların eski olduğunu bilse bile, yine de sinirlerine dokunacak ve adamın sadakatinden şüphe edecek.
 • Bağışlamaya istekli olsalar bile, kocanızdan ayrılmasını isteyin. Onun seninle çok kötü olduğunu ve çok üzüldüğünü söylediğini söyle. Ondan ona gitmesini ve kendine ya da sana işkence yapmamasını istediğini. Mutluluk istiyorsun ve kötülükten uzak dursun. Böylesine güzel bir hareket kesinlikle bir erkeğe dokunacak ve ciddi bir şekilde düşünecek.
 • Kaba olmayın ve açık metresinize kaba davranmayın. Tabii ki, en ayrık mesajları en sert mesajlarla hemen yıkamak istiyorum, ama bu sizin için karlı değil. Onunla iletişim kurmayı reddetmek ve aniden biraz temasa geçmek zorunda kalırsanız - soğuk ama kibar olun.
 • Ona kocasına hakaret etme. Diyelim ki bu kadın güzel ve açıkça zeki. Sana yalan söylediği için pişmanlık duydun ve hemen ayrılmadın, ama seçimini anlıyorsun. Gerçek şu ki, sevgili muhtemelen bir kereden fazla sizi kirle suladı. Böylesine güzel ve asil bir davranış, kocasının bu histeriye ihtiyacı olup olmadığını veya aileyi daha iyi kurtarıp kurtarmayacağını ciddi şekilde düşünmesini sağlayacaktır.

Kısaca ana şey hakkında

Videoyu izle: İntikam Nasıl Alınır? Nilgün Bodur (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send