Rüya yorumu

7 ay günü: günün özelliği ve öneriler

Pin
Send
Share
Send
Send


7. ay günü "kelime" ile çalışmak için iyi bir zamandır. Bu, yüksek sesle söylediğiniz her şeyin muazzam bir güce sahip olduğu ve somutlaştırılabileceği anlamına gelir. Bu nedenle, kelimeleri aceleyle atmamak için konuşmanızı dikkatlice kontrol etmeniz gerekir. Olumsuz ifadeler, her şeyden önce sizi etkileyecek güçlü bir imha programı başlattı.

7 ayın genel özellikleri

7 ay, dünyadaki ayna görüntüsü ilkesini açıkça göstermektedir. Bu nedenle, eğer bir kişi tarafından sinirlenmiş, kırgın veya öfkeli iseniz, yönünüzü düşünün. Olumsuz bir tepki uyandıran içinizde neler var? Kendine ne almıyorsun?

tavsiyeler:

  1. Bu günlerin enerji potansiyeli çok yüksektir. Bir güç ve enerji dalgalanması hissedebilirsiniz. Ve elbette, hedeflerinizi gerçekleştirmeye yönlendirilmeleri gerekir - arzularınızı yerine getiren pratik eylemler.
  2. Tüm faaliyetlerinizi planlarınızı yerine getirmeye yönlendirin, ancak kelimelerinizin bu dönemde en yüksek güce sahip olduğunu unutmayın.
  3. Bu günde dua okumak veya mantra söylemek çok faydalıdır. Gücü, diğer ay günlerine kıyasla birçok kez artmaktadır.
  4. Bu gün bumerang kanununun çalışmasını mükemmel bir şekilde göstermektedir. Sözler ve sözlerle dünyaya gönderdiğin her şey negatif, sana geri dönecek ve sana çok acı verecek. Yanlışlıkla ayrılmanız ve birilerine kötü şeyler söylemeniz veya bilinçli bir şekilde yapmanız önemli değil.
  5. Dedikodu ve kıskançlık yapamazsınız, yeminli sözlerde kullanın. Bütün bunlar doğrudan sağlığı etkiler, solunum sistemini etkiler.
  6. Çevreye çok dikkatlice kulak ver ve dinle. Evren, göz ardı edilemeyecek bazı işaretler gönderebilir.
  7. Duygusal durum son derece dengesiz olabilir, duygularınız gün içinde önemli ölçüde değişebilir ve ruh hali değişimleri başlayacaktır. Kontrol edebilmek çok önemlidir.
  8. Bu dönemde yeni olan hiçbir şey başlamamak daha iyidir. Daha önce başlamış olanları tamamlamak için doğrudan enerji.

Önemli bir nokta: kırık yemekler yedinci ay gününde kötü bir alâmet olabilir.

Aşk, ilişki, evlilik

Yukarıda yazdığım gibi, 7. ayda en önemli şey ne söylediğinizi yüksek sesle izlemektir. Bu aynı zamanda bir partnerle olan ilişkiler için de geçerlidir. Boş sözler veremez, kelimeleri saçamaz, yemin edebilir ve insanlara, özellikle de sevdiklerine hakaret edemezsin.

Söyleyeceğin her şey gerçekleşebilir. Bu nedenle, eğer hala yalnızsanız, evrenden yüksek sesle size “sizin” kişinizi göndermesini isteyin. Ruh eşinizle tanışmak, mutlu ve uyumlu bir ilişki kurmak için arzu.

Zaten aşıksan, seçtiğin kişiyi duygularından bahset, aşkını itiraf et, onun yanında sahip olduğun neşeli duygularını paylaş.

sağlık

Bu günde, dişler tedavi edilemez ve genellikle bir dişçiye gitmeniz önerilmez. Herhangi bir hastalık kendini gösterirse, hasta kendini iyi hissetme düşüncelerine odaklanmamaya çalışmalı ve hastalık kendiliğinden sanki hızla kaybolur.

Solunum sistemi organları ve ses telleri, özellikle dışardan gelen olumsuz etkilere duyarlıdır. Onları hipotermiden uzak tutun.

Hayvansal ürünleri, özellikle kümes hayvanları ve yumurtaları terk etmek gerekir.

İş, iş, para

Para almaya yönelik tüm davalar başarılı olacaktır. Şans her şeyde size eşlik edecek ve enerji potansiyeli o kadar yüksektir ki, en zor işi bile yapabilirsiniz.

Meslektaşlar, yönetim ve iş ortakları size yerleştirilecektir. Ayrıca bu gün finansal problemlerinizi çözmenize yardımcı olacak insanlarla tanışabilirsiniz.

Saç kesimi, boya, manikür

O gün saçınızı keserseniz, daha hızlı büyür. Ayrıca cesur ve standart olmayan bir lekelenmeye de karar verebilirsiniz - yedinci ay günü görünümdeki denemeler için mükemmeldir.

Üstelik saçla yapılan herhangi bir manipülasyon, sezginizi etkiler, güçlendirir, iç sesini daha iyi duymanıza ve ona güvenmenize yardımcı olur. Sadece kuaförde sandalyede konuşmamaya çalışın - bu gün sözlerin ve ifadelerin gücünü hatırlayın.

Kesik saçlarla birlikte, hayatınız birikmiş negatif enerjiyi bırakacaktır, daha iyi, daha hafif, daha güçlü ve daha mutlu hissedebilirsiniz.

Manikür de yapılabilir, uzun sürecek ve sizi memnun edecektir. Ustalar hoş müzikler eklemeyi ister, böylece prosedür yalnızca iyi bir ruh hali getirmiştir. Tasarım önceden seç.

rüyalar

Gördüğün rüyaların gücü çok büyük. Uyandıktan hemen sonra sadece rüyanızın planını yazmayı değil, aynı zamanda karakterleriyle hangi kelimelerin konuşulduğunu hatırlamaya çalışın. Bu kelimelerin her biri, dikkat etmeniz gereken gizli bir işareti gizleyebilir.

Uykunuzdaki mesajları doğru bir şekilde deşifre edebiliyorsanız, birçok şaşırtıcı keşifler yapabilir ve kendiniz için birçok yaşam fırsatını görebileceksiniz.

1 ay boyunca ritüel

Kelimeler büyük bir güç kazandığından, yedinci günün tüm ritüellerinde uygulanmalıdır.

Ne yapılabilir:

  • Duaları, mantraları okuyun ve dileklerinizi yüksek sesle söyleyin. Metinleri iftira attığınızda, su içtiğinizde daha sonra içeceğiniz etki daha güçlü olacaktır. Su, gönderdiğiniz bilgiyi iletme ve çoğaltma eğilimindedir.
  • Şarkı söyle, vokal yap, dil bükümlerini oku, şiirler. Tüm bunlar boğaz çakrasını geliştirir, blokları ondan kaldırır. Bu çakra sosyal farkındalığınızdan sorumludur, bu nedenle sesle çalışmak sosyal başarınıza, halkın tanınmasına ve sosyal çevreniz arasında otorite kazanmanıza katkıda bulunacaktır.

Bahçıvan ve bahçıvan için

Yedinci ay gününde, bitkiler toprağın canlılığını biriktirir ve korurlar, bu nedenle bahçedeki herhangi bir çalışmanın elverişli olduğu kabul edilir.

Büyümekte olduğunuz bitkilerin kök sistemini güçlendirmeyi amaçlayan işlerle uğraşmak en iyisidir. Ayrıca çiçek ekimi, tohum toplama, ot toplama ve hasat işlemlerini de yapabilirsiniz.

Önemli bir nokta: sadece toprağın üzerinde meyve taşıyan bitkilerden meyve toplayabilirsiniz. Bunun için daha uygun bir dönemde kökleri kazmak daha iyidir.

Sonuç

Yedinci ay günü kelimelerin ve aktif eylemlerin gerçekleşmesi zamanıdır. Söylediğiniz her şeyi kontrol edin ve hedeflerinize ulaşmak için adımlar atın, o zaman etrafınızdaki olaylar sizin için en uygun şekilde ortaya çıkacaktır.

sonuçlar:

Pin
Send
Share
Send
Send