Rüya yorumu

9 ay günü - günün karakteristiği

Pin
Send
Share
Send
Send


Dokuzuncu ay günü son derece karanlık ve zor bir dönemdir. Bu zamanda birçok insan bilinçsizce ruhunda belli bir ağırlık hisseder, nedensiz korku, kaygı, endişe kendini gösterir. Başın ağrıyor olabilir. Koşullar planlanan planları engeller ve vazgeçmemek için büyük bir güç gücü gerektirir.

9 ayın genel özellikleri

Özellikler ve öneriler:

 1. İnsanlarla çatışmalar sıfırdan ortaya çıkabilir, bu nedenle o gün kimseyle iletişim kurmamak veya duygularınızı kontrol etmek daha iyidir.
 2. Aynı zamanda kolaydır, kavga etmenin yanı sıra, bir maceranın içine çekilebilir ve gelecekte, alınan kararın sonuçlarından dolayı son derece pişmanlık duyarsınız. Bu nedenle, günün sloganı: "Yedi kez ölç - bir kez kes."
 3. Doğru yaşamadığınız, ancak yalnızca kendinize sakladığınız birçok bastırılmış olumsuz duyguya sahip olduğunuza dair bir işaret göğüs ağrısı veya tüm vücudunuzda bir ağırlık hissi olabilir. Eğer hissetmişseniz, duygularınızla başa çıkmanın ve içsel durumunuzla ciddi şekilde çalışmanın zamanı gelmiştir.
 4. Dokuzuncu ay günü, karmik problemleri çözmek veya karma iyileştirmek için idealdir. İyileşmek için, tüm suçluları içtenlikle affetmeniz ve orada olmayan, ancak kalbinizde uzun süre yer tutan, yaşamınıza yeni bir kişinin girmesine izin vermeyen insanları serbest bırakmanız gerekir.

Günün kötü ihmali: kırık ayna veya dökülen süt. Bu uğursuz bir aldatmacaya dönüşebilir.

Aşk, ilişki, evlilik

9 ay günü bir ilişki için bir çatışma dönemidir. Bir tarih planladıysanız, ertelemek daha iyidir, çünkü çok gergin bir ortamda gerçekleşebilir ve partner sizi tamamen hayal kırıklığına uğratır.

Herhangi bir yeni tanıma hayal kırıklığına yol açabilir, çünkü başlangıçta, yanılsamalarınız ve beklentilerinizin prizması yoluyla bir kişiyi göreceksiniz.

Bu ay günü yapılan evlilikler mutsuz olacak. Böyle bir ailede, güvensizlik atmosferi, aldatma yanı sıra ebedi llyuziyu birbirleriyle ilişkili olarak ortaklar.

sağlık

9. ay günü, özellikle su ile vücudun sertleştirilmesine ve iyileştirilmesine yönelik işlemler için mükemmeldir. Duş veya kontrastlı duş birikmiş negatif enerjiden kurtulmanıza, görünmeyen tüm suç, öfke, iddia ve diğer kötü duyguların temizlenmesine yardımcı olur.

Vücudu temizlemeye yönelik prosedürler gösteriliyor - oruçtan detoks'a. Peki, banyoya veya saunaya gidebilir, ancak orada sadece rahat bir sıcaklıkta kalmaya çalışırsanız, kardiyovasküler sistemi ısı ile aşırı yüklememelisiniz, artık savunmasız.

Kendinizi soğuk algınlığından korumalısınız, çünkü vücut sıcaklığındaki artış, etkileri uzun süre tedavi etmeniz gereken ciddi bir hastalığa neden olabilir.

Alkolü reddetmeye değer, çünkü alkol vücudu normalden daha kötü etkiler.

İş, iş, para

Bu gün insanlara dikkatlice davranmalısınız, çok hoş olmayan sürprizler yapabilirler. Başkalarından ne bekleyeceğinizi tahmin etmek imkansızdır. Bu nedenle, finansla ilgili gelen tüm teklifleri dikkatlice inceleyin ve risklerden kendinize bakın.

Dolandırıcılardan acı çekme ve aldatılma olasılığını artırır. Herhangi bir finansal işlemin dürüst olduğundan emin olmanız gerekiyorsa, kendiniz yapın ve kimseye güvenmeyin. Diğer insanların tavsiyelerini unut, sadece kendi yüreğinin sesini ve sezgini dinle.

Astrologlar genellikle bu günü para açısından "yalın" yapmayı önerir. Yani, paraya, banka kartlarına ve diğer medya sahiplerine dokunmamak daha iyidir. Borç veremez, ödünç alamaz, evrak işlerine giremezsin. Gelir veya gider içeren herhangi bir konudan kaçınmak daha iyidir.

Bu süreyi uzun zaman önce başlattığınız ancak terk ettiğiniz işlere adamak. Onlara ikinci bir rüzgar vermek ve beklenmedik bir şekilde hoş sonuçlar elde etmek mümkün olabilir.

Bu gün bir işletmeyi kaydetmeniz kategorik olarak tavsiye edilmez - gelecekte şirketiniz bir krizde krizden çıkacaksa, sorunlardan çıkamayacaktır.

Bu günlerin yalnızca etkinliği sanat eserlerinin yaratılması ile bağlantılı olan yaratıcı mesleklere sahip insanlar için finansal olarak uygun olduğu düşünülmektedir.

Saç kesimi, boya, manikür

Bu gün bir güzellik salonuna giderseniz, "çarpık" ellerle ustaya gidebilir ve kafanızda düşünülemez bir şey görebilirsiniz. Bu nedenle, saç kesimi ve saç boyaması daha uygun bir döneme kadar ertelemek için daha iyidir.

Ek olarak, eğer saçınızı keserseniz, sizi memnun etmeyecek değişiklikler yapabilirsiniz. Sonuçları çok uzun bir süre boyunca taranacağınız bir tür olumsuz olay olabilir.

Ancak bu gün yürürken akan saçlarla birlikte önerilir. Saçların bir kadının kozmosla bağlantısı olduğunu söylüyorlar, bu yüzden ay enerjisine batırılmalarına izin verin. Bu sonuçta gizliliğinizi etkileyecektir.

Manikür gelince, bunu ancak kanıtlanmış bir usta ile ve kendinizden tasarruf etmeden yapabilirsiniz. Para kazanmak istediğiniz tasarımı seçin. Kendinizi şımartın ve salon ziyaretinin tadını çıkarın.

rüyalar

Eğer bir hayalin varsa ve onu hatırlarsan, bu olumsuz bir işarettir. İlk denemede çözülmesi muhtemel olmayan sorunları bekleyin. Sorunun nereden geleceğini bulmak için, rüyanın grafiğini dikkatlice inceleyin, içinde doğru yolu belirten işaretler bulmaya çalışın.

Çoğu zaman, bir rüya, uzun zamandır dikkat etmeniz gereken çözülmemiş sorunları gösterir. Evren size şunu gösteriyor: Artık beklemek artık mümkün değil. Çöz ve daha da ileri git - korkmayı ve zorluklardan saklanmayı bırak, başa çıkabiliyorsun!

Bugünün zorlu ay enerjisi nedeniyle, insanlar genellikle çok zor, nahoş rüyalar ve kabuslar görürler. Uyandıktan sonra hemen iyileşmek mümkün olmaz ve hoş olmayan duygular bana uzun süre işkence eder.

9 ay boyunca ritüel

Bu gün evde geçirmek, rahatlamak ve ev işleri yapmak daha iyidir. Kendinizi hem insanlarla hem de sosyal ağlarla, medya ve TV ile iletişim kurmanızla sınırlandırmanız önerilir.

Akşamları, kendinizi kötü hissediyorsanız, başkalarının olumsuz duygularını hissetmişseniz, fazla çalışarak veya hastalandığınızda, deniz tuzu ile banyo yapmalısınız. Su ve tuz tüm olumsuzlukları emecek ve vücudunuzu temizleyecektir.

Gün boyunca dairenizin veya evinizin alanını temizlemek için bir ritüel harcayabilirsiniz. Bunun için:

 1. Genel temizlik yapın. Tüm köşelere bakın, gereksiz şeyleri atın, içinde kalmayacağınız tek bir yer olmadığından emin olun. Hiçbir yerde çöp, toz, toz olmamalıdır. Temizlik için suya deniz tuzu ve aromatik yağlar ekleyin ve ev kimyasalları kullanmamak daha iyidir. Tuz tüm negatifleri emer.
 2. Halıları ve halıları tuz serpin, 5-10 dakika bekletin ve sonra bunları vakumlayın.
 3. Bütün pencereleri açın, odayı havalandırın. Mümkünse, kapıları açarak temiz hava alanın uygun şekilde temizlenmesini sağlayın.
 4. Toz, kir ve gereksiz şeyler gibi, temizlediğiniz, görselleştirdiğiniz, hayal ettiğiniz, hissettiğinizde, tüm problemlerinizi, başarısızlıklarınızı, olumsuz duygularınızı, borçlarınızı siliyor gibisiniz.

Sonuç olarak, bir balmumu mumu yakıp tüm odaların içinden geçip her köşesini bir alevle aydınlatabilirsiniz.

Bahçıvan ve bahçıvan için

9. ayda, bitkiler köklerindeki bütün besinleri kullanarak daha aktif olarak büyümeye başlar. Bugünlerde bahçede ve bahçede çalıştığı gösteriliyor, bu yüzden bu fırsat kaçırılmamalıdır.

Ne yapılabilir ve yapılmalıdır:

 • Dünyayı gevşetin ve onu uygulayın.
 • Yeni bitkilerin tohumlarını ekilmek ve daha verimli topraklarda eskileri ekilmek.
 • Bitkileri gübrele ve bitkilendir.
 • Bahçenizde çilekler büyürse, o gün bunu kuru erik yapabilirsiniz.
 • Hasat.

Yapamazsınız: Kuru ve cansız dallar da dahil olmak üzere meyve ağaçlarını budama. Bu manipülasyonlar nedeniyle, bitki basit bir şekilde ölebilir.

Videoyu izleyin:

Sonuç

Bu çok duygusal bir gün, bu yüzden insanlarla temastan kaçınarak sakin ve rahat bir durumda tutmaya çalışmalısınız.

sonuçlar:

Pin
Send
Share
Send
Send